Zatrważająca łatwość kupienia contentu oraz utraty twarzy.

Komentarze, Fakty i mity o e-papierosach oraz czym żyje Salon
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zatrważająca łatwość kupienia contentu oraz utraty twarzy.

Postautor: miblah » czw lis 16, 2017 7:46 pm

Jakby wpływy z reklam były zadowalające, trawnik nie zostałby wystawiony na sprzedaż. Koniec OffTopica ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
krisIs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr lip 19, 2017 3:05 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 64 razy
Otrzymał podzięk.: 218 razy
Płeć: Mężczyzna

Zatrważająca łatwość kupienia contentu oraz utraty twarzy.

Postautor: krisIs » czw lis 16, 2017 7:44 pm

miblah pisze:@krisIs - My też tego nie rozumiemy - jak widzisz, strona powitalna Salonu odsyła całkowicie zielonych w temacie na trawnik, a informacja o stowarzyszeniu jest tematem przyklejonym globalnie na każdym forum Salonu ;) A spróbuj na trawniku napisać przypadkowy ciąg znaków "salonrozchmurzonych" i zobacz co się stanie :>


No właśnie, jakby nie wiem co to był za problem, no poza "zajumaniem" liczby wyświetleń i spadku wpływów z reklam.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zatrważająca łatwość kupienia contentu oraz utraty twarzy.

Postautor: robert » czw lis 16, 2017 7:36 pm

Większość z Nas wywodzi sie z trawnika i pamiętamy o tym.Szkoda że to co Michał napisał jest prawdą , mam na myśli ostatnie zdanie.
A tak na marginesie,chyba jakieś zamieszanie małe tam.Właściciel wystawił forum na sprzedaż,ponoć.
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zatrważająca łatwość kupienia contentu oraz utraty twarzy.

Postautor: miblah » czw lis 16, 2017 7:30 pm

@
Awatar użytkownika
krisIs
- My też tego nie rozumiemy - jak widzisz, strona powitalna Salonu odsyła całkowicie zielonych w temacie na trawnik, a informacja o stowarzyszeniu jest tematem przyklejonym globalnie na każdym forum Salonu ;) A spróbuj na trawniku napisać przypadkowy ciąg znaków "salonrozchmurzonych" i zobacz co się stanie :>
Obrazek
Awatar użytkownika
krisIs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr lip 19, 2017 3:05 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 64 razy
Otrzymał podzięk.: 218 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zatrważająca łatwość kupienia contentu oraz utraty twarzy.

Postautor: krisIs » czw lis 16, 2017 7:17 pm

Stroną stowarzyszenia zarządzam ja :) więc problemu z publikacją i podaniem źródła problemu nie widzę. Myślę, że Łukasz (LogerM) też nie będzie widział problemu.
A niech się coś tam publikuje :) zawsze wiedza dla potomnych zostaje.

Added in 6 minutes 31 seconds:
EDIT, jeszcze żal muszę wylać, nie rozumiem dlaczego w obliczu udupiania nas, polskim zwyczajem musimy mieć moje i mojsze, dzielić się na frakcje zamiast działać razem, a nie dzielić się na fora, ściskać dupy żalem itp. Wkurwia mnie to bardziej niż żona w czasie ciężkich dni.

Tak samo z przepisami, na zagranicznych forach ludzie bez problemu dzielą się najlepszymi przepisami, a u nas jakieś dupne tajemnice, jakby to eliskir długowieczności był.
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Zatrważająca łatwość kupienia contentu oraz utraty twarzy.

Postautor: miblah » czw lis 16, 2017 6:32 pm

Te dane są na podstawie porównania IQOS -> analog zrobionego przez samo PMI, oraz pierwszych badań Farlinosa - źródła są w tym temacie: viewtopic.php?f=20&t=2898 - uzupełniłem tylko o analoga.

@
Awatar użytkownika
krisIs
- Jak wytrzymasz ze 2 - 3 tygodnie, to przygotuję kolejny tekst tego typu ;) Zresztą możesz korzystać ze zgromadzonej tu wiedzy - choć uprzejmie będę prosił o podanie nas jako źródła (co dla trawnika jest problematyczne - musisz zapytać, czy nie będą mieli nic przeciwko...) *wino*
Obrazek
Awatar użytkownika
krisIs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr lip 19, 2017 3:05 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 64 razy
Otrzymał podzięk.: 218 razy
Płeć: Mężczyzna

Zatrważająca łatwość kupienia contentu oraz utraty twarzy.

Postautor: krisIs » czw lis 16, 2017 2:46 pm

miblah pisze:To ja tu wrzucę swoje podsumowanie obrazkowe, do wklejania gdzie popadnie. A w wolnej chwili przygotuję to w formie ślicznego wykresu słupkowego.
Obrazek



@
Awatar użytkownika
miblah
masz źródło do tych badań? Chętnie na stronę stowarzyszenia bym wrzucił jakiś artykuł.

Generalnie jeśli ma ktoś zapędy twórczo porównawcze, to może coś sklecić na temat zalet EIN, wrzuci się na stronę stowarzyszenia.
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Zatrważająca łatwość kupienia contentu oraz utraty twarzy.

Postautor: miblah » czw lis 16, 2017 11:07 am

To ja tu wrzucę swoje podsumowanie obrazkowe, do wklejania gdzie popadnie. A w wolnej chwili przygotuję to w formie ślicznego wykresu słupkowego.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zatrważająca łatwość kupienia contentu oraz utraty twarzy.

Postautor: Tommy Black » czw lis 16, 2017 8:09 am

Wczorajszy artykuł na o2.pl, nie nie czytuje, dostałem mailem, jest tego klasycznym dowodem. A wydawalo się że raporty z Uniwersytetu Zachodniej Virginii wyśmiane przez cały naukowy świat już nie będą straszyć ani rozśmieszać.Ale przecież koncerny tytoniowe nie ośmieszają się same, one tylko płacą tym którzy za niezłą kasę, zapewne niezłą, wystawiają na pośmiewisko swoje dziennkiarskie twarze i swoje tytuły.
Najnowszy raport z Uniwersytetu Zachodniej Virginii odkrył, że jeden obłok e-papierosa wystarczy, aby zwiększyć ryzyko zawału serca. ( sic)
Naukowcy ci ( to chyba nie jest wlaściwe słowo) stwierdzili, że ich dowody sugerują, że stosowanie e-papierosów "może zwiększać ryzyko arytmii i ogólnej choroby sercowo-naczyniowej".
Co zawierają e-papierosy? Ha, zadali sobie to pytanie.
Naukowcy obwiniali o te odkrycia glikol propylenowy i glicerynę roślinną - dwa aerozole występujące w e-papierosach.
Odkryli, że gdy oba te czynniki są rozgrzane, produkują akroleinę, która może wywołać bradykardię u gryzoni.
No coś podobnego? Obudzili się, podgrzali i otrzymali akroleinę? Nawet samobójca nie potrafi chmurzyć e-papierosa z akroleiną i kiedy powstaje ta akroleina to zbadali, udowodnili i ogłosili w rzetelnych badaniach naukowych wszyscy liczący się naukowcy.
Dlaczego teraz przypomniał sobie o tym o2.pl? Ano trafił na artykuł z 13 listopada 2017 r. pomieszczony w internetowej śmieciowej gazetce MailOnline:
( http://www.dailymail.co.uk/health/artic ... ettes.html ) i po nieudolnym przetłumaczeniu zamieścił na swoich internetowych łamach.
Już 14 listopada sygnowała go tam pani Agnieszka Zawistowska pod jakże uroczym tytułem: Zatrważające badania o e-papierosach. Natychmiast je odstawcie
Jesli komuś się nudzi: https://www.o2.pl/artykul/zatrwazajace- ... 276090497a


Na samym dole strony jest taki apel: Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.
No dobra.
Szanowna redakcjo!
U nas na wsi od kilku dni zółto-zielone kosmity okupujo studnie co my ze szwagrem wykopali latem.My se wody nie możemy nabierać, nogi nie myte, śpirytusu nima cym rozbełtać.
Może by ktuś z redachcji przybył i uwidzioł i przepędził?

Wróć do „Co nowego w Salonie i na świecie?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości