Patologia na rynku CBD

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
Tenmen
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1748
Podziękował: 2625 razy
Otrzymał podzięk.: 1608 razy

Patologia na rynku CBD

Postautor: Tenmen » 10 wrz 2021, 15:42

Na Spider's Web jest ciekawy artykuł na temat CBD, warto przeczytać.

Rynek produktów zawierających CBD w Polsce bezustannie rośnie. Niestety obok produktów wysokiej jakości, wciąż można na nim znaleźć jeszcze wiele produktów niskiej jakości, które na dodatek reklamowane są za pomocą haseł niemających nic wspólnego z rzeczywistością.

Wystarczy tutaj przywołać ulotki reklamowe mówiące o leczeniu nowotworów za pomocą CBD. Z tego też powodu warto zawczasu poznać fakty i zorientować się czego tak naprawdę potrzebujemy, na co możemy liczyć i gdzie możemy to kupić.

https://spidersweb.pl/2021/09/olej-cbd- ... k-cbd.html
Awatar użytkownika
Wampir z Pniew
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3233
Podziękował: 616 razy
Otrzymał podzięk.: 1264 razy

Patologia na rynku CBD

Postautor: Wampir z Pniew » 10 wrz 2021, 23:38

Rynek CBD przypomina mi aktualnie tę wolną amerykankę co mieliśmy z EIN dekadę temu. Kto nie pamięta tych wszystkich dziwnych liquidów marek takich jak TOP BUDGET. :D Panie, a co Pan ma tak drogo te płyny? Ja kupuję pół litra za 20 PLN na allegro! Moja krótka biznesowa przygoda z CBD też ukazała mi tę patologię. Głównym dostawcą u mnie była Sativa, która faktycznie, do każdego zamówienia dostarczała parędziesiąt stron dokumentów. Sporo innych firm miało to gdzieś, bo głównym targetem była młodzież i cena. Skąd my to znamy co nie? :) Ja i tak nadal czekam na legalną marihuanę z możliwością wyboru ilości THC itd., z kontrolowanych upraw, a nie jakieś dilerskie "g" moczone w innym syfie, żeby się uzależnić. Ale nie o tym jest temat. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z ową patologią nowego rynku? Chętnie poczytam. ;)
Baron Piotr von der Kraśnik; "wampir z Pniew" [1848 - b.d] - seryjny krwiopijca z pruskiego miasta Pinne (ob. Pniewy), który wedle lokalnych wierzeń podpisał pakt z diabłem oferując mu wiadro aromatów w zamian za nieśmiertelność.
:vampire:
Awatar użytkownika
Robson
Donator
Donator
Punkty reputacji: 3134
Podziękował: 1334 razy
Otrzymał podzięk.: 1106 razy

Re: Patologia na rynku CBD

Postautor: Robson » 11 wrz 2021, 14:14

A na końcu artykułu... "Lokowanie produktu: HempKing".
I wszystko jasne. Dupa szczypie konkurencję i tyle. :D
Obrazek
Mirage DNA75C / Hyperion DNA100C / Odin DNA250C / GRUS ArcticFox / Hcigar Aurora
Aromamizer: Plus V2 + Supreme V3 + GLAZ Mini / Mesh PRO RDA / Reload S RTA
Awatar użytkownika
Wampir z Pniew
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3233
Podziękował: 616 razy
Otrzymał podzięk.: 1264 razy

Patologia na rynku CBD

Postautor: Wampir z Pniew » 12 wrz 2021, 23:17

@
Awatar użytkownika
Robson
Oczywiście, że szczypie, niemniej pomijając już tutaj kryptoreklamowe brednie, to faktycznie CBD jest w trakcie tej samej walki, którą toczyły sklepy z EIN ze sprzedawcami towaru o nieznanym pochodzeniu. :D
Baron Piotr von der Kraśnik; "wampir z Pniew" [1848 - b.d] - seryjny krwiopijca z pruskiego miasta Pinne (ob. Pniewy), który wedle lokalnych wierzeń podpisał pakt z diabłem oferując mu wiadro aromatów w zamian za nieśmiertelność.
:vampire:

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”