E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 11:08 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: lukiboss » śr paź 17, 2018 11:48 am

Haze pisze:Patrząc na cenę za moc 250 mg to bezkonkurencyjny jest LIQUIDER. Cena jest wręcz podejrzana, ale gość ma na allegro same pozytywy ...


Próbował ktoś tego? Zastanawiam się nad zakupem
SX Mini G Class + Kylin M PRO
mafia22ax
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 15, 2018 6:23 pm
Lokalizacja: Friedrichsdorf
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: mafia22ax » śr paź 17, 2018 3:19 am

@
Awatar użytkownika
DooshPastesh

Kup mamie jakis wysokoprocentowy olejek, cenowo wyjdzie taniej, a podejrzewam że efekt będzie podobny. 30 ml olejku CBD to jakieś +-900 PLN, A w tych 30ml masz dokładnie 3000mg CBD.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: Haze » wt paź 16, 2018 5:04 pm

Patrząc na cenę za moc 250 mg to bezkonkurencyjny jest LIQUIDER. Cena jest wręcz podejrzana, ale gość ma na allegro same pozytywy ...
Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: DooshPastesh » wt paź 16, 2018 4:40 pm

Witam, również, podpinam się do tematu, poprosił bym o jakieś linki do sprawdzonych stron, marek. Szukam pomocy dla mojej matki, którą cierpi na RZS i syndrom niespokojnych nóg oraz kilka innych schorzeń. Nie śpi całe noce, ma nerwice i ogólnie jest dramat już... Kobieta miała już styczność z EIN, kiedyś ją próbowałem przekonać bo pali sporo. Ostatnio spróbowaliśmy z siostrą dać jej "oryginał" w minimalnych dawkach. Efekt był wspaniały jednak możliwość wystąpienia efektów ubocznych eliminuje używanie go na dłuższą metę. Oraz z wiadomych powodów prawnych. Działające CBD było by rozwiązaniem idealnym. Można to znaleźć w Polsce za rozsądną cenę czy trzeba ściągać z zagranicy?
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
mafia22ax
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 15, 2018 6:23 pm
Lokalizacja: Friedrichsdorf
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: mafia22ax » pn paź 15, 2018 6:25 pm

Poproszę również o pw. sam nie wiem który liquid wybrać.
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: Bimaczow » pt sie 03, 2018 8:16 pm

poszło PW
kimba133
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 30, 2018 7:42 am
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: kimba133 » pt sie 03, 2018 8:37 am

Witam,
Bardzo mnie powyższy temat interesuje ze względu na podobne , jak opisane dolegliwości.
Czy można gdzieś kupić coś gotowego? W jakości pozwalającej ocenić te e-liquidy?
Poproszę o priva. ;-)

Added in 3 minutes 32 seconds:
E-liquid z CBD ?
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: Bimaczow » wt lip 31, 2018 12:46 pm

Dobra, już jakiś czas wapuje 250mg/10ml i mogę wyrazić swoje zdanie jako nerwicowiec i nocny depresowiec :-D od kiedy zażywam CBD z całą pewnością mogę stwierdzić że TO działa i na pewno nie jest to placebo :-) ! Zatrzymałem zarówno zapobiegawczo jak i w trakcie atakującej depresji i za każdym razem działa cuda ! Oczyszcza umysł z katujacych myśli , rozluźnia i naprawdę relaksuje dając ukojenie, zauważyłem też że nawet gdy nie wapuje codziennie efekt utrzymuje się kilka dni, dzisiaj zmniejszam dawkę paroksetyny na 10mg i zobaczymy jak będzie z mniejszym wspomaganiem :-) swoją drogą jestem pod wrażeniem tych produktów bo myślałem że to bajki a ty miłe zaskoczenie ! . Działanie można opisać tak, wapujesz 5-10 porządnych chmur które trzymasz jak najdłużej :-) po jakiś 4-5 minutach czujesz... No i właśnie tu jest problem z opisaniem :-) czujesz relaks, niewiadomo kiedy oczyszcza się głową z myśli jaki to człowiek jest beznadziejny :-D jak to nic nie potrafi i jest zerem :-)... Za chwilę przychodzi uczucie rozluźnienia mięśni jak po kieliszku czystej :-) robi się lekko na duchu i przyjemnie na cielsku :-). Ogólnie nie polecam wapowac CBD 200+ przed jazda autem :-)... Jest duże prawdopodobieństwo że staniesz na poboczu żeby się zrelaksować hehe , najlepiej tak jak ja, wieczorkiem przed snem. A i zawsze jak zawapuje przed snem to mam fajne sny, ostatnio byłem posiadaczem małej różowej turbo świnki która była super bochaterem ... :-D stymulacja w rodzaju SSRI wpływa na sny :-) POLECAM
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: Bimaczow » czw lip 19, 2018 10:00 am

M że sprawdzonej bo odczytałem się o niej sporo ale nazwy nie pamiętam a niema mnie w domu :-) wapuje tak jak piszesz, trzymam parę żeby dobrze weszło :-) no i od siebie powiem że wczoraj po jakiś 5-6 zaciagnięciach i odczekaniu kilku minut ... Tak mnie zrelaksowalo za jak zawsze usypiał o 2-3 poszedłem spać o 1 i bez żadnych myśli depresyjnych i nerwic :-) aż się zdziwiłem że jestem taki hmmm spokojny i dawno nie byłem tak zrelaksowany , taki specyficzny rodzaj relaksu, nie otumania ani nic ale jest tak przyjemnie , nie wiem jak to opisać :-) zobaczymy jak będzie dzisiaj :D
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

E-liquid z CBD ?

Postautor: dorota » czw lip 19, 2018 9:55 am

Bimaczow pisze:Dobra panowie i panie :-) dotarło do mnie wczoraj 250mg na 10ml czyli dobra dawka, nie tam jakieś 18 na 30 :P od dzisiaj albo od jutra zacznę testy z tym dziadostwem i będę sukcesywnie dawał znać czy jest jakaś zmiana :-) trzymajcie kciuki i dajcie znać jak u was

No 25mg na ml to już powinno być dobrze. Jedna rada tylko , przy zaciąganiu musisz to trochę potrzymać! Nie wydychać za szybko!
Płyny radzę kupować ze sprawdzonych marek bo nie wszyscy prawdę piszą na opakowaniach. Lepiej żebyś nie kierował się ceną... jak za niska tzn że coś tam jest nie tak. Cena oczywiście zależy od ilości CBD na 1 ml . Z tego co zrozumiałam masz płyn z Anglii . :ok: Jest tam marka Harmony która robi niezłe płyny , łącznie z bazą. Jeśli nigdy nie próbowałeś cbd o koncemtracji większej od 15 mg na 1 ml , to radzę to spróbować na wieczór jak już nic nie musisz robić , bo może Cię to pożądnie zrelaksować. Albo i nie... każdy reaguje na swój sposòb .
Powodzenia!!!
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości