CBD jako pomoc w chorobie

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: CBD jako pomoc w chorobie

Postautor: Tomba » pt sty 22, 2021 7:00 pm

Kolego @
Awatar użytkownika
SzamanDM
- czy mógłbyś mi podesłać na PW konkretne linki gdzie co kupić?
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
pampalini
Płeć: nieokreślona

CBD jako pomoc w chorobie

Postautor: pampalini » pt sty 22, 2021 1:13 pm

Napisałem do tej Kropla.pl na czacie, dostanę na maila kompendium wiedzy, niby tam jest prosto to opisane. Jakby co to udostępnię ten plik PDF.

https://rapidgator.net/file/38d68a14836 ... a.rar.html

https://szopmania.pl/OLEJEK-KONOPNY-CBD ... RUM-p34754

Co myślicie o tym produkcie mając na uwadze specyfikację w pliku PDF?
Awatar użytkownika
Pramus89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: czw lis 19, 2020 9:21 am
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 28 razy
Płeć: Mężczyzna

CBD jako pomoc w chorobie

Postautor: Pramus89 » pt sty 22, 2021 9:26 am

No to też wtrącę. :)
Ja korzystam z olejku od firmy Kropla CBD, polskiej produkcji. Używałem stężenia 10%. Odczuwalnie lepiej się śpi, pozostałe efekty- wyciszenie, rozluźnienie- marginalne, wyczuwalne tylko po chwilowym zastanowieniu się "czy jest inaczej niż zazwyczaj". Zgodnie z zapisami olej posiada pełne spektrum, oraz badania. Chętnie spróbowałbym czegoś o większym stężeniu.
pampalini
Płeć: nieokreślona

CBD jako pomoc w chorobie

Postautor: pampalini » pt sty 22, 2021 9:10 am

lesstro pisze:Pozwólcie, że trochę wtrącę.


Oby tak więcej osób zaczęło się wtrącać, temat ruszy z kopyta. :) Używasz, podajesz stronę producenta, czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

CBD jako pomoc w chorobie

Postautor: lesstro » pt sty 22, 2021 8:14 am

Pozwólcie, że trochę wtrącę. CannabiGold produkuje firma Hempoland z mojego rodzinnego miasta czyli Elbląga. O dziwo w ich stacjonarnym sklepie firmowym oraz internetowym ceny są, jaki są. Z tego co wiem, po prostu mają taką politykę marketingową. U dystrybutorów można zapłacić trochę mniej. Ja zaopatruje się, tu https://apteline.pl/catalogsearch/result?q=CannabiGold
Sam zacząłem używać 500-ki, tak po kropelce, ku zdrowotności i profilaktyce fizyko-psychicznej.
Obrazek
pampalini
Płeć: nieokreślona

CBD jako pomoc w chorobie

Postautor: pampalini » pt sty 22, 2021 6:57 am

Pisz @Vapelab bo zaczynamy w piętkę gonić.
Ja mam pytanie odnośnie stron z olejkami. Wiadomo, ze tych powstało ostatnio do groma. A czy są strony pewne i takie na które nie wchodzić? Już @
Awatar użytkownika
SzamanDM
napisał parę razy co myśli o Allegro. Może to ułatwi zdobycie wiedzy. Mozna z takiego pewniaka poczytać o składach, poznać produkty, opinie, wygoglować je, podpytać.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

CBD jako pomoc w chorobie

Postautor: SzamanDM » czw sty 21, 2021 11:29 pm

To jest dobre pytanie bo bez wujka Google nie znam odpowiedzi. Jak jest to technicznie robione by nadal pozostać w granicach prawnych norm nie mam pojęcia. Być może wybiera się kwiatostany o najniższej zawartości THC lub jakąś metodą ten związek jest usuwany. Generalnie w pyłku kwiatowym, z którego robiony jest haszysz ilość kannabinoidów jest zwykle najwyższa.
To jest dobry też przykład na stworzenie problemu by go potem z mozołem rozwiązywać. :-D Gdyby nie było durnej prohibicji to ten problem by nie istniał.

W Salonie jest temat o CBD w liquidzie, który dawno wykroczył poza sprawy stricte związane z EIN. Tam też myślę są ciekawe informacje nie tylko ode mnie.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

CBD jako pomoc w chorobie

Postautor: Wampir z Pniew » czw sty 21, 2021 11:05 pm

Hej @
Awatar użytkownika
SzamanDM
, teraz będziesz tutaj najbardziej męczoną osobą. :P
Napisałeś wcześniej, że wraz ze wzrostem CBD analogicznie musi wzrosnąć ilość THC. A jak sprawa ma się w przypadku
haszyszu, gdyż ilość CBD obfituje w granicach 20 - 30% a THC nadal trzyma się na niezmiennym poziomie do 0,2%?
Czyżby żywica jednak posiadała inne cechy niż kwiaty? Hmmm, za dużo pytań za mało odpowiedzi.

Ogólnie jeśli macie jakieś mocno techniczne pytania wykraczające poza schemat to możecie mi też dać znać
a ja wyślę zbiorowego mejla do Sativa Poland. :)
Jak zajmują się tym wszystkim tyle lat, to warto skorzystać z ich zasobu wiedzy, co nam szkodzi?
Póki co nasz forumowy szaman musi się liczyć z milionem pytań. :ok:
Awatar użytkownika
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 11:08 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

CBD jako pomoc w chorobie

Postautor: lukiboss » czw sty 21, 2021 6:48 pm

Tomba pisze:@SzamanDM - ja też podczepię się z pytaniem co konkretnie polecasz?
Od jakiś 10 dni biorę to: https://allegro.pl/oferta/olejek-konopn ... ZjhiMDE%3D .,
Kupiłem, bo miał dobre opinie, ale na mnie nic nie działa. Jak nie mogłem spać tak nie mogę. Myślałem też o jakimś zrelaksowaniu, ale nic z tego nie odczuwam.


A jak dawkujesz? Bo po opiniach widziałem, że jedni biorą 1 kropelkę i narzekają, bo nic nie czują, drudzy walą po 10 kropelek i narzekają, że zasypiają na stojąco, albo wręcz mają fazę, także może tu jest przyczyna.
SX Mini G Class + Kylin M PRO
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

CBD jako pomoc w chorobie

Postautor: SzamanDM » czw sty 21, 2021 6:43 pm

@
Awatar użytkownika
Robson
W trzecim poście tego wątku napisałem co mogę polecić. Nawet @
Awatar użytkownika
Tomba
go zalajkowaleś. Skoro po 20% olejku od Speed Horse nic kompletnie nie czujesz nie mając wcześniej zbudowanej tolerancji na kannabinoidy to tylko świadczy o jakości tego produktu. Ciekawe czy w ogóle tam coś z konopii się znajduje... może aromat jak w piwie Palikota. ;)
Ja nie mówię, że nie ma innych dobrych olejków na rynku bo pewno są. Nie jestem jakimś zawodowym testerem. Piszę tylko o własnych doświadczeniach. Taki Essenz (ten zwykły, bez dodawanych dodatkowo terpenów) 500mg (5%) po 12 kroplach rozluźnił mnie tak, że prawie poszedłem spać w dzień. To jest niemożliwe by tego nie odczuwać.
Jeżeli chodzi o przyrodzenie to u mnie nastąpiła druga młodość po odstawieniu leków big pharmy. :-D Nie wszystkich jeszcze. Część muszę brać ale wszystko zmierza ku temu by i z nich zrezygnować. Czyli pośrednio CBD na pewno wpływa bo pomogło w pozbyciu się chemicznego balastu. Apteczne konopie za to wpływają nawet bezpośrednio. Najlepszy afrodyzjak to jest. :P

EDIT: Jeżeli chodzi o typowo nasenne działanie to lepszy może się okazać CBN zamiast CBD. Da się go kupić w formie olejku również. Jest nieco droższy gdyż trudniej go się pozyskuje z konopi.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości