Codzienne używanie e-papierosów może odgrywać zasadniczą rolę w rzuceniu palenia

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
helmofon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: wt lis 29, 2016 12:04 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 255 razy
Płeć: nieokreślona

Codzienne używanie e-papierosów może odgrywać zasadniczą rolę w rzuceniu palenia

Postautor: helmofon » sob sie 26, 2017 10:03 pm

basika pisze:
No popatrz @
Awatar użytkownika
helmofon
, tak przypadkiem i niechcący rzuciłaś palenie :lol:


Nawet więcej, nie używam nikotyny we własnych mieszankach od dwóch lat.

A liquidy, 3mg, kupuje tylko na targach czyli raz do roku, ciekawe czy będzie coś w 2018 :mrgreen:

Natomiast gratulacji nie przyjmuję bo nałóg pozostał, ale jak już pisałem nie mam ochoty z nim zrywać.
Pozdrawiam
Robert
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Codzienne używanie e-papierosów może odgrywać zasadniczą rolę w rzuceniu palenia

Postautor: adamsud » sob sie 26, 2017 9:09 pm

miblah pisze:@adamsud - nie przejmuj mną - każdy idzie swoją drogą. Szczęśliwie EIN daje większą szansę wyrwać się z nałogu tytoniowego, niż cokolwiek innego do tej pory. Myślę, że z tym sprzętem, co już masz, w końcu sam stwierdzisz, że analogi Ci niepotrzebne.

Też tak Michał myślę. Nie mam wyrzutów sumienia, z powodu hybrydowego palenia. Ja jestem wręcz dumny z tego, że na razie ograniczyłem tradycyjne papierosy o 50-60%. Mimo nie najlepszych pierwszych doświadczeń z EIN sprzed ok. 7 lat. Reszta to robota @
Awatar użytkownika
basika
. Święta jakaś czy coś :smile: ?
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Codzienne używanie e-papierosów może odgrywać zasadniczą rolę w rzuceniu palenia

Postautor: miblah » sob sie 26, 2017 8:50 pm

@
Awatar użytkownika
adamsud
- nie się przejmuj mną - każdy idzie swoją drogą. Szczęśliwie EIN daje większą szansę wyrwać się z nałogu tytoniowego, niż cokolwiek innego do tej pory. Myślę, że z tym sprzętem, co już masz, w końcu sam stwierdzisz, że analogi Ci niepotrzebne.
Obrazek
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Codzienne używanie e-papierosów może odgrywać zasadniczą rolę w rzuceniu palenia

Postautor: adamsud » sob sie 26, 2017 8:35 pm

Ja jeszcze jestem hybrydowcem. Sorry @
Awatar użytkownika
miblah
, wiem że błądzę. W niektórych sytuacjach wszelako tradycyjne palenie pieniędzy jest dla mnie wygodniejsze. Ostatnio jednak miałem okazję przejechać ok. 1 tys. km za kierownicą z EIN. Jazda mnie nudzi i usypia. W życiu przejeździłem już setki tysięcy kilometrów, więc nie odczuwam żadnej ekstazy związanej z jazdą samochodem. Jednak autostrady skłaniają do snu bardziej niż tzw. zwykła droga. Zwykle radziłem sobie raz na jakiś czas zwalniając do ok. 60km/h, otwieraniem okna i wydmuchiwaniem tegoż ścierwa przez okno. Te sympatyczne uśmiechy i radosne spojrzenia innych kierowców pamiętam do dzisiaj. Teraz jednak było fajnie. Chmurzyłem sobie, wtedy kiedy tego potrzebowałem. Potem na chwilę otwierałem okno w celu uwolnienia dymu i spoko.
Awatar użytkownika
Matadrox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: pn sie 21, 2017 8:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 55 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Codzienne używanie e-papierosów może odgrywać zasadniczą rolę w rzuceniu palenia

Postautor: Matadrox » sob sie 26, 2017 8:20 pm

@
Awatar użytkownika
basika
miałem ze sobą ijusta s z lemo3 zalanym pod korek i pico ze smokiem spirals też zalany pod korek - choć to akurat tylko 2ml. Byłem pewny że przed 17stą już zjadę do domu, ale pomyliłem się. Teraz to się zaopatrzę w odpowiednią "uzupełniarkę".
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Codzienne używanie e-papierosów może odgrywać zasadniczą rolę w rzuceniu palenia

Postautor: basika » sob sie 26, 2017 8:10 pm

Matadrox pisze: Niestety ja po prawie 4 tygodniach miałem kryzys z liquidem, a okazało się że do domu nie wrócę za wcześnie. 4 godz wytrzymałem. Po tym czasie wystąpiły skutki odstawienia. Okazało się, że do domu nie wrócę przez następnych parę godzin i w piątej godzinie kupiłem fajki..

@
Awatar użytkownika
Matadrox
waper nigdzie i nigdy nie rusza się bez sprzętu, najlepiej w liczbie mnogiej na wszelki wypadek. Kryzys każdemu może się zdarzyć, ale lepiej dmuchać na zimne i zabezpieczyć się na przyszłość. A to że fajki już Ci nie smakowały, to normalne.

Johny pisze:Najfajniejsze jest to, że robiąc coś brudnego np. przy aucie potrafię spalić kilka analogow(chyba nawyk jakiś albo szkoda ep brudzić), a potem bez problemu przez kilka tygodni tylko ep.

Niedługo pewnie będziesz miał sprzęt na każdą okazję. Każdy z nas ma na wyjścia i domowy. Wtedy nie będziesz miał obaw, że się zabrudzi :smile:
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Codzienne używanie e-papierosów może odgrywać zasadniczą rolę w rzuceniu palenia

Postautor: miblah » sob sie 26, 2017 4:49 pm

@
Awatar użytkownika
Johny
- Hybrydowego palenia nie popieram, ale każdy robi jak mu dobrze ;) Nie chciałbym wrócić do analogów nigdy więcej, dlatego ich nie dotykam.
Obrazek
Johny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: czw lip 27, 2017 10:42 am
Lokalizacja:
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Codzienne używanie e-papierosów może odgrywać zasadniczą rolę w rzuceniu palenia

Postautor: Johny » sob sie 26, 2017 3:23 pm

Bez elektronika nie potrafiłem nawet ograniczyć, a co tu mówić o rzucaniu :) Najfajniejsze jest to, że robiąc coś brudnego np. przy aucie potrafię spalić kilka analogow(chyba nawyk jakiś albo szkoda ep brudzić), a potem bez problemu przez kilka tygodni tylko ep.
Awatar użytkownika
Matadrox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: pn sie 21, 2017 8:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 55 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Codzienne używanie e-papierosów może odgrywać zasadniczą rolę w rzuceniu palenia

Postautor: Matadrox » sob sie 26, 2017 12:53 pm

Pewnie że z ein dużo łatwiej wyrwać się z nałogu. Niestety ja po prawie 4 tygodniach miałem kryzys z liquidem, a okazało się że do domu nie wrócę za wcześnie. 4 godz wytrzymałem. Po tym czasie wystąpiły skutki odstawienia. Okazało się, że do domu nie wrócę przez następnych parę godzin i w piątej godzinie kupiłem fajki. Zdziwiło mnie, że nawet we łbie nie zakołotało - a szkoda. Może bym wywalił od razu - ale fakt nie smakowały. Miałem delikatne obawy, że będzie kłopot z powrotem do ein. Wieczorem pół paczki wylądowało na przydrożnej ławce, a ja wróciłem do elektronika bez żadnego kłopotu i bez głodu.
Awatar użytkownika
gemino
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 367
Rejestracja: śr lut 03, 2016 2:48 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 2535 razy
Otrzymał podzięk.: 530 razy
Płeć: Mężczyzna

Codzienne używanie e-papierosów może odgrywać zasadniczą rolę w rzuceniu palenia

Postautor: gemino » sob sie 26, 2017 10:15 am

Papierosy paliłem od 1988r, gdy pewnego majowego dnia 2012r, zakupiłem zwykłego elektryka podobnego do analoga. Ta bajka trwa do dziś z tym, że zacząłem od 36mg nikosi, a dziś wapuje 2,5mg i już to nie jest ten sam elektryk ;)
Obrazek

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości