E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
bluzman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 31, 2022 7:53 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: bluzman » ndz kwie 03, 2022 9:25 am

W temacie kolega pisał o Enecta Ambrosia CBD Liquid 200 mg. Zamówiłem, idzie z Czech. Jak przetestuję to wrócę tutaj. Myślę, że to może być warty uwagi sklep.
bluzman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 31, 2022 7:53 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: bluzman » sob kwie 02, 2022 9:12 am

Dobre w sensie takim, że dobrej jakości składniki. Działanie relaksacyjne bardziej. Może coś w stylu Harmony CBD Liquid O.G. Kush, choć nie rozumiem do końca, co to za smak jest. Ja nie przepadam za liquidami o smakach owocowych itp. Z nikotyną najlepiej smak Tytoniu, a do CBD typowy smak konopi najlepiej. Może być dodana lekka nutka czegoś dodatkowo do smaku Cannabis jak np. w CBDex Liquid Cannabis z tego sklepu.

Zauważyłem, że popularne często wszędzie są premixy firmy Master Stoner, też bym prosił o jakieś opinie o nich.

MD
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Tommy Black » pt kwie 01, 2022 3:30 pm

Ale dobre w jakim sensie? Jakiego działania oczekujesz od konkretnego liquidu z CBD? Wiesz przecież, że działanie to może być bardzo różne.
Ja sam nie chmurzę liquidów z CBD ale mam sporo znajomych. Zadzwoniłem do jednego z nich i zapytałem o liquidy do których dałeś linka.
Powiedział, że próbował kilku, m.in. INHALE CBDex® FYZIO po długiej i ciężkiej jeździe na rowerze. Twierdzi, że strona jest OK a ceny dość przystępne. Liquidy w porównaniu z innymi na stronach internetowych, mają dokładne opisy i wspomniane już dobre ceny.
bluzman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 31, 2022 7:53 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: bluzman » pt kwie 01, 2022 3:22 pm

Od jakiegoś czasu cienko u nas w kraju z dostępnością liquidów z CBD. Ofert jest dużo, ale nic dostępnego, lub już wycofane z oferty. Nie wiem jakie są dobrej jakości liquidy z CBD, więc zwracam się do doświadczonych tutaj o radę na co warto poświęcić pieniądze. Jednym z dostępnych produktów jakie znalazłem to jest to https://www.canatura.com/pl/cbd/e-liquidy-cbd
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 995 razy
Otrzymał podzięk.: 2230 razy
Płeć: nieokreślona

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: DooshPastesh » śr gru 01, 2021 5:24 am

Akurat WAX/Oil jest stosowany i bardzo popularny w USA, do waporyzacji THC. I to nie jest standardowy liquid, taki jak do EIN. Jest to zupełnie co innego.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
px69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 9:24 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: px69 » wt lis 30, 2021 10:57 pm

No nie jestem pewien. Mam w zestawie dodatkowy zbiorniczek, który wsuwa się w miejsce, gdzie normalnie wkładasz susz. Zbiorniczek ma denko, a w instrukcji jest opisane jako zbiorniczek na wax/oil. A z tego co wiem, to raczej nie używa się olejku CBD do inhalacji, to pozostaje liquid. Ale jeszcze pogrzebię w necie.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

eD
Awatar użytkownika
Pramus89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: czw lis 19, 2020 9:21 am
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 28 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Pramus89 » wt lis 30, 2021 6:47 am

px69 pisze:A tak z ciekawości, właśnie idzie do mnie waporyzatror Smono 3 i się zastanawiam, czy w takim będzie można też liquidy buchać?

No coś ty, nie.
px69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 9:24 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: px69 » pn lis 29, 2021 4:02 pm

A tak z ciekawości, właśnie idzie do mnie waporyzatror Smono 3 i się zastanawiam, czy w takim będzie można też liquidy buchać?
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: DamianGR » czw maja 20, 2021 12:00 pm

Kryształki wąchałem i nie mają praktycznie jakiegokolwiek zapachu. Osobiście wyczuwam tylko woń aromatu kawy, którego dodałem.
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: fistaszek » czw maja 20, 2021 11:28 am

Same liquidy CBD mnie nie interesują, bo kiedyś, gdzieś tu czytałem, chyba to pisał @
Awatar użytkownika
SzamanDM
, że te CBD w liquidach to wielka ściema. Jeśli jednak te kryształki dają efekty, to tylko ten "zgniły" smak może mnie powstrzymać od eksperymentowania, w moim wypadku definitywnie wykluczy jakiekolwiek próby.

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 10 gości