E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
DziedzicPruski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: śr sty 22, 2020 12:39 pm
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Podziękował: 117 razy
Otrzymał podzięk.: 137 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: DziedzicPruski » pt paź 30, 2020 9:51 pm

edarek pisze:No właśnie i nic, może za bardzo już wyciszony byłem? Bez nerwów, w pracy? A może dawka za mała? Z 5 ml tego puściłem w komin i nie wiem.


Mam tak samo. Skusiłem się na zakup Kusha 200 mg/10 ml na początek, dla spróbowania. Niestety efektów żadnych nie odczułem. Nie spodziewałem się rewelacji bo na mnie jakoś to zioło w "naturalnej" postaci też nie działa specjalnie ale rozczarowanie jest ponieważ myślałem, że jakiś antystres znajdę bo w końcu ile można pić? Pożyjemy, zobaczymy. Może dam temu jeszcze szansę.
VooPoo: Vinci Air, Argus Air, Drag S, Doric 60
Vismec: R40
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » pt paź 30, 2020 8:03 pm

Kiedyś spróbuję jakiegoś liquidu z CBD. Jednak sprawa nie jest tania, a mi wystarczy to co mam teraz.

Istotnie z tym suszem w pisowskim zamordystycznym kraju może być kłopot gdy trafić na jakiś kiepski splot wypadków. Jednak dużo ludzi używa tych suszy CBD i zazwyczaj nikt się nie czepia. Ja akurat mam papier od lekarza, że leczę sie konopiami i w sumie nawet nie myślę by uważać na Policję nawet ze suszem z dużą zawartością THC. Wszystko mam w tym dokumencie, noszę go zawsze przy sobie i nie muszę się stresować nawet gdyby doszło do pomyłki ze strony jakiegoś nie wyedukowanego pana władzy.
Swoją drogą jest to naprawdę absurd, że nawet nie mając zioła na receptę musisz zachowywać dyskrecję z suszem CBD legalnie kupionym.

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
słuszna dawka. :)
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Tommy Black » pt paź 30, 2020 7:50 pm

A co sądzicie o tym liquidzie?

Obrazek

Green Panther - Tornado Haze CBD 10ml
Relax with this sativa-flavored CBD liquid.

Producent: Green Panther
Kraj: Francja
Proporcje: PG / VG 50/50
Opakowanie: 10ml butelka PE z zabezpieczeniem przed dziećmi
Pojemność 10ml
Stężenie: 1000mg
Cena: 155,00 zł
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: edarek » pt paź 30, 2020 7:41 pm

@
Awatar użytkownika
DooshPastesh
wyłuskał dokładnie to, co chciałem powiedzieć. Teraz mam atomizery i z tego chcę skorzystać. Nie będę inwestował w sprzęt, którego nie użyję, bądź używany będzie sporadycznie. Jeśli wapowanie CBD jest skuteczne, to trzeba z tego korzystać na dostępnym w danej chwili sprzęcie. Nie przewiduję długotwałego stosowania liquidów z CBD, a jedynie w jakichś kryzysowych sytuacjach. Nie mniej dziękuję @
Awatar użytkownika
SzamanDM
za rozjaśnienie tematu.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: DooshPastesh » pt paź 30, 2020 7:05 pm

@
Awatar użytkownika
SzamanDM
, w niektórych okolicznościach noszenie przy sobie suszu nie sprzyja społecznej aprobacie, zwłaszcza gdy Policja jest na pierwszym planie. Inwestowanie w waporyzator na początek to jak kupowanie Dicodes jako pierwsze urządzenie do wapowania. Z tego co zrozumiałem, masz więcej praktyki w waporyzatorach, ja i moja rodzina z kolei w urządzeniach do wapowania (choć i waporyzatory znam i używałem). Wierz mi, że dobrej jakości liquid z CBD jest w stanie nowicjuszowi zapewnić ulgę w dostatecznym stopniu. Myślę że jeżeli przekona się do dobrego CBD z liquidu to naturalnie następnie sięgnie po waporyzatory. Niemniej jednak warto mieć CBD w liquidzie, bo jest to wygodniejsze, a w pewnych sytuacjach społecznych bezpieczniejsze.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » pt paź 30, 2020 5:57 pm

A nie spróbowałbyś waporyzatora do suszu?
Jakoś mnie nie przekonują e-liquidy. Ja co 6 godzin waporyzuję susz. Tak się powinno robić zgodnie ze sztuką. Nawet niektórzy mówią o 4 godzinach gdyż aktywne CBD jest po 4 godzinach usuwane z organizmu.

Polecam taki sprzęt. Chyba najlepszy stosunek jakości do ceny w tym momencie:

https://vapefully.com/pl/produkt/x-max-ace-vaporizer/

Nie mam tego wapka, ale jak tylko mi Fog padnie to raczej go kupię chyba, że pójdę znów w wysoką półkę i wezmę jakiś przenośny od Storz-Bickel. Z legendarnego Volcano Digit tej firmy jestem bardzo zadowolony. Używam go tylko do suszu z apteki, a przenośny Fog głównie do CBD lub mieszanki jednego suszu z drugim.

Susz:

https://konopnysklep.com.pl/susz-konopn ... nesia.html

To dobry susz ze Szwajcarii tylko trochę mało pary daje, ale działa i nie jest pryskany izolatem ani też nie wypłukiwany jest z niego nadmiar THC by zmieścić się w chorej normie 0.2%.

Do tego młynek jakikolwiek, choć raczej sugerowałbym omijać plastikowe. Ten używam w mniejszej wersji:

https://vapefully.com/pl/produkt/new-ed ... czesciowy/

Po takich zakupach zabieg waporyzacji trwa 5 minut + 2 minuty na przygotowanie suszu i to wszystko.
CBD w EIN nie wiem jak dawkować. Nie wiem jak często używać. Jednym słowem nie widzi to mi się.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: edarek » pt paź 30, 2020 5:23 pm

Nie spodziewałem się jakich wizji, choć nie wiem, jak to rzeczywiście po heroinie
wygląda. ;) Raczej jakiegoś wyciszenia lub czegoś w tym rodzaju. No nic, niedługo będę miał pewien egzamin, to zobaczymy, czy to działa.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: DooshPastesh » pt paź 30, 2020 4:17 pm

To nie heroina. Ma działanie bardzo delikatne, wręcz drugoplanowe, nie wpływa na percepcję, więc ciężko dostrzec efekty. Najlepiej pierwszy raz odczuć działanie właśnie w czasie sporego stresu albo przeciwbólowo.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: edarek » pt paź 30, 2020 2:58 pm

Dzięki @
Awatar użytkownika
DooshPastesh
. U mnie tylko DTL, MTLa zostawiam do auta i jeszcze nad smakiem muszę popracować, bo nijak w Aresie 2 nie mogę zbliżyć się choćby odrobinę smakowo do DTL. Ale koniec OT.
Temperatury raczej za wysokiej miał nie będę, bo 30 watów nie przekraczam. Wczoraj, jak powiedziałem, tak zrobiłem. Z pewną taką nieśmiałością zalałem Core i... No właśnie i nic, może za bardzo już wyciszony byłem? Bez nerwów, w pracy? A może dawka za mała? Z 5 ml tego puściłem w komin i nie wiem. Dzisiaj zrobię drugie podejście.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: DooshPastesh » pt paź 30, 2020 8:27 am

Moim zdaniem powinno dać. To już jest stężenie wyczuwalne, zależy też czy to pójdzie w MTL czy DTL (na mnie DTL działa lepiej). Pamiętaj o w miarę niskiej temperaturze wapowania. Poza tym jest jeszcze czynnik ludzki. CBD na każdego działa w innym stężeniu. Na moją siostrę działają dawki wręcz homeopatyczne, ja z kolei potrzebuję końskich dawek.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości