E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: DamianGR » sob maja 08, 2021 6:33 pm

No dobrze - to ja zapytam inaczej. Skoro liquidy z CBD się oakcyzowały i dostępność wysyłkowa jest praktycznie zerowa, to czy ktoś mieszął samodzielnie kryształy CBD? I ewentualnie jakie polecacie i jak odmierzyć stężenie?
Awatar użytkownika
jirajamgo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: pt sty 24, 2020 5:17 pm
Lokalizacja: stolica złota Polski
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podzięk.: 131 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: jirajamgo » sob maja 08, 2021 2:55 pm

@
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Ja to rozmieszam sobie na początek w butelce 10 ml.
Lost Vape Thelema Quest 200W + Damn Vape Doom X RTA
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1881
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: DooshPastesh » sob maja 08, 2021 1:11 pm

Tak, ten jest dobry. To jest dość spore stężenie, najpierw spróbuj z zaledwie kilkoma kroplami.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
jirajamgo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: pt sty 24, 2020 5:17 pm
Lokalizacja: stolica złota Polski
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podzięk.: 131 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: jirajamgo » sob maja 08, 2021 8:41 am

Lost Vape Thelema Quest 200W + Damn Vape Doom X RTA
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1881
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

E-liquid z CBD?

Postautor: DooshPastesh » czw maja 06, 2021 4:35 pm

Po pierwsze, to waporyzatory są rzeczywiście najlepsze i dają najszersze spektrum kanabinoidów aktywnych. W płynach jest jedynie CBD, czasami się trafi jakieś lepsze.
Co do stężenia, słowo „średnie” nie ma tu żadnego zastosowania ponieważ ogólnie wiadomo, że CBD działa na każdego w zupełnie różnych stężeniach. Na początek proponuję poszukać lepszych marek i zacząć od mniejszych stężeń. Np. 100 mg/10 ml Enecta. Ważny jest tez sposób przyjmowania. Można zastosować podobne zasady jak z nikotyną, czyli większe stężenie w MTL lub mniejsze w DTL. Podam na moim przykładzie: do parownika MTL do liquidu dokraplam 5-10 kropel ww. Enecty. Do DTLu używam taniego jak barszcz ale też jednego ze słabszych jakościowo Kush w gotowym premixie 160 mg/60 ml. Ze swoich obserwacji zauważyłem, że stosowanie absurdalnych stężeń dostępnych na zachodzie np 1000 mg i więcej nie daje lepszych efektów. Należy zacząć od mniejszych dawek i sukcesywnie zwiększać aż do uzyskania pożądanego efektu. Od razu zaznaczam, że nie spodziewaj się obucha w głowę, to nie są silne psychotropy jak relanium czy hydroksyzyna. CBD jest bardzo delikatne i dla mocno „rozstrzelonego” umysłu początkowo można nawet nie zauważyć, że działa. Choć jego działanie jest naprawdę specyficzne. Wycisza i uspokaja, jakby wcisnąć reset mózgu i wskoczyć na prawidłowy tor myślowy.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
TenKoles
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: pn lip 06, 2020 2:27 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 62 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: TenKoles » czw maja 06, 2021 2:59 pm

Generalnie proste i krótkie pytanie, ale nie do końca jestem w temacie. A mianowicie mam trochę problemów ze snem, częste wybudzenia co skutkuje nie wyspaniem etc, etc. Natrafiłem na trop CBD. Tak jak w EIN siedzę już długi czas, tak niestety tej strony płynów nie znam. W związku z tym czytając cały temat, iż nie jest niebezpieczne czy groźne dla zdrowia chciałbym spróbować czegoś co mnie wyciszy. Szczególnie, że do wszelkiego rodzaju zioła byłem sceptycznie nastawiony chcę poradzić się was, na swój sposób ekspertów. Co wybrać, ile mg ( wiem, że to bardzo subiektywne ale wystarczy mi średnie stężenie), skąd kupić na początek, żeby spróbować a nie wyrzucić tony pieniędzy? Nie chcę pakować się w waporyzatory etc., gdyż nie mam pewności, że w jakikolwiek sposób może mi to pomóc czy chociaż zadziałać na mnie. :)

eD
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » ndz sty 10, 2021 9:54 pm

To też o nich pisałem jako o kapsułkach. Już teraz doczytałem, że jest tam zdekarboksylowany susz z roślin, które nie maja więcej niż 0.2% THC. Czyli mają bardzo niską dawkę tej substancji. Jednak mają ją i jeżeli test będzie super dokładny to Ci to wykryje. Nie musi ale może wykryć. Zjedz sobie w weekend i przetestuj testem z apteki. Nie są drogie.

Tu pokazują, że test po waporyzacji spaleniu suszu CBD (EDIT: jednak było to spalenie w joincie) wykrywa THC. W Ziołach na dobry nastrój jest ta sama roślina więc może być podobnie.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: bulit73 » ndz sty 10, 2021 9:10 pm

@
Awatar użytkownika
SzamanDM
mi chodzi konkretnie o te Zioła na dobry nastrój, które masz na swojej fotce.
Obrazek
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » ndz sty 10, 2021 8:29 pm

To zależy co jest w tych kapsułkach. Jeżeli jest tam wyizolowane CBD to nie wykażą nic. Jeżeli jest tam olej robiony z całej rośliny lub zmielony dekarboksylowany susz z tej rośliny, która trzyma normę obowiązującą w Polsce czyli nie więcej niż 0.2% THC to mogą wykazać. Najlepiej kupić test w aptece i sprawdzić.
Odnośnie pyłku i kwiatów również mogą wykazać. Co nie znaczy, że przy tak niskich dawkach THC tak będzie.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: bulit73 » ndz sty 10, 2021 7:49 pm

Te Zioła na dobry nastrój? Poczytałem opis i opinie. To chyba coś co by mi się przydało.
Jestem laikiem w tym temacie, więc pytanie może zabrzmi śmiesznie. Czy po tych ziołach narkotesty coś wykażą?
Obrazek

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość