E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Tommy Black » pt kwie 01, 2022 3:30 pm

Ale dobre w jakim sensie? Jakiego działania oczekujesz od konkretnego liquidu z CBD? Wiesz przecież, że działanie to może być bardzo różne.
Ja sam nie chmurzę liquidów z CBD ale mam sporo znajomych. Zadzwoniłem do jednego z nich i zapytałem o liquidy do których dałeś linka.
Powiedział, że próbował kilku, m.in. INHALE CBDex® FYZIO po długiej i ciężkiej jeździe na rowerze. Twierdzi, że strona jest OK a ceny dość przystępne. Liquidy w porównaniu z innymi na stronach internetowych, mają dokładne opisy i wspomniane już dobre ceny.
bluzman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 31, 2022 7:53 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: bluzman » pt kwie 01, 2022 3:22 pm

Od jakiegoś czasu cienko u nas w kraju z dostępnością liquidów z CBD. Ofert jest dużo, ale nic dostępnego, lub już wycofane z oferty. Nie wiem jakie są dobrej jakości liquidy z CBD, więc zwracam się do doświadczonych tutaj o radę na co warto poświęcić pieniądze. Jednym z dostępnych produktów jakie znalazłem to jest to https://www.canatura.com/pl/cbd/e-liquidy-cbd
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: DooshPastesh » śr gru 01, 2021 5:24 am

Akurat WAX/Oil jest stosowany i bardzo popularny w USA, do waporyzacji THC. I to nie jest standardowy liquid, taki jak do EIN. Jest to zupełnie co innego.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
px69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 9:24 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: px69 » wt lis 30, 2021 10:57 pm

No nie jestem pewien. Mam w zestawie dodatkowy zbiorniczek, który wsuwa się w miejsce, gdzie normalnie wkładasz susz. Zbiorniczek ma denko, a w instrukcji jest opisane jako zbiorniczek na wax/oil. A z tego co wiem, to raczej nie używa się olejku CBD do inhalacji, to pozostaje liquid. Ale jeszcze pogrzebię w necie.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

eD
Awatar użytkownika
Pramus89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: czw lis 19, 2020 9:21 am
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 28 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Pramus89 » wt lis 30, 2021 6:47 am

px69 pisze:A tak z ciekawości, właśnie idzie do mnie waporyzatror Smono 3 i się zastanawiam, czy w takim będzie można też liquidy buchać?

No coś ty, nie.
px69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 9:24 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: px69 » pn lis 29, 2021 4:02 pm

A tak z ciekawości, właśnie idzie do mnie waporyzatror Smono 3 i się zastanawiam, czy w takim będzie można też liquidy buchać?
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: DamianGR » czw maja 20, 2021 12:00 pm

Kryształki wąchałem i nie mają praktycznie jakiegokolwiek zapachu. Osobiście wyczuwam tylko woń aromatu kawy, którego dodałem.
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: fistaszek » czw maja 20, 2021 11:28 am

Same liquidy CBD mnie nie interesują, bo kiedyś, gdzieś tu czytałem, chyba to pisał @
Awatar użytkownika
SzamanDM
, że te CBD w liquidach to wielka ściema. Jeśli jednak te kryształki dają efekty, to tylko ten "zgniły" smak może mnie powstrzymać od eksperymentowania, w moim wypadku definitywnie wykluczy jakiekolwiek próby.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Tommy Black » czw maja 20, 2021 10:46 am

fistaszek pisze:A ja jestem ciekaw czy te kryształy zmieniają smak tych liquidów.


Też jestem ciekaw. Pisałem kiedyś o gotowych liquidach CBD no i siłą rzeczy musiałem spróbować. Ale nawet gdybym nie pisał i tak bym spróbował. :P
Krótka to była przygoda, bo po pierwsze, to CBD miała posmak zgniłych liści, po drugie na mnie to jakoś kompletnie nie działało w żaden sposób. Ani pobudzająco ani nasennie. CBD to nie THC więc na pewno nie spodziewałem się jakichś spektakularnych zjawisk ale testowałem jako środek przeciwbólowy. Może za szybko zrezygnowałem ale nie potrafiłem niczym wyeliminować tego posmaku zgnilizny. Na dodatek obrzydziłem sobie do końca świata, ratujący czasem moje mieszanki, aromat eukaliptusa.
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: fistaszek » czw maja 20, 2021 10:28 am

A ja jestem ciekaw czy te kryształy zmieniają smak tych liquidów. Mnie trochę smak CBD odrzuca i nie wiem czy warto pakować to do zapachowych liquidów.

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 7 gości