E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
P1etia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn lis 11, 2019 6:54 pm
Lokalizacja: Inowrocław
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 84 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: P1etia » wt gru 15, 2020 9:27 pm

Ampher pisze:@Bimaczow, a tak z ciekawości, nie masz problemu ze wstawaniem rano po CBD?


Ja również używam Fenixa i suszu. Co do wstawania to... Nie większe problemy niż bez. :D
Awatar użytkownika
Ampher
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:11 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Ampher » śr gru 09, 2020 9:46 pm

@
Awatar użytkownika
Bimaczow
, a tak z ciekawości, nie masz problemu ze wstawaniem rano po CBD?
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Bimaczow » śr gru 09, 2020 1:17 am

Ampher pisze:@Bimaczow Osobiście polecam zakupić waporyzator i kupować susz, sam to stosuję od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że widzę efekty. Uspokaja i relaksuje. Jeżeli chodzi o sprzęt to w okolicach 250-300 zł powinieneś spokojnie znaleźć waporyzator pod Twoje oczekiwania. Ja osobiście korzystam z Fenixa Mini i nie narzekam. :D

Właśnie od roku tak robię, kupuję susz i waporyzuję, efekty dużo lepsze w zasadzie bez porównania z liquidem. Ogólnie to e-papierosów już nie palę używam, dlatego nie zaglądam. Dodam jeszcze że zszedłem z SSRI i zastąpiłem je CBD. :)

eD
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Tommy Black » czw gru 03, 2020 3:58 pm

SzamanDM pisze:Dziś wielki dzień. Chciałoby się powiedzieć mały krok dla ONZ, a ogromny dla ludzkości.


Tak i zacytujmy co trzeba z tego artykułu który przytoczyłeś.

Po 60 latach status quo, 3 latach przeglądu naukowego WHO i 2 latach dyskusji dyplomatycznych, ONZ ostatecznie wycofała konopie indyjskie z załącznika IV Jednolitej Konwencji – „harmonogramu zakazu”

Dzisiaj Organizacja Narodów Zjednoczonych podjęła śmiały krok w kierunku usunięcia konopi indyjskich z wykazu IV traktatu konwencji antynarkotykowej z 1961 r. [1] , sześć dekad po jej umieszczeniu, uznając wartość terapeutyczną tej wiekowej rośliny leczniczej i nie uważa jej już za „Szczególnie podatne na nadużycia i wywołujące złe skutki”. Głosowanie było następstwem niezależnej oceny naukowej przeprowadzonej przez niektórych z naszych wiodących światowych ekspertów, zwołanej przez WHO w latach 2017-2018 , w której przeanalizowano dowody i opinie ze wszystkich zakątków świata.

Posunięcie to jest jeszcze ważniejsze, jeśli weźmiesz pod uwagę, że marihuana została umieszczona w harmonogramie IV bez poddania jej żadnej ocenie naukowej. Harmonogram IV dotyczący konopi indyjskich jest reliktem najbardziej ekstremalnych międzynarodowych praw antynarkotykowych odziedziczonych po moralności z lat pięćdziesiątych XX wieku i reprezentuje długo dyskredytowane systemy wartości związane z rasizmem, nietolerancją i brakiem szacunku dla rdzennych ludów i kultur, które były znakiem rozpoznawczym epoki kolonialnej.

WHO ponosi wyłączną odpowiedzialność w traktacie za wydanie tych zaleceń: dzisiejsze głosowanie rządów zebranych w ONZ było wymagane, aby wprowadzić je do prawa międzynarodowego. Usunięcie z harmonogramu IV to zatem fenomenalna wiadomość dla milionów pacjentów na całym świecie i historyczne zwycięstwo nauki nad polityką .


Jak zwykle WHO w roli żandarma i jak zwykle nie tam gdzie trzeba. Miejmy nadzieję, że koniec tej przestępczej organizacji też nastąpi w miarę szybko.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » czw gru 03, 2020 12:34 pm

Dziś wielki dzień. Chciałoby się powiedzieć mały krok dla ONZ, a ogromny dla ludzkości. :)

http://wolnekonopie.org/2020/12/onz-wyk ... iv-tabeli/

W skrócie: konopie znikają z zestawienia najbardziej szkodliwych substancji bez zastosowania medycznego.
Nie zamierzam nie świętować i myślę, że nie będę w tym sam. Nawet wśród rozchmurzonych Salonowiczów. :rockers:
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » pn lis 30, 2020 2:05 pm

Jakiś czas temu wymieniłem tu opinie z kolegą @
Awatar użytkownika
edarek
na temat zakupu olejku CBD.
Niedawno pojawił się ciekawy artykuł dotyczący zakupu i umiejętności czytania badań laboratoryjnych.

https://www.stonerchef.pl/olej-cbd-i-ba ... ac-wyniki/

Polecam też linki pod artykułem. Stronę prowadzi młode małżeństwo z Poznania będące w tematach konopnych od lat.
Można tam znaleść sporo wiedzy na tematy konopne, zarówno o konopiach dostępnych na wolnym rynku jak i tych na receptę w aptece. Przekazują rzetelne informacje choć mają jedną wadę. Mimo, że również waporyzują to lubią też palić jointy. :-D Podają nawet jakieś badania, które sugerują nieszkodliwość dymu pochodzącego z konopii. Ideałów na tym świecie nie ma. ;) Pomijając ten jeden aspekt strona i informacje na niej umieszczane z czystym sumieniem mogę polecić, jeżeli ktoś pragnie zaczerpnąć wiedzy dotyczącej konopii. Są też tam przepisy kulinarne. :D
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » pn lis 23, 2020 9:38 pm

Będzie to niestety trudne do wykonania zważywszy na odległość i covidową rzeczywistość. Raczej zobaczę to na jakimś komunikatorze i może kupię sam.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Metall » pn lis 23, 2020 8:31 pm

SzamanDM pisze:Siostra się zainteresowała tym urządzeniem, o którym pisałem wcześniej i planuje też zakup. Będę miał z pierwszej ręki relację jak to działa.

Mam nadzieję, że masz na myśli ten atomizer do suszu wkręcany w jakiekolwiek zasilanie od EIN.
Mam też nadzieję, że siostra Ci pożyczy i sam przetestujesz oraz zdasz publiczną relację czy to faktycznie dobrze działa i jest warte zakupu.
:)
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » pn lis 23, 2020 7:17 pm

Dzisiaj post pod postem ale znów się coś zadziało. :)
W związku z 20-leciem powstania waporyzatora Volcano ukazał się film dokumentalny o dotychczasowej historii firmy Storz&Bickel.
Film po angielsku i niemiecku z napisami w tych językach:



To pierwsza i zarazem najlepsza, obrosła już legendą konstrukcja waporyzatora zasilanego elektrycznie. Równolegle były wtedy wytwarzane jedynie waporyzatory butanowe robione przez inne firmy np. Iolite. Dopiero potem nastała era waporyzatorów przenośnych napędzanych bateryjnie. Volcano w różnych swoich odsłonach nadal jest jednym z lepszych waporyzatorów stacjonarnych na rynku.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » pn lis 23, 2020 2:49 pm

Piękne to jest. :P RCV 14 na zdjęciu.
Obrazek
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości