E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » czw lis 19, 2020 7:35 pm

Tak dla przypomnienia, teraz kwiatkowy susz się waporyzuje. Brak wtedy szkodliwego dymu i większość kanabinoidów trafia do organizmu, a te co zostaną w zwaporyzowanym suszu można skonsumować w postaci wielu potraw, kanapek czy deserów. Google it: ABV lub AVB :-D

Mój sprzęt (zdjęcia z netu bo mi się nie chce teraz pstrykać) cały czas ten sam:

XVape Fog
Obrazek

Storz-Bickel Volcano Digit
Obrazek
Obrazek

I podobnych rozwiązań się trzymajmy. :ok:
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » śr lis 18, 2020 7:47 pm

Niezdrowo i nieekonomicznie. :P
Sprzęt do poprawki. :-D
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
amnum
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: sob maja 26, 2018 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: amnum » śr lis 18, 2020 6:29 pm

Moje CBD:

Obrazek

:cycki:
Zasilania: Cuboid, Espion, Pico 25 x2, ijoy Capo 100, Vaporflask Stout, EHpro 101
Atomizery: VXV Soulmate, Hellvape MD MTL, Siren 2 GTA, Ares 2 MTL, Aromamizer Lite v1.5 DL&MTL(Sell), Sine MTL(Sell) Tajfun GT3, SQuape A[rise] RTA/MTL 4ml
Awatar użytkownika
Ampher
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:11 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Ampher » ndz lis 15, 2020 12:29 pm

Krasnal45 pisze:@Ampher
No widać widać te efekty u Ciebie. Ten relaks, to uspokojenie, wręcz spowolnienie czasu nawet, bo kolegę @
Awatar użytkownika
Bimaczow
ostatnio tu widziano rok temu i to w przelocie. :-D


Mam na to magiczną odpowiedź, oj tam oj tam. xD
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6679
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5177 razy
Otrzymał podzięk.: 7639 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Krasnal45 » sob lis 14, 2020 2:08 pm

@
Awatar użytkownika
Ampher

No widać widać te efekty u Ciebie. Ten relaks, to uspokojenie, wręcz spowolnienie czasu nawet, bo kolegę @
Awatar użytkownika
Bimaczow
ostatnio tu widziano rok temu i to w przelocie. :-D
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Ampher
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:11 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Ampher » sob lis 14, 2020 12:19 pm

@
Awatar użytkownika
Bimaczow
Osobiście polecam zakupić waporyzator i kupować susz, sam to stosuję od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że widzę efekty. Uspokaja i relaksuje. Jeżeli chodzi o sprzęt to w okolicach 250-300 zł powinieneś spokojnie znaleźć waporyzator pod Twoje oczekiwania. Ja osobiście korzystam z Fenixa Mini i nie narzekam. :D
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » wt lis 03, 2020 9:02 am

Jest niby inna ale na tamtym produkcie była taka z THC <0.01% To jest nie możliwe do uzyskania ekstrahując składniki czynne z rośliny. Nie ma konopi z tak niską zawartością THC. Izolaty jedynie. Wytworzenie izolatu opiera się na usunięciu wszystkich składników rośliny oprócz tego, na którym nam zależy. Izolat może być również wyprodukowany syntetycznie zupełnie bez udziału rośliny.
Na zdrowy rozum. Duża firma robiąca olejki podkopuje zwykle małe firmy ceną. A tu mała firma daje produkt 2x tańszy gdyż niby nic nie zarabia? No wybacz ale dla mnie śmierdzi to izolatem i wałkiem.

Pisać można cokolwiek. Nawet tych kart badań nie podważysz. Jest CBD? Jest! A to, że w Chinach w laboratorium zrobili to już nie da się wykryć. Nie masz wyjścia jeżeli się upierasz jak tylko kupić porządny ole_jek i ten tani, który robią pro bono..

EDIT: Niedawno widziałem jakieś kłótnie na FB między Mr. Hemperkiem a jakaś firmą, która robi wałki izolatem. Nie pamiętam co to za firma. I tak nie używałem ani jednego, ani drugiego. Tego się nie da zrobić tanio utrzymując zgodnie z prawem nie więcej niż 0.2% THC. Przy takiej ilości THC roślina ma po prostu nie więcej niż 6% CBD. Mogłaby mieć więcej jedynie wtedy gdyby prawo dopuszczało uprawę roślin np. z limitem 1% THC. Wtedy produkcja olejku CBD byłaby tańsza. Jestem ciekaw co wymyślili w Kombinacie Konopnym. Mają niby cenowo namieszać. Nie wiem kiedy rozpoczną produkcję niestety.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3888 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: edarek » ndz lis 01, 2020 10:53 pm

@
Awatar użytkownika
SzamanDM
a na inne ich spoglądałeś? Ten akurat wziąłem i tu jest inna karta: https://allegro.pl/oferta/olejek-konopn ... 9104851049

Edit:
I wysłałem mu to, co napisałeś o izolacie CBD w rozpuszczalniku, zobaczymy.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » ndz lis 01, 2020 10:26 pm

Kup porządny ole_jek i ten dodatkowo. Porównasz a dużo nie stracisz.
Dlaczego na karcie badań jest tylko CBD i THC? Gdzie się podziały inne kanabinoidy? Dla mnie to sugeruje izolat CBD w rozpuszczalniku.
CBD najlepiej działa w towarzystwie pozostałych kanabinoidów oraz terpen. Dlatego olejki z izolatu pozbawione tych dodatków są niezbyt wartościowe.

Do modów: wyrzućcie proszę cenzurę słowa ol_ejek na liquid. Poprawianie tego za każdym razem jest denerwujące, by nie użyć dosadniejszego słowa. :)
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3888 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: edarek » ndz lis 01, 2020 10:11 pm

Napisałem do sprzedawcy pytanie o dawkowanie. W odpowiedzi dostałem dodatkowo dużo innych informacji na temat tych "olejków" i wyjaśnienie też, dlaczego są w takiej cenie. Może to ściema, a może nie, ale gość napisał między innymi:

... Korzystając z okazji pozwolę sobie napisać kilka słów odnośnie moich produktów,
a także ich wyjątkowo atrakcyjnej ceny.

Posiadamy na żyznych ziemiach Lubelszczyzny ponad 70 hektarów upraw konopi, z których uzyskujemy nasze najwyższej jakości olejki Kropla CBD.

Niezwykle cenne związki zawarte w konopi pozyskujemy w najzdrowszym i jednocześnie najczystszym procesie ekstrakcji dwutlenkiem węgla (CO2), który dzięki opracowanej przez nas technologii udało nam się jeszcze znacznie
udoskonalić. Dzięki temu otrzymujemy z rośliny tylko to, co najlepsze, czyli prozdrowotne związki, takie jak: CBD, CBDA, CBDV, CBG, CBGA, CBC, CBN, THC, THCV, THCA oraz liczne fenole, flawonoidy, terpeny, kwasy omega-3, omega-6 i omega-9. Gwarantuję, że jeśli chodzi o jakość olejku nie można trafić lepiej. Kropla CBD Pełne Spektrum jest moim absolutnie sztandarowym produktem. Od lat jest to również moja wielka pasja.

Osobiście odpowiadam za najwyższą jakość wszystkich produktów oferowanych
pod marką Kropla CBD. Decyduję też o każdym szczególe związanym z powstawaniem finalnego produktu. Dokładny skład moich ekstraktów potwierdzają aktualne badania, które zostały przeprowadzone przez niezależne laboratoria wyznaczające standardy badań ekstraktów CBD w naszym kraju. Chciałbym też
podkreślić, że badania te dotyczą dokładnie partii olejku, która znajduje się w aktualnej ofercie, co jest raczej rzadkością u innych producentów. Oczywiście badania te można również zweryfikować w miejscu ich przeprowadzania.
Nigdy nie miałem nic do ukrycia, dlatego udostępniam swoim Klientom kompletną
dokumentację moich olejków.

Sam proces powstawania ekstraktów Kropla CBD Pełne Spektrum ma miejsce w sterylnych warunkach w jednym z najnowocześniejszych laboratoriów w naszym kraju, gdzie nawet ja osobiście nie mam wstępu. Mam jednak pewność, że pracują tam wyłącznie najbardziej kompetentne osoby i panują tam ściśle laboratoryjne warunki. Następnie odbieramy wraz z małżonką odpowiednio zabezpieczone ekstrakty z produkcji i szykujemy je do wysłania
do naszych Klientów. Do każdego szczegółu przykładamy największą uwagę.

Wyjątkowo niską cenę moich olejków udaje mi się utrzymać dzięki temu, że aktualnie rezygnuję niemal całkowicie ze swojego zarobku. Co więcej, wszystkie przesyłki pakujemy osobiście wraz z małżonką, która bardzo mnie tutaj wspiera. Sam również odpowiadam za wszelkie inne kwestie, jak kontakt z Klientami, który jest dla mnie niezwykle ważny. Nic nie daje mi takiej satysfakcji, jak codzienne rozmowy z Klientami, którzy dzielą się ze mną swoim sukcesami
w walce wspomaganej olejkami Kropla CBD z najróżniejszymi chorobami, często również takimi, na które farmacja nie znajdywała skutecznej odpowiedzi.
Daje mi to siły do dalszej intensywnej pracy i potwierdza, że to co robię ma ogromne znaczenie i jest po prostu ważne...

Tu jest ich strona: https://kropla-cbd.pl
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości