E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » ndz sty 10, 2021 9:54 pm

To też o nich pisałem jako o kapsułkach. Już teraz doczytałem, że jest tam zdekarboksylowany susz z roślin, które nie maja więcej niż 0.2% THC. Czyli mają bardzo niską dawkę tej substancji. Jednak mają ją i jeżeli test będzie super dokładny to Ci to wykryje. Nie musi ale może wykryć. Zjedz sobie w weekend i przetestuj testem z apteki. Nie są drogie.

Tu pokazują, że test po waporyzacji spaleniu suszu CBD (EDIT: jednak było to spalenie w joincie) wykrywa THC. W Ziołach na dobry nastrój jest ta sama roślina więc może być podobnie.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7875 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: bulit73 » ndz sty 10, 2021 9:10 pm

@
Awatar użytkownika
SzamanDM
mi chodzi konkretnie o te Zioła na dobry nastrój, które masz na swojej fotce.
Obrazek
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » ndz sty 10, 2021 8:29 pm

To zależy co jest w tych kapsułkach. Jeżeli jest tam wyizolowane CBD to nie wykażą nic. Jeżeli jest tam olej robiony z całej rośliny lub zmielony dekarboksylowany susz z tej rośliny, która trzyma normę obowiązującą w Polsce czyli nie więcej niż 0.2% THC to mogą wykazać. Najlepiej kupić test w aptece i sprawdzić.
Odnośnie pyłku i kwiatów również mogą wykazać. Co nie znaczy, że przy tak niskich dawkach THC tak będzie.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7875 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: bulit73 » ndz sty 10, 2021 7:49 pm

Te Zioła na dobry nastrój? Poczytałem opis i opinie. To chyba coś co by mi się przydało.
Jestem laikiem w tym temacie, więc pytanie może zabrzmi śmiesznie. Czy po tych ziołach narkotesty coś wykażą?
Obrazek
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » ndz sty 10, 2021 7:26 pm

Obrazek
Pochwalę się zakupami.
Bardzo delikatne w smaku i waporyzacji specjały. :) Samego pyłku nie polecam wrzucać do waporyzatora bo grozi to jego zatkaniem. Najlepiej na dno wsypać małą warstwę kwiatków, na to dać pyłku prawie do pełna bez ubijania i potem znów mała warstwa kwiatków. Cena w porównaniu do konkurencji śmiesznie niska, a działanie takie jak powinno być. Same kwiatki z Kombinatu Konopnego są trochę słabe. Tylko ok. 3% CBD, ale właśnie traktując je jako dodatek do pyłku z 6-8% CBD jest wszystko idealnie. :) Polecam też trochę zwiększyć temperaturę. Wydaje się, że pyłek potrzebuje nieco więcej ciepła by się zaktywować. Zwiększyłem ze 180°C do 200°C.
Kapsułkami za to zainteresował się kot. Świra dostał bo oprócz konopii jest tam dodatek waleriany. :-D Ja po konsumpcji nastrój mam całkiem dobry. :D

https://kombinatkonopny.pl/sklep/

Produkty te często można znaleźć jeszcze nieco taniej także w innych sklepach niż sklep producenta.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Bimaczow » sob gru 19, 2020 2:49 am

Ampher pisze:@Bimaczow, a tak z ciekawości, nie masz problemu ze wstawaniem rano po CBD?

Ciężko mi stwierdzić kolego, Ja ogólnie wstaje o 11-12 czasami o pierwszej, mam ten komfort i mogę sobie pozwolić na wstawanie o dowolnej godzinie :-D :-D, nie mam nad sobą szefa, a pracę w 90% wykonują za mnie pracownicy. Kłopoty ze wstawaniem rano miałem zawsze, :-D pamiętam czasy szkolne, wstawanie rano to była dla mnie kara od życia :lol1: .
Awatar użytkownika
P1etia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn lis 11, 2019 6:54 pm
Lokalizacja: Inowrocław
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 84 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: P1etia » wt gru 15, 2020 9:27 pm

Ampher pisze:@Bimaczow, a tak z ciekawości, nie masz problemu ze wstawaniem rano po CBD?


Ja również używam Fenixa i suszu. Co do wstawania to... Nie większe problemy niż bez. :D
Awatar użytkownika
Ampher
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:11 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Ampher » śr gru 09, 2020 9:46 pm

@
Awatar użytkownika
Bimaczow
, a tak z ciekawości, nie masz problemu ze wstawaniem rano po CBD?
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Bimaczow » śr gru 09, 2020 1:17 am

Ampher pisze:@Bimaczow Osobiście polecam zakupić waporyzator i kupować susz, sam to stosuję od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że widzę efekty. Uspokaja i relaksuje. Jeżeli chodzi o sprzęt to w okolicach 250-300 zł powinieneś spokojnie znaleźć waporyzator pod Twoje oczekiwania. Ja osobiście korzystam z Fenixa Mini i nie narzekam. :D

Właśnie od roku tak robię, kupuję susz i waporyzuję, efekty dużo lepsze w zasadzie bez porównania z liquidem. Ogólnie to e-papierosów już nie palę używam, dlatego nie zaglądam. Dodam jeszcze że zszedłem z SSRI i zastąpiłem je CBD. :)

eD
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Tommy Black » czw gru 03, 2020 3:58 pm

SzamanDM pisze:Dziś wielki dzień. Chciałoby się powiedzieć mały krok dla ONZ, a ogromny dla ludzkości.


Tak i zacytujmy co trzeba z tego artykułu który przytoczyłeś.

Po 60 latach status quo, 3 latach przeglądu naukowego WHO i 2 latach dyskusji dyplomatycznych, ONZ ostatecznie wycofała konopie indyjskie z załącznika IV Jednolitej Konwencji – „harmonogramu zakazu”

Dzisiaj Organizacja Narodów Zjednoczonych podjęła śmiały krok w kierunku usunięcia konopi indyjskich z wykazu IV traktatu konwencji antynarkotykowej z 1961 r. [1] , sześć dekad po jej umieszczeniu, uznając wartość terapeutyczną tej wiekowej rośliny leczniczej i nie uważa jej już za „Szczególnie podatne na nadużycia i wywołujące złe skutki”. Głosowanie było następstwem niezależnej oceny naukowej przeprowadzonej przez niektórych z naszych wiodących światowych ekspertów, zwołanej przez WHO w latach 2017-2018 , w której przeanalizowano dowody i opinie ze wszystkich zakątków świata.

Posunięcie to jest jeszcze ważniejsze, jeśli weźmiesz pod uwagę, że marihuana została umieszczona w harmonogramie IV bez poddania jej żadnej ocenie naukowej. Harmonogram IV dotyczący konopi indyjskich jest reliktem najbardziej ekstremalnych międzynarodowych praw antynarkotykowych odziedziczonych po moralności z lat pięćdziesiątych XX wieku i reprezentuje długo dyskredytowane systemy wartości związane z rasizmem, nietolerancją i brakiem szacunku dla rdzennych ludów i kultur, które były znakiem rozpoznawczym epoki kolonialnej.

WHO ponosi wyłączną odpowiedzialność w traktacie za wydanie tych zaleceń: dzisiejsze głosowanie rządów zebranych w ONZ było wymagane, aby wprowadzić je do prawa międzynarodowego. Usunięcie z harmonogramu IV to zatem fenomenalna wiadomość dla milionów pacjentów na całym świecie i historyczne zwycięstwo nauki nad polityką .


Jak zwykle WHO w roli żandarma i jak zwykle nie tam gdzie trzeba. Miejmy nadzieję, że koniec tej przestępczej organizacji też nastąpi w miarę szybko.

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości