E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Tommy Black » pt paź 30, 2020 7:50 pm

A co sądzicie o tym liquidzie?

Obrazek

Green Panther - Tornado Haze CBD 10ml
Relax with this sativa-flavored CBD liquid.

Producent: Green Panther
Kraj: Francja
Proporcje: PG / VG 50/50
Opakowanie: 10ml butelka PE z zabezpieczeniem przed dziećmi
Pojemność 10ml
Stężenie: 1000mg
Cena: 155,00 zł
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: edarek » pt paź 30, 2020 7:41 pm

@
Awatar użytkownika
DooshPastesh
wyłuskał dokładnie to, co chciałem powiedzieć. Teraz mam atomizery i z tego chcę skorzystać. Nie będę inwestował w sprzęt, którego nie użyję, bądź używany będzie sporadycznie. Jeśli wapowanie CBD jest skuteczne, to trzeba z tego korzystać na dostępnym w danej chwili sprzęcie. Nie przewiduję długotwałego stosowania liquidów z CBD, a jedynie w jakichś kryzysowych sytuacjach. Nie mniej dziękuję @
Awatar użytkownika
SzamanDM
za rozjaśnienie tematu.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: DooshPastesh » pt paź 30, 2020 7:05 pm

@
Awatar użytkownika
SzamanDM
, w niektórych okolicznościach noszenie przy sobie suszu nie sprzyja społecznej aprobacie, zwłaszcza gdy Policja jest na pierwszym planie. Inwestowanie w waporyzator na początek to jak kupowanie Dicodes jako pierwsze urządzenie do wapowania. Z tego co zrozumiałem, masz więcej praktyki w waporyzatorach, ja i moja rodzina z kolei w urządzeniach do wapowania (choć i waporyzatory znam i używałem). Wierz mi, że dobrej jakości liquid z CBD jest w stanie nowicjuszowi zapewnić ulgę w dostatecznym stopniu. Myślę że jeżeli przekona się do dobrego CBD z liquidu to naturalnie następnie sięgnie po waporyzatory. Niemniej jednak warto mieć CBD w liquidzie, bo jest to wygodniejsze, a w pewnych sytuacjach społecznych bezpieczniejsze.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: SzamanDM » pt paź 30, 2020 5:57 pm

A nie spróbowałbyś waporyzatora do suszu?
Jakoś mnie nie przekonują e-liquidy. Ja co 6 godzin waporyzuję susz. Tak się powinno robić zgodnie ze sztuką. Nawet niektórzy mówią o 4 godzinach gdyż aktywne CBD jest po 4 godzinach usuwane z organizmu.

Polecam taki sprzęt. Chyba najlepszy stosunek jakości do ceny w tym momencie:

https://vapefully.com/pl/produkt/x-max-ace-vaporizer/

Nie mam tego wapka, ale jak tylko mi Fog padnie to raczej go kupię chyba, że pójdę znów w wysoką półkę i wezmę jakiś przenośny od Storz-Bickel. Z legendarnego Volcano Digit tej firmy jestem bardzo zadowolony. Używam go tylko do suszu z apteki, a przenośny Fog głównie do CBD lub mieszanki jednego suszu z drugim.

Susz:

https://konopnysklep.com.pl/susz-konopn ... nesia.html

To dobry susz ze Szwajcarii tylko trochę mało pary daje, ale działa i nie jest pryskany izolatem ani też nie wypłukiwany jest z niego nadmiar THC by zmieścić się w chorej normie 0.2%.

Do tego młynek jakikolwiek, choć raczej sugerowałbym omijać plastikowe. Ten używam w mniejszej wersji:

https://vapefully.com/pl/produkt/new-ed ... czesciowy/

Po takich zakupach zabieg waporyzacji trwa 5 minut + 2 minuty na przygotowanie suszu i to wszystko.
CBD w EIN nie wiem jak dawkować. Nie wiem jak często używać. Jednym słowem nie widzi to mi się.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: edarek » pt paź 30, 2020 5:23 pm

Nie spodziewałem się jakich wizji, choć nie wiem, jak to rzeczywiście po heroinie
wygląda. ;) Raczej jakiegoś wyciszenia lub czegoś w tym rodzaju. No nic, niedługo będę miał pewien egzamin, to zobaczymy, czy to działa.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: DooshPastesh » pt paź 30, 2020 4:17 pm

To nie heroina. Ma działanie bardzo delikatne, wręcz drugoplanowe, nie wpływa na percepcję, więc ciężko dostrzec efekty. Najlepiej pierwszy raz odczuć działanie właśnie w czasie sporego stresu albo przeciwbólowo.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: edarek » pt paź 30, 2020 2:58 pm

Dzięki @
Awatar użytkownika
DooshPastesh
. U mnie tylko DTL, MTLa zostawiam do auta i jeszcze nad smakiem muszę popracować, bo nijak w Aresie 2 nie mogę zbliżyć się choćby odrobinę smakowo do DTL. Ale koniec OT.
Temperatury raczej za wysokiej miał nie będę, bo 30 watów nie przekraczam. Wczoraj, jak powiedziałem, tak zrobiłem. Z pewną taką nieśmiałością zalałem Core i... No właśnie i nic, może za bardzo już wyciszony byłem? Bez nerwów, w pracy? A może dawka za mała? Z 5 ml tego puściłem w komin i nie wiem. Dzisiaj zrobię drugie podejście.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: E-liquid z CBD?

Postautor: DooshPastesh » pt paź 30, 2020 8:27 am

Moim zdaniem powinno dać. To już jest stężenie wyczuwalne, zależy też czy to pójdzie w MTL czy DTL (na mnie DTL działa lepiej). Pamiętaj o w miarę niskiej temperaturze wapowania. Poza tym jest jeszcze czynnik ludzki. CBD na każdego działa w innym stężeniu. Na moją siostrę działają dawki wręcz homeopatyczne, ja z kolei potrzebuję końskich dawek.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: edarek » czw paź 29, 2020 10:36 pm

Zaciekawiło mnie działanie tych liquidów z CBD i zamówiłem Kusha 250 mg/10 ml. Zrobiłem z tego 20 ml z bazą nikotynową około 3 mg/ml nikotyny. Jak sądzicie, czy te teoretycznie 125 mg/20 ml jakieś efekty da, czy może za duże stężenie CBD? Dzisiaj wieczorem może spróbuję.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

E-liquid z CBD ?

Postautor: DooshPastesh » czw paź 15, 2020 9:38 pm

rambus_100lica pisze:P.P.S. Ogólnie CBD zrobiło tak dobre pierwsze wrażenie, że właśnie zamówiliśmy "Olej CBD dla zwierząt 500mg 10ml" :szok1: zobaczymy czy strachajło lepiej burze będzie znosić.


Moja siostra jest vetem i sprzedaje sporo CBD dla psów. Jako terapeutyczne i wspomagające inne terapie. Mówi że działa zaskakująco dobrze. Prowadzi też swoje badania z kotami.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości