E-liquid z CBD ?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 16958
Podziękował: 6615 razy
Otrzymał podzięk.: 16834 razy

E-liquid z CBD ?

Postautor: Tommy Black » 23 lip 2020, 10:07

JadziemDalej pisze:Witam serdecznie.

Witamy się w innym miejscu...

Na początek przeczytaj ten temat od początku do końca, jest tu sporo różnych informacji. A potem zajrzyj na tę stronę: https://vapingdaily.com/best-cbd/cbd-vape-pens/

Awatar użytkownika
vx7
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 36

E-liquid z CBD ?

Postautor: vx7 » 10 sie 2020, 14:20

SzamanDM pisze:Zajrzałem dziś do VCP i widzę na półce susze CBD. Czy wie ktoś co to, skąd to? Sprzedawca mówił, że znajdę info na stronie ale jakoś nie widzę. Poczytałbym coś o tych kwiatkach, a akurat jestem przed zakupem nowych, więc może bym kupił w poniedziałek.

Próbowałem suszu CBD (legalny, bez THC). Smakuje naturalnie i nie powoduje chęci na tytoń, bo to całkiem coś innego.
Używam od czasu do czasu. :).
jbcko
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Punkty reputacji: 0

E-liquid z CBD ?

Postautor: jbcko » 25 sie 2020, 10:14

Witam, czy ktoś mógłby doradzić jaki e-papieros będzie ok do wapowania liquidu CBD? Chcę na tyle aby uspokajało mnie, rozluzniło, nie oczekuję nie wiadomo czego.
Czy Smok Light Pen 22 się nada? Bo mam go i właśnie nie wiem czy mogę sobie zalać na spokojnie i będą efekty, czy jednak potrzeba specjalnego e-papierosa?

Komunikat od DooshPastesh: Witaj @
Awatar użytkownika
jbcko

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 2737
Podziękował: 442 razy
Otrzymał podzięk.: 1042 razy

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: DooshPastesh » 25 sie 2020, 10:18

Każde urządzenie EIN nadaje się do wapowania liquidu z CBD przeznaczonego do elektronicznych papierosów. Nie wolno wapować jedynie oleju CBD, grozi to uszkodzeniami płuc lub nawet śmiercią. Co do efektu jaki uzyskasz to już jest inna historia. Każdy organizm reaguje inaczej na inne dawki, nie ma zbytnio określonego dawkowania ponieważ na jednych działa 50mg a inni zaczynają od 600mg by uzyskać jakikolwiek efekt. Najlepiej sprawdzają się produkty oparte na naturalnym CBD, z terpenami, markowych producentów (np Enecta). Wapowanie produktów firmy "Krzak", syntetycznych, może przynieść efekty znikome, rozbieżne od oczekiwanych lub żadne.
Reasumując, sprzęt wystarczy podstawowy, ważny jest dobór odpowiedniej jakości preparatu.
Don't drip and drive.

Aegis X + Martwy Królik V2
Centaurus + BSKR V2

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”