Jakaś plaga w tych Stanach?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: venom_666 » sob lut 29, 2020 10:19 pm

Potrafimy leczyć chociaż leków nie mamy. Kur... normalnie cudotwórcy.
Każdy lekarz to potrafi...
Debil czy co??? Ludzie umierają, a ten p...li takie kocopały.

Wysłane z Ajdżasta na Smoku
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5238 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: Tomba » sob lut 29, 2020 9:44 pm

Sześćdziesiąt parę zgonów w USA rozpętało aferę w okół EIN trwającą kilka miesięcy, a dzisiaj znany nam J. Psikuta's zwany Pinkasem na konferencji prasowej uspokajał Polaków, że nie mają się co przejmować koronawirusem.

"Potrafimy go leczyć, chociaż nie mamy leków - leczymy objawowo i to wszyscy lekarze w Polsce potrafią"

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-kor ... Id,4354702

Widzicie tę obłudę?

W następstwie koronawirusa zmarły już tysiące osób, ale to EIN jest wrogiem publicznym.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Baryua
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: wt paź 15, 2019 8:52 am
Lokalizacja: Dolina Nidy
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podzięk.: 89 razy
Płeć: Mężczyzna

Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: Baryua » sob gru 07, 2019 9:47 am

DamianGR pisze:Szkoda (...) że na spokojnie nie wytłumaczyłeś co i jak. Może spowodowałbyś zmianę zdania...
A dlaczego to ważne? Bo nie chodzi o tego jednego lekarza. Chodzi o tych co do później go odwiedzą.
Niestety nie mogłem pozwolić sobie nawet na najmniejsze komplikacje wizyty, gdyż czekałem na nią tylko 2 tygodnie (sprawa była bardzo pilna - nieoficjalnie interweniowała moja doktor prowadząca, z innej poradni), a normalne terminy są na kwiecień :szok1: W dodatku miałem do czynienia z ewidentym przypadkiem osoby, która pozjadała wszystkie rozumy, a swój trzymała pod grubą warstwą żelbetonu, w dodatku cała wizyta z jej strony była jednym wielkim rozgoryczeniem i pretensją za to, że ktoś śmie jej zawracać głowę. Mało tego - poczekalnia wyglądała jakby zawartość dwóch puszek sardynek wcisnąć do jednej, więc wszyscy byli obsługiwani wręcz taśmowo, co również nie było bez znaczenia. Zatem były to ekstremalnie trudne warunki do uświadamiania, nawet spokojnego :(
Gdybym miał kasę na prywatne leczenie, to na każde negatywne słowo, a nawet wątpliwość lekarza dot. EIN, zareagowałbym uświadamiającym wykładem o faktach. :wino:
ObrazekKuchenki: iStick Pico 75W, Smok G80 Czajniczki: Dvarw MTL v2, Kayfun [lite] 2019, Speed Up RDA
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: DamianGR » pt gru 06, 2019 6:44 am

@
Awatar użytkownika
iron64
tak masz rację.Przepraszam , pomyliłem się. To było skierowane do @
Awatar użytkownika
Baryua
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: iron64 » pt gru 06, 2019 2:57 am

DamianGR pisze:Szkoda @
Awatar użytkownika
iron64
, że na spokojnie nie wytłumaczyłeś co i jak. Może spowodowałbyś zmianę zdania...
A dlaczego to ważne? Bo nie chodzi o tego jednego lekarza. Chodzi o tych co do później go odwiedzą.


To raczej nie do mnie, bo od mojej pani doktor, to ja raczej się wiele dowiedziałem.
Obrazek
cukinia
Waperka
Waperka
Posty: 212
Rejestracja: czw paź 24, 2019 12:11 pm
Lokalizacja: POZNAŃ
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Kobieta

Re: Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: cukinia » czw gru 05, 2019 10:02 pm

Chodzi tylko o to co widzę i czytam tu w Salonie. Staram się patrzeć globalnie. Myśleć od góry, a nie od dołu[emoji846]. Poza tym...w moim wieku to już wnioski się wyciąga [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: DamianGR » czw gru 05, 2019 9:56 pm

@
Awatar użytkownika
cukinia
Jaki % ludzi robi zapasy bo wie o co chodzi , a ile wraca do analogów i ile wybiera IQupę, bo o tym źle nie mówią?
cukinia
Waperka
Waperka
Posty: 212
Rejestracja: czw paź 24, 2019 12:11 pm
Lokalizacja: POZNAŃ
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Kobieta

Re: Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: cukinia » czw gru 05, 2019 9:47 pm

Ja obejrzałam "e-dymek" na netflix.
W moim odczuciu nie ma co się nakręcać, bo to oznacza tylko, że ich strategia działa. W obliczu akcyzy robimy zapasy, sprzedaż rośnie. W obliczu ewentualnego zakazu EIN sprzedaż osiąga rekordowe progi. Sami działamy w panice.

Wg mnie chodzi o to, żeby wyprzedać to co jest, po to żeby mogli sprzedać to co chcą (koncerny).
Wszelkie alternatywne środki dla analogów są przyszłością. Wydaje mi się, że za rok o tej porze przybędzie palaczy iqos, juul i pewnie innych wynalazków. Na pewno, żaden koncern nie będzie chciał dopuścić, żeby tą alternatywną metodą był EIN, bo wydajemy za mało kasy. Nikt na tym nie zyskuje, ani państwo, ani koncerny.

Pewne jest, że analogi idą do muzeum.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: DamianGR » czw gru 05, 2019 9:26 pm

To może inaczej. Widzieliście kiedyś programy w USA ? Tam przeważnie straszą i to w różnych celach. Ilość manipulacji medialnych w USA to jakiś kosmos kosmosów. Straszy się końcami świata , katastrofami itp... aby ludzie konsumowali (robili zapasy) . To nakręca gospodarkę. Taki mają styl. Kiedyś straszyli Irakiem. Jak to się skończyło odczuwamy do dzisiaj w postaci "wspaniałej wiosny arabskiej" i fal emigrantów. Dziś straszą Iranem. Jak to sie skończy mogę się jedynie domyślać. Jak zaczną straszyć Rosją to trzeba uciekać.

 ! Wiadomość od: Metall
Scalono posty.


Trump powiedział ostatnio wprost , że nie maja żadnych interesów w Syrii i się wycofują (nie mają tam dostępu do ropy) . Myślicie , że w interesie USA leży EIN (brak publicznej służby zdrowia a co za tym idzie wydatków na nią , duże wpływy dla stanów od BT ) ? Nie sądzę.
cukinia
Waperka
Waperka
Posty: 212
Rejestracja: czw paź 24, 2019 12:11 pm
Lokalizacja: POZNAŃ
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Kobieta

Re: Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: cukinia » czw gru 05, 2019 9:09 pm

Wygląda na to, że EIN to taki AIDS XXI wieku[emoji15]. Nikt nie wie o co chodzi, ale wszyscy o tym mówią i się boją.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 8 gości