Jakaś plaga w tych Stanach?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: lesstro » wt wrz 03, 2019 6:47 am

Metall pisze: było o tym już na tym forum już chyba w dwóch wątkach... Teraz każde z mediów wałkują jedną historię po kilka razy...
Tak więc nie przejmuj się, wapuj dalej, bo przejmować się nie ma czym. No chyba że nadmiarem debili na świecie... No masz jeszcze opcję przejmowania się szkodliwością EIN i reaktywację używania analogów ku chwale wszelkich KT :twisted:

Sorki za zmarnowany czas na mojego posta. Nie jestem redaktorem naczelnym naszego globu i nie śledzę wszelkich doniesień, wywaliło mi taki news w fonie więc myślałem, że nowość.
I wcale się nie przejmuję, tylko forum czytają także inni, mniej oświeceni, i dobrze by było, żeby swojej przygody z waperką nie skończyli, przez głupotę albo niewiedzę, jak te wszystkie przypadki medialne. :budda:
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2127 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: Metall » pn wrz 02, 2019 5:46 pm

@
Awatar użytkownika
lesstro
, bez urazy, ale było o tym już na tym forum już chyba w dwóch wątkach... Teraz każde z mediów wałkują jedną historię po kilka razy... I co chwilę jakiś portal objawia kolejny raz już tę prawdę objawioną przez jakiś inny szmatławiec tradycyjny lub internetowy.

Tak więc nie przejmuj się, wapuj dalej, bo przejmować się nie ma czym. No chyba że nadmiarem debili na świecie... No masz jeszcze opcję przejmowania się szkodliwością EIN i reaktywację używania analogów ku chwale wszelkich KT :twisted:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: Tommy Black » pn wrz 02, 2019 10:24 am

Tomba pisze:Widzę, że w USA problem EIN staje się większy niż powszechny dostęp do broni i prawie codzienne masowe egzekucje.


Nigdzie ostatnio statystyki sprzedaży wyrobów tytoniowych ( klasycznych) nie są dla BT tak tragiczne jak w USA. O tym że będzie kolejna fala fake newsów na temat ein, pisałem nie tak dawno. Tonący brzydko się chwyta... :-P

PS
Zwracajcie uwagę na pisownię tych "newsów" i miejsca z których pochodzą. Także na adresy tzw. Ośrodków Badawczych. Albo nie istnieją albo nie wiedzą o własnych badaniach. :P
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5238 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: Tomba » pn wrz 02, 2019 10:18 am

Widzę, że w USA problem EIN staje się większy niż powszechny dostęp do broni i prawie codzienne masowe egzekucje.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: Tommy Black » pn wrz 02, 2019 10:10 am

Jeszcze podczas pobytu w szpitalu 18-latka zaczęła namawiać ludzi, by nie dali się nabrać na marketingowe sztuczki i przestali palić e-papierosy.

- Dzielę się z wami moją historią, żebyście mieli świadomość, że w tych rzeczach jest coś niebezpiecznego. Coś co niemal mnie zabiło. Zawsze mówiłam sobie, że nic takie mnie nie spotka. Ale stało. I to samo może spotkać was. Weźcie moją radę do serca. Nie palcie. Ani elektronicznych, ani tradycyjnych papierosów - zaapelowała Maddie w internecie.


Zaiste, bardziej nieudolnie już się nie da. Ktoś kto uwierzy w ten bełkot nie powinien już nic jeść, nie tylko używać ein.

To coś jak te ostatnie badania w USA. 14 pacjentów hospitalizowano z chorobą płuc. Choroba z powodu ein. Nie napisano tylko że, owszem używali ein, ale w nich płynów z CBD tyle że kupowanych na ulicy.
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: lesstro » pn wrz 02, 2019 10:00 am

Znowu fake new czy może jednak trzeba się zacząć przejmować? Zasadniczo brzmi groźnie i dość przekonująco, ale jak zwykle mało danych, i jak na moje, to zbieg okoliczności, żeby przy okazji za wszystko obwiniać EIN'y.

Nastolatka robiła to codziennie przez trzy lata. Skończyła fatalnie
18-letnia Maddie Nelson z USA dwa razy zastanowi się, kiedy następnym razem przyjdzie jej do głowy sięgnąć po e-papierosa. Swój przykry nałóg dziewczyna omal przypłaciła życiem. Maddie wylądowała w szpitalu z ostrym eozynofilowym zapaleniem płuc i musiała zostać wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.


https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/us ... ce/nm6hgdv
Obrazek

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 6 gości