Jakaś plaga w tych Stanach?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
cukinia
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 131
Otrzymał podzięk.: 79 razy

Re: Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: cukinia » 05 gru 2019, 23:02

Chodzi tylko o to co widzę i czytam tu w Salonie. Staram się patrzeć globalnie. Myśleć od góry, a nie od dołu. Poza tym...w moim wieku to już wnioski się wyciąga

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 1232
Podziękował: 1072 razy
Otrzymał podzięk.: 805 razy

Postautor: iron64 » 06 gru 2019, 03:57

DamianGR pisze:Szkoda @
Awatar użytkownika
iron64
, że na spokojnie nie wytłumaczyłeś co i jak. Może spowodowałbyś zmianę zdania...
A dlaczego to ważne? Bo nie chodzi o tego jednego lekarza. Chodzi o tych co do później go odwiedzą.

To raczej nie do mnie, bo od mojej pani doktor, to ja raczej się wiele dowiedziałem.
Obrazek
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 664
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podzięk.: 1035 razy

Re: Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: DamianGR » 06 gru 2019, 07:44

@
Awatar użytkownika
iron64
tak masz rację.Przepraszam , pomyliłem się. To było skierowane do @
Awatar użytkownika
Baryua
Awatar użytkownika
Baryua
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 137
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podzięk.: 72 razy

Postautor: Baryua » 07 gru 2019, 10:47

DamianGR pisze:Szkoda (...) że na spokojnie nie wytłumaczyłeś co i jak. Może spowodowałbyś zmianę zdania...
A dlaczego to ważne? Bo nie chodzi o tego jednego lekarza. Chodzi o tych co do później go odwiedzą.
Niestety nie mogłem pozwolić sobie nawet na najmniejsze komplikacje wizyty, gdyż czekałem na nią tylko 2 tygodnie (sprawa była bardzo pilna - nieoficjalnie interweniowała moja doktor prowadząca, z innej poradni), a normalne terminy są na kwiecień :szok1: W dodatku miałem do czynienia z ewidentym przypadkiem osoby, która pozjadała wszystkie rozumy, a swój trzymała pod grubą warstwą żelbetonu, w dodatku cała wizyta z jej strony była jednym wielkim rozgoryczeniem i pretensją za to, że ktoś śmie jej zawracać głowę. Mało tego - poczekalnia wyglądała jakby zawartość dwóch puszek sardynek wcisnąć do jednej, więc wszyscy byli obsługiwani wręcz taśmowo, co również nie było bez znaczenia. Zatem były to ekstremalnie trudne warunki do uświadamiania, nawet spokojnego :(
Gdybym miał kasę na prywatne leczenie, to na każde negatywne słowo, a nawet wątpliwość lekarza dot. EIN, zareagowałbym uświadamiającym wykładem o faktach. :wino:
ObrazekKuchenki: iStick Pico 75W, Smok G80 Czajniczki: Dvarw MTL v2, Kayfun [lite] 2019, Speed Up RDA
Awatar użytkownika
Tomba
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4063
Podziękował: 1552 razy
Otrzymał podzięk.: 2127 razy

Postautor: Tomba » 29 lut 2020, 22:44

Sześćdziesiąt parę zgonów w USA rozpętało aferę w okół EIN trwającą kilka miesięcy, a dzisiaj znany nam J. Psikuta's zwany Pinkasem na konferencji prasowej uspokajał Polaków, że nie mają się co przejmować koronawirusem.

"Potrafimy go leczyć, chociaż nie mamy leków - leczymy objawowo i to wszyscy lekarze w Polsce potrafią"

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-kor ... Id,4354702

Widzicie tę obłudę?

W następstwie koronawirusa zmarły już tysiące osób, ale to EIN jest wrogiem publicznym.
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 733
Otrzymał podzięk.: 720 razy

Postautor: venom_666 » 29 lut 2020, 23:19

Potrafimy leczyć chociaż leków nie mamy. Kur... normalnie cudotwórcy.
Każdy lekarz to potrafi...
Debil czy co??? Ludzie umierają, a ten p...li takie kocopały.

Wysłane z Ajdżasta na Smoku
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
MaiArt
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 614
Otrzymał podzięk.: 504 razy

Postautor: MaiArt » 01 mar 2020, 10:27

Tomba pisze:W następstwie koronawirusa zmarły już tysiące osób, ale to EIN jest wrogiem publicznym.

Obłuda i zakłamanie w najczystszej postaci, gdyż to nie EIN zabija, a "wynalazki" wlewane do atomizerów. To tak, jakby wskazywać kieliszki jako winowajców zatruć metanolem. :bec:
Czy zauważyliście, że w wiadomościach zawsze stosuje się zwrot "zatrucie e-papierosem"? Dlaczego nikt nigdy nie powie o zatruciu legalnie wytwarzanym liquidem???
Awatar użytkownika
Metall
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 2823
Podziękował: 1461 razy
Otrzymał podzięk.: 1141 razy

Postautor: Metall » 03 mar 2020, 09:04

Nie wiem czy ktoś już nie wrzucił tego wcześniej, jeżeli tak to najwyżej post odleci...

Ten artykulik przy porannej kawie skutecznie podziurawił mi mózg, na sito, szkody są więc nieodwracalne:

19-letni Hubert nie żyje. Jego płuca były podziurawione

Sięgnął po e-papierosa, bo myślał, że mniej szkodzi niż tradycyjny papieros. Okazało się, że strasznie się mylił. 19-letniego Huberta G. z Kolna zabił zgubny nałóg. Wyziewy z toksycznej mieszanki zrobiły z płuc nastolatka istne sito!

Hubert e-papierosy zaczął palić jeszcze jako dziecko, w wieku zaledwie 13 lat. W tym tygodniu poczuł się gorzej. Kaszel nie dawał mu ani chwili wytchnienia, pojawiły się też trudności z oddychaniem. Aż w końcu trafił do szpitala, lecz jego stan pogarszał się z minuty na minutę. Przewieziono więc go do kliniki w Łomży. W pierwszym momencie lekarze podejrzewali, że chłopak cierpi na zapalenie płuc.

– Jednak zmiany w układzie oddechowym następowały w tak piorunującym tempie, że pacjent wymagał podłączenia do respiratora na oddziale intensywnej terapii – wyjaśnia dr Henryk Perkowski, dyrektor ds. lecznictwa w Wojewódzkim Szpitalu w Łomży. – Walczyliśmy o niego kilka dni. Niestety bezskutecznie.

Sekcja zwłok wykazała, że nastolatek miał poważnie podziurawione płuca. – Przesiąknięte były substancjami z e-papierosa. To śmiertelna trucizna! Znajduje się w nich wiele szkodliwych substancji chemicznych, w tym rozpuszczalniki do farb – tłumaczy lekarz.

Jego zdaniem to właśnie elektroniczne papierosy doprowadziły do śmieci młodego mężczyzny.

– Wskazują na to badania histopatologiczne i tempo, w jakim pacjent tracił zdolność oddychania – wyjaśnia dr Perkowski.

Źródło tych rewelacji

PS
Czyżby plaga ze Stanów przenosiła się już na polski grunt? ;)
* * * * *
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego!"
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 14460
Podziękował: 6053 razy
Otrzymał podzięk.: 15370 razy

Postautor: Tommy Black » 03 mar 2020, 09:06

Metall pisze:– Jednak zmiany w układzie oddechowym następowały w tak piorunującym tempie, że pacjent wymagał podłączenia do respiratora na oddziale intensywnej terapii – wyjaśnia dr Henryk Perkowski, dyrektor ds. lecznictwa w Wojewódzkim Szpitalu w Łomży. – Walczyliśmy o niego kilka dni. Niestety bezskutecznie.

Taki lekarz to skarb. Gdyby ktoś z nas, tu w Salonie, ewentualnie w samochodzie albo na ławce w parku, źle się poczuł, to podaję namiary na dr Perkowskiego.

Perkowski Henryk
Lekarz internista, gastrolog, nefrolog
Łomża
Kontakt:
Tel.:+48 604-560-370

Warto je zapisać. To lekarz który walczy o pacjenta!
Awatar użytkownika
edarek
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 638
Podziękował: 333 razy
Otrzymał podzięk.: 309 razy

Postautor: edarek » 03 mar 2020, 09:07

Taaa. Szczególnie te rozpuszczalniki do farb szybko docierają ze Stanów, są bardzo lotne...
Ostatnio zmieniony 03 mar 2020, 09:28 przez edarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ehpro Cold Steel 100 + Augvape Intake RTA
Tesla WYE 85W + Dovpo Blotto

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”