Płyny do e-papierosów bez akcyzy zarekwirowane w Świdnicy!

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
iron64
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3269
Otrzymał podzięk.: 1789 razy

Postautor: iron64 » 30 maja 2021, 20:44

Bo tak właśnie działa akcyza w chorej wysokości, ludzie zaczynają kupować na rynku. Jak wódka była niedostępna, były meliny. Jak nikotyna jest droga, będą meliny.
:bry:
Awatar użytkownika
Metall
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 4499
Podziękował: 1965 razy
Otrzymał podzięk.: 1652 razy

Postautor: Metall » 30 maja 2021, 21:54

Goomowiec pisze:
Pozwolę sobie wyciąć ten kawałek, bo to jest zabójcza logika. Koleś "na bank" to nie powinien tego robić, jeśli nie posiada znaków akcyzowych i nie opłaca podatków z tego tytułu, bo w takim razie jest niczym innym jak oszustem podatkowym. Od kiedy to wape shopy stoją ponad prawem?
Oczywiście, że masz rację. Absolutną.
Tylko widzisz, ja to piszę ze swojej własnej perspektywy. Osobistej. I jest ona taka, że ja takie prawo mam w dupie. Bardzo głęboko. Tak samo, jak tę hołotę, która je stanowi. Krótko mówiąc, pierdolę ten faszyzm, bo nim rzygam jak kot zatrutym mysim truchłem. Nie będzie mi jakiś ludzki element z Wiejskiej w przykusych garniturkach, kupionych zresztą za moje podatki, dyktował warunków, na jakich mam kupować bazy itp. Dlatego jak będę miał okazję kupna czegoś sensownego, co niestety z ustawą jest niezgodne, to również mam to w dupie i to kupię. Ja nikogo do niczego nie namawiam, w szczególności do postępowania niezgodnego z jakimikolwiek przepisami, mówię tylko za siebie samego, że to już po prostu pierdolę.
A co do oszustów podatkowych, to nie zapominaj, że największym z nich zawsze jest Fiskus. ;)
Goomowiec pisze:Co do płynów "niewiadomego pochodzenia" - sam już dostałem propozycję zakupu takiej bazy nikotynowej, na której naklejka była po prostu wydrukowana przez sprzedawcę. Grzecznie podziękowałem, bo co miałem zrobić? Oczywiście, obywatelska postawa obliguje mnie niejako do napisania donosu, ale taką formą literacką zawsze się brzydziłem. Więc skąd ta pewność @
Awatar użytkownika
Metall
że w tym przypadku nie było podobnie? Rozumiem, że czytanie w myślach to jeden z twoich dodatkowych atutów...
Nieee, nie czytam w myślach. Po prostu wchodzę w ciemno. Oczywiście mogę się mylić, ale znając już z doświadczenia medialny przekaz niusów-srusów na tematy związane z EIN to mam uzasadnione podejrzenie, że znów dodano sporo pikanterii i doprawiono nutą taniej sensacji. To już tradycja.
* * * * *
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego!"
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 129
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 56 razy

Postautor: fistaszek » 31 maja 2021, 09:11

Kochajmy cwaniaczków, tak szybko wpadają. :)
Ten news powinien być ku przestrodze, a wyszło, że KAS jest niedobry i ogólnie jest do d**.
Awatar użytkownika
Miodu
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 4931
Podziękował: 2071 razy
Otrzymał podzięk.: 4247 razy

Postautor: Miodu » 31 maja 2021, 09:23

Dura lex sed lex...

Wróć do „W mediach - Komentarze”