Kampania Stoptober Smoking 2020

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
smialekcz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: czw gru 22, 2016 5:25 pm
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 271 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Kampania Stoptober Smoking 2020

Postautor: smialekcz » wt paź 06, 2020 4:36 am

Z idiotami nie wygrasz, idiotów należy eliminować, niestety za to idzie się do pierdla. :(

eD
Zasilania: rurki, boksy, elektroniki i mechaniki.
Parowniki: na szmaty, waty, siaty, grzały i druty.
Obrazek
Agawa
Płeć: nieokreślona

Kampania Stoptober Smoking 2020

Postautor: Agawa » ndz paź 04, 2020 9:13 pm

I nikt u nas nie próbował takiej kampanii stworzyć? Przecież u nas jest taki zaścianek światopoglądowy, że nawet w szpitalu personel medyczny nie ma zielonego pojęcia o czym mówi zwracając pacjentom uwagę na fakt, że nie wolno palić e-papierosów bo...i tu uwaga! "bo się alarm przeciwdymowy włączy ". Ryłam ze śmiechu jak usłyszałam to zdanie. Nie byłam w stanie opanować śmiechu a pani, która to do mnie skierowała, jedynie pokazałam by się popukała w głowę. :D
Swoją drogą u nas jedyne co lekarze polecają to tabletki na rzucenie palenia. Brałam. Bardzo szybko wystąpiły skutki uboczne w postaci wysokiego ciśnienia o czym nikt nie informował. Bardzo szybko zrezygnowałam z farmakoterapii na rzecz e-papierosa. I uważam, że system kuleje na tyle bardzo, że przydałoby się jakieś pospolite ruszenie.
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1678
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1833 razy
Otrzymał podzięk.: 3018 razy
Płeć: Mężczyzna

Kampania Stoptober Smoking 2020

Postautor: Frankosio » ndz paź 04, 2020 8:13 pm

Obrazek

Jesień to idealna pora na rzucenie palenia, przynajmniej w Wielkiej Brytanii, gdzie co roku od 9 lat przez 28 dni w październiku odbywa się wielka kampania społeczna współfinansowana przez Public Health England mająca na celu walkę z nałogiem tytoniowym.

Wydawać by się mogło, że tego typu działania podejmowane są przez większość rozwiniętych państw, którym zależy na zdrowiu publicznym, jednak tylko Wielka Brytania może pochwalić się tak wysoką skutecznością swoich działań.
Akcja Stoptober pomogła milionom palaczy zerwać z nałogiem, między innymi dzięki e-papierosom, które zostały uznane za realną i bezpieczną metodę w walce z nałogiem tytoniowym.
Wysoka skuteczność kampanii spowodowana jest między innymi umiejętnym docieraniem do świadomości uzależnionych osób. Obliczono, że jeżeli nałogowy palacz wytrzyma 28 dni bez papierosa, to zwiększa aż o 5 razy swoje szanse na pozbycie się nałogu na dobre.

E-papierosy od paru lat są stałym i skutecznym narzędziem służącym Brytyjczykom w walce z paleniem.
Organizacja Stoptober mówi:
„Używanie e-papierosów wzrosło w ostatnich latach i stało się najpopularniejszą metodą w rzucaniu palenia w Anglii. Ponad połowie obecnym użytkownikom udało się całkowicie rzucić palenie i szacuje się, że e papierosy przyniosły co najmniej 18 000 nowych byłych palaczy w jeden rok na terenie całej Anglii”.

Źródło: https://www.ecigclick.co.uk/stoptober-s ... aign-2020/

A tymczasem w kraju nad Wisłą... zwalczanie zgubnego nałogu palenia odbywa się za pomocą "trzepania kieszeni" osobom, które już ten nałóg porzuciły i zniechęca tych, którzy rzucić zamierzali. :cry: :wstydzi:
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości