"Ile kosztuje przerwa na papierosa?" kryptoreklama IQOS

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
zarthos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 07, 2016 7:36 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: "Ile kosztuje przerwa na papierosa?" kryptoreklama IQOS

Postautor: zarthos » pt gru 22, 2017 2:39 pm

Ja staram się widzieć tego pozytywy.
Zgadzam się w 100% że PMI i inne tym podobne gówniane kolosy tytoniowe to wcale nie nasi przyjaciele.
Jednak zostali przymuszeni do ruchu który może się okazać dla nich sporym problemem - waporyzatory (podgrzewające cokolwiek do nich wrzucisz) same w sobie nie są wcale złym rozwiązaniem.
Nie mówię tutaj oczywiście o produkowanych przez owe firmy wkładach. Jeśli wrzucić by tam sobie jakiś zwykły tytoń bez tej chemicznej mieszanki serwowanej w koncernowych papierosach to umówmy się, jest to alternatywa dająca jakąś satysfakcję i na pewno mniej szkodliwa od palenia śmierdzieli. Co więcej, wydaje mi się że ludzie którzy przerzucą się na waporyzatory (podgrzewające tytoń) w drugiej kolejności przejdą na e-papki, bo będzie im brakować chmury.

Rynek e-papierosów nie zniknie, może się co najwyżej przenieść nieco bardziej w szaro-czarną strefę.
Na doszczętne zniszczenie tego rynku już za późno, przysłowiowe gówno wpadło w wentylator jakby to określili szanowni jegomoście z big tobako.
Jest opcja wykorzystania tego dla dobra e-palaczy.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

"Ile kosztuje przerwa na papierosa?" kryptoreklama IQOS

Postautor: Tommy Black » czw gru 21, 2017 7:03 am

basika pisze:Zastanawiające jest to, czy ta reklama nie naruszy surowego zakazu F1, jakim są objęte wyroby tytoniowe.


Wszystko zależy od tego ile Ferrari za tę reklamę zainkasuje.Jeśli odpowiednio dużo, to nie naruszy ale może wzbudzić podejrzenia i zazdrość innych zespołów. No i to też zależy od kolejnego inkasenta czyli konsorcjum Liberty Media. Panowie Chase Carey, Ross Brawn i Sean Bratches to nie odwołany z hukiem Ecclestone. Na odkupienie F1 Liberty Media wydała 4,5 miliarda dolarów.To nie są pieniądze które można stracić. Ponieważ sama F1 zaczyna przypominać żałosny cyrk na kółkach to za chwilę skończą się też sponsorzy kierowców którzy aby móc jeździć w tych wyścigach, muszą wpłacać coraz większe pieniądze.To bardzo ciekawe, czekam tylko teraz aż Messi albo Ronaldo będą musieli płacić Realowi i Barcelonie za to aby móc w niej grać.
Smutne to. To już nie jest moja F1. To tandetna podróba wielkiego sportu, widowiska. Dokładnie taka jak IQOS.
Sir Jackie Stewart wybacz im!
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

"Ile kosztuje przerwa na papierosa?" kryptoreklama IQOS

Postautor: basika » śr gru 20, 2017 11:04 pm

595fd9d1e3bf9843c3244b134374f14d51f69c2d3ce5e.jpg


Chyba wszyscy przyzwyczailiśmy się do agresywnych reklam produktu IQOS który za chwilę będzie wyskakiwał z naszych lodówek. Ale dzisiaj po przeczytaniu tego newsa, dosłownie mnie zatkało. O co chodzi ? Przeczytajcie.

Już wkrótce Ferrari ogłosi kim jest jego nowy sponsor na 2018 rok.
Hiszpański bank Santander, ich dotychczasowy sponsor, ogłosił niedawno że opuszcza Ferrari i F1. Hiszpańska gazeta ABC donosi teraz, że oznakowanie na tylnym skrzydle zostanie zastąpione produktem o nazwie IQOS, gdy tylko dojdzie do sfinalizowania umowy z Philip Morris.
Zastanawiające jest to, czy ta reklama nie naruszy surowego zakazu F1, jakim są objęte wyroby tytoniowe.

Mam nadzieję, że ktoś do tego nie dopuści, ale nie czarujmy się. Wszyscy doskonale widzimy jak koncern tytoniowy omija wszelkie zakazy i bezkarnie reklamuje swój wątpliwej jakości wyrób, który na pewno ma więcej wspólnego z tytoniem, niż e-papierosy, za których reklamę grozi u nas kara do 200.000,- zł. I tutaj nie ma już sensu pisać o równych i równiejszych. Trzeba dobitnie powiedzieć, że te zakazy wywołują głośny rechot giganta tytoniowego, który dzięki nim pozbywa się konkurencji na rynku, a sam robi co chce. *girl_f*

https://www.f1today.net/en/news/f1/2343 ... s-for-2018
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

"Ile kosztuje przerwa na papierosa?" kryptoreklama IQOS

Postautor: dorota » pn paź 23, 2017 7:36 am

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: "Ile kosztuje przerwa na papierosa?" kryptoreklama IQOS

Postautor: DamianGR » czw paź 19, 2017 5:10 pm

Najbardziej dziwią mnie komentarze ludzi o tym jaki ten naturalny tytoń nie jest fajny. No tak bo nie ma to jak naturalny tytoń, powodujący naturalnego raka z naturalnym bólem umierania w ostatecznym naturalnym stadium. Nie pozostaje nic innego niż naturalna chęć naturalnego samobójstwa za pomocą naturalnie dużej dawki morfiny podanej przez współczujący zespół medyczny ( to poza procedurami i nielegalne ale tak się robi w naturalnie ciężkich przypadkach naturalnie wielkiego cierpienia).
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: "Ile kosztuje przerwa na papierosa?" kryptoreklama IQOS

Postautor: DamianGR » czw paź 19, 2017 12:48 pm

Ciekawe jest jeszcze to , że jakoś niechętnie podają co możemy znaleźć w tym cud areozolu . Przecież nie wszystkie szkodliwe związki zabijają komórki (mogę się mylić).
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: "Ile kosztuje przerwa na papierosa?" kryptoreklama IQOS

Postautor: miblah » śr paź 18, 2017 10:07 pm

Dzisiaj artykuły tej treści pojawiły się jeszcze w spidersweb i wgospodarce-peel - żaden z tych "szmatławców" nie zamieszcza odnośnika do tych "badań"...
Obrazek
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

"Ile kosztuje przerwa na papierosa?" kryptoreklama IQOS

Postautor: miblah » śr paź 18, 2017 5:23 pm

Obrazek

@
Awatar użytkownika
DamianGR
- dzięki. No i teraz patrzcie na wykres - komórki poddane działaniu aerozolu z IQOS namnażają się szybciej, niż te nie wystawione na działanie dodatkowych czynników - cud! To jest CUD! :wtf:

Added in 32 minutes 2 seconds:
I bezczelnie manipulujemy, czyli dajemy mylący nagłówek, by w środku akapitu napisać o czym innym, by wytworzyć wrażenie, ze to EIN jest aż tak szkodliwy... :lol:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: "Ile kosztuje przerwa na papierosa?" kryptoreklama IQOS

Postautor: DamianGR » śr paź 18, 2017 4:35 pm

Jak wiatr w żagle to lecą z prądem. Kolejna zachwalajka wynalazku PM z dzisiaj:
https://tech.wp.pl/podgrzewacz-tytoniu- ... 823121537a
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

"Ile kosztuje przerwa na papierosa?" kryptoreklama IQOS

Postautor: Tommy Black » czw paź 12, 2017 10:52 am

DamianGR pisze:Szkoda że nie ma możliwości komentowania.


Jak to nie ma?

Przez kilka lat palenia papierosów przechodziłam przez różne fazy. Od początkowej ekscytacji, przez przyzwyczajenie, aż do smutnego momentu pogodzenia się, że uzależnienie od nikotyny negatywnie wpływa na moje zdrowie, kondycję i urodę.
Wiele razy próbowałam ograniczyć ilość palonych papierosów (by ostatecznie rzucić palenie), ale jedyne co udało mi się osiągnąć to przestawienie się na najlżejsze możliwe papieros. Dlatego możliwość przestawienia się z palenia tytoniu na jego podgrzewanie (?!) stało się ciekawą perspektywą.


I ja sobie mogę to skomentować u siebie nawet i wszyscy inni też u siebie czyli w Salonie.
A jak ja to mogę skomentować?
Ano mogę zapytać tę panią ile dostała za te bzdury i czy dobry jest ten butapren który sobie podgrzewa? No i może sobie też spróbuje buty skleić kiedy się zepsują?
:-P

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości