E-papierosy... rozwiązanie czy zagrożenie?

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

E-papierosy... rozwiązanie czy zagrożenie?

Postautor: adamsud » śr paź 04, 2017 7:31 pm

Unikam telewizji publicznej od wielu lat jak diabeł święconej wody. Dlatego wczorajszą emisję w/w filmu sobie nagrałem :smile:. Typowy objaw relatywizmu moralnego.
Przed chwilą odtworzyłem nagranie. Jak wiecie jestem jeszcze początkującym waperem więc niektóre argumenty przytoczone w filmie były dla mnie nowością. Podbudowały jednak mają wiarę w słuszność walki przy użyciu EIN. Myślę, że to największa wartość produkcji BBC. To jest dokument dla laików. I bardzo dobrze gdyż większość osób postronnych (z czym na pewno spotykacie się na co dzień) ma kłamliwe widzenie problematyki e-palenia i zagadnień pochodnych.
Czegoś mi w tym filmie zabrakło. Mam uczucie niedosytu. Film zmontowano IMO trochę jak horror, w którym reżyser za długo buduje napięcie a w końcówce brakuje mu argumentów aby widza naprawdę przestraszyć.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

E-papierosy... rozwiązanie czy zagrożenie?

Postautor: Tommy Black » śr paź 04, 2017 4:06 pm

Dzięki Magda, :brawo: film rzeczywiście świetny i bardzo uczciwy. No ale to standard BBC a nie TVP.
Coś mnie nieco niepokoi w tłumaczeniu, ale już dziś nie sprawdzę. Natomiast do samego filmu się jeszcze odniosę.
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-papierosy... rozwiązanie czy zagrożenie?

Postautor: sikor » śr paź 04, 2017 2:18 pm

A stąd można sobie ściągnąć...
http://www.wykop.pl/ramka/3603797/e-pap ... agrozenie/
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

E-papierosy... rozwiązanie czy zagrożenie?

Postautor: Selene » śr paź 04, 2017 1:30 pm

Może nie wszyscy oglądali.. więc udostępniam ;)
Ciekawy film od BBC. 4-tygodniowy test skutków e-palenia. Badanie przeprowadzone na grupie osób chcących rzucić nałóg przy pomocy plastrów, e-papierosów oraz grupy mającej rzucić "z dnia na dzień". Materiał w którym znajdziemy informacje jak aerozol wpływa na żywe komórki w porównaniu z dymem papierosowym i wiele innych informacji...

Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości