Kto sieje, ten zbierze plony

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Kto sieje, ten zbierze plony

Postautor: basika » ndz paź 15, 2017 9:37 pm

miblah pisze:Czyli jednak @
Awatar użytkownika
Tommy Black
kupił ten palnik i obcęgi? :>

@
Awatar użytkownika
miblah
a tego nie mogę powiedzieć .. :lol:
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kto sieje, ten zbierze plony

Postautor: miblah » ndz paź 15, 2017 9:27 pm

Czyli jednak @
Awatar użytkownika
Tommy Black
kupił ten palnik i obcęgi? :>
Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Kto sieje, ten zbierze plony

Postautor: basika » ndz paź 15, 2017 9:26 pm

s3bek pisze:Ja to już nawet przestałem się łudzić, że jakiekolwiek pozytywne zmiany w bardziej cywilizowanych krainach wpłyną na decyzje rządzących w naszym pięknym kraju....

@
Awatar użytkownika
s3bek
pewnie że nie zrobią tego z własnej woli. Zostaną do tego zmuszeni !!
Cały czas pracujemy nad tym :P
s3bek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 8:10 pm
Lokalizacja: dolnośląskie
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kto sieje, ten zbierze plony

Postautor: s3bek » ndz paź 15, 2017 9:04 am

Ja to już nawet przestałem się łudzić, że jakiekolwiek pozytywne zmiany w bardziej cywilizowanych krainach wpłyną na decyzje rządzących w naszym pięknym kraju....

Badania, opinie, namacalne efekty, to wszystko propaganda i nikt nam nie powie że czarne jest czarne a białe jest białe!!
*czajniczek* Smoant Battlestar / Serpent SMM / Merlin Mini (Single Coil) / Ammit 25. TFV8 Baby Kit.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Kto sieje, ten zbierze plony

Postautor: basika » sob paź 14, 2017 4:55 pm

Szkoda, że nie w Polsce. Nasz rząd jak struś chowa głowę w piasek. I nie widzi, nie chce widzieć potencjału jaki daje waping w walce z plagą XXI wieku jaką jest palenie tytoniu.Ale świat idzie do przodu. Nowa Zelandia, Wielka Brytania są odważnymi pionierami i niedługo inne kraje będą podążać ich drogą. To tylko kwestia czasu. Nasz minister zdrowia, który uważa że smog jest tylko „teoretyczny” prędzej czy później odejdzie w niesławie. Nasz kraj zasługuje na mądrą politykę zdrowotną i tego kur...a też się kiedyś doczekamy. A na razie cieszymy się z Brytyjczykami. Bracia waperzy, my też do Was dołączymy. :)

Największy sklep internetowy produktów do wapingu w Wielkiej Brytanii ujawnił, że odkąd rząd w swojej kampanii antynikotynowej "Stoptober", trwającej do końca tego miesiąca, oficjalnie poparł papierosy elektroniczne jako skuteczną metodę w rzucaniu palenia, nastapił drastyczny wzrost sprzedaży tych urządzeń.

Pisałam o tym w temacie :
viewtopic.php?f=23&t=2772

Sprzedaż zestawów dla początkujących wzrosła o 37 procent w stosunku do danych z ubiegłego roku - potwierdza Vape Club. Wydaje się, że ludzie pod wpływem kampanii są bardziej skłonni aby spróbować tych produktów.

"To fantastyczne wiedzieć że NHS w końcu popiera waping jako ścieżkę do rzucenia palenia" – mówi Dan Marchant, dyrektor Vape Club dla London Loves Business.
„To ogromny przełom i na pewno przyniesie korzyści dla zdrowia publicznego.”

Większość urzędników ds. zdrowia publicznego w Wielkiej Brytanii zaczyna popierać waping pod wpływem pojawiających się badań.

Royal College of Physicians potwierdza, że używanie e-papierosów eliminuje większość szkód przypisywanych paleniu.
Zdaniem Public Health England, waping eliminuje do 95 procent ryzyka związanego z papierosami, ponieważ większość substancji rakotwórczych jest wdychanych wraz z dymem tytoniowym..
Zdaniem organizatorów w ubiegłorocznej kampanii walczącej z paleniem papierosów
aż 53 proc. uczestników zgłosiło że używa e-papierosy. W kampanii Stoptober od 2012 r. uczestniczyło ponad 1,5 miliona byłych palaczy.

http://dailyvaper.com/2017/10/13/e-ciga ... es-vaping/

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości