Spotkanie w sprawie wprowadzenia Duchowego Uzdrawiania do Publicznej Służby Zdrowia

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Spotkanie w sprawie wprowadzenia Duchowego Uzdrawiania do Publicznej Służby Zdrowia

Postautor: miblah » pt gru 29, 2017 11:48 am

Nie ma tam słowa o chrześcijaństwie. Temat przejmie ojciec Tadeusz :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Spotkanie w sprawie wprowadzenia Duchowego Uzdrawiania do Publicznej Służby Zdrowia

Postautor: adamsud » czw gru 28, 2017 7:21 pm

I ja tam byłem. Miód i wino piłem a teraz qu..wa nie pamiętam - czy to ja będę leczyć, czy będę leczony :wow: .

Czasami wstydzę się za ten kraj.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Spotkanie w sprawie wprowadzenia Duchowego Uzdrawiania do Publicznej Służby Zdrowia

Postautor: Tommy Black » czw gru 28, 2017 6:03 pm

Mamy taką chwilową, zrozumiałą o tej porze roku, przerwę w walce o różne prawa, do głosu dochodzą więc ludzie którzy za wszelką cenę postanawiają na tym skorzystać. Jeśli o tym piszę tu, to z glęboką troską czy aby w kolejce do tego leczenia duchowego nie ustawiono aby waperów.Przedstawiciele Zarządu PSDU ( Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli ) są w swoich działaniach bardzo zdeterminowani.

Przedstawiciele Zarządu PSDU Antoni Przechrzta oraz Bogumiła Kubalańca spotkali się z v-ce Minister Zdrowia Panią Józefą Szczurek Żelazko. Celem spotkania było zapoznanie Pani Minister z metodą duchowego uzdrawiania oraz omówienie możliwości wprowadzenia tej metody do publicznej służby zdrowia. Pierwsze kroki już mamy za sobą, przełamujemy lody, okazuje się, że wiele osób w Ministerstwie i Rządzie nie wie na czym ta metoda polega i potrzeba więcej rozmów i prezentacji, aby oswoić Ministerstwo z dobrodziejstwami tej formy terapii. Mam nadzieję, ze będzie więcej spotkań i że w końcu pacjenci będą mogli skorzystać z uzdrowicieli w służbie zdrowia.


Propozycja włączenia Duchowego Uzdrawiania do Publicznej Służby Zdrowia (referat Antoniego Przechrzty – prezesa Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli oraz Dr Danuty Adamskiej Rutkowskiej przekazany Pani v-ce Minister Zdrowia).


Obrazek
Antoni Przechrzta MA RA mNFSH uzdrowiciel - spiritual healer

Gdyby ktoś już teraz pilnie potrzebował pomocy MA RA mNFSH to podaję namiary:

Antoni Przechrzta
uzdrowiciel, nauczyciel duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego, psychoterapeuta i artysta tel. +48607 387 737 biuro@uzdrawianie.com fb: Antoni Przechrzta


Cholera, może sam zadzwonię, może warto pogadać z artystą...?

Więcej nie mogę napisać ale można zajrzeć tu:


Obrazek
Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli

http://psdu.pl/spotkanie-z-pania-minist ... y-zdrowia/

http://uzdrawianie.com/antoniprzechrzta

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości