Wiedza polityków.

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
Baranek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: śr wrz 23, 2015 7:09 am
Lokalizacja:
Podziękował: 81 razy
Otrzymał podzięk.: 75 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wiedza polityków.

Postautor: Baranek » wt paź 27, 2015 7:25 am

Na chwilę obecną politycy będą żyć myślą Janusza Głowackiego z książki " Z Głowy "

Nie krytykuj, nie podskakuj,
siedź na dupie i przytakuj.
Nie przejmuj się swoją dolą,
bo i tak ci przypierdolą.
Nie przejmuj się swoją pracą,
bo i tak ci gówno płacą.
Za pięć czwarta kończ robotę,
sraj na szefa, kładź kapotę.
Tak dożyjesz starczej renty,
nawet w dupę nie kopnięty.

I tak do następnej kadencji..
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Re: Wiedza polityków.

Postautor: basika » pn paź 26, 2015 7:13 pm

Mirku będziemy walczyć do końca i bombardować wszystkich, którzy będą pracować w komisji zdrowia przy naszej ustawie. Lepiej to robić wcześniej, niż czekać aż sami, z własnej woli, podszkolą się w tym temacie. Bo skutki niewiedzy posłów już odczuliśmy na własnej skórze.
Awatar użytkownika
Stary Chemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: pn cze 08, 2015 6:53 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 33 razy
Otrzymał podzięk.: 347 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wiedza polityków.

Postautor: Stary Chemik » pn paź 26, 2015 6:57 pm

Basiu - obiecała tylko "jeśli będzie się zajmować tym tematem". Wątpię, aby się zgłosiła do komisji zdrowia. Niestety, nie obiecała, że ich partia jako taka weźmie pod uwagę nasz głos w sprawie implementacji.
Ale będziemy bombardować, to jest pewne.
Niezależny konsultant chemiczny przyglądający się liquidom na polskim rynku.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Re: Wiedza polityków.

Postautor: basika » pn paź 26, 2015 6:45 pm

A jednak. Miejmy nadzieję, że pani Joanna Schmidt czegoś się nauczyła. No i coś obiecała Mirkowi. W razie czego przypomnimy jej o tym ;)
http://www.tvn24.pl/sensacja-w-poznaniu ... 205,s.html
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Wiedza polityków.

Postautor: dorota » pt paź 23, 2015 2:54 pm

AdamDz pisze:Zagłosuję na każde ugrupowanie które okaże się otwartym umysłem, i przedstawi gabinet ministrów składający się z tylko fachowców a nie polityków, a więc wystarczą ludzie mający dobre idee, a świat nauki będzie je zrealizował.

Adam wszyscy dobrze wiemy, ze to niemozliwe!!!Bo to nie jest polityka.Dlatego nawet jesli tacy sie znajda to i tak nie dadza rady! Stad tez to mniejsze zlo.
AdamDz pisze:dorota pisze:
Wiedza daje wolnosc ale unieszczesliwia "
Już nie wiele brakuje Ci do tego byś sama doszła do wniosku że świat to utopia, nie pytaj skąd to wiem

Adam uwierz mi , ze dobrze juz wiem . Niestety jestem zmuszona sledzic polityke we Wloszech a to powoduje u mnie odruch wymiotny . Niektore posuniecia wydaja mi sie tak absurdalne , ze wrecz nierealne! Co jakis czas robie sobie taki okres bez sluchania , ogladania wiadomosci , zeby nabrac sil i "odswiezyc " umysl i nabrac optymizmu. Mnie to wszystko szczerze obrzydza . Ogladanie wiadomosci w ktorych mowia mi ze jest tak czy siak a ja wiem ze jest na odwrot przypomina mi "stare czasy" - problem w tym ze lud to kupi, my wiemy, widzimy i wyciagniemy wnioski, ale ludzie nie majacy naszego doswiadczenia i nie starajacy sie poglebiac wiedzy - przytakna. Wiecej juz nie napisze nic na ten temat bo na sama mysl robi mi sie niedobrze. Mam tylko nadzieje wychowac dobrze te moje dzieci , zeby jakos przetrwaly i baranami jak inni sie nie stali!!!
ObrazekObrazekObrazek
refurbished
Płeć: nieokreślona

Re: Wiedza polityków.

Postautor: refurbished » pt paź 23, 2015 2:12 pm

Ułatwię wybór.

Obrazek
AdamDz
Płeć: nieokreślona

Re: Wiedza polityków.

Postautor: AdamDz » pt paź 23, 2015 1:57 pm

Zagłosuję na każde ugrupowanie które okaże się otwartym umysłem, i przedstawi gabinet ministrów składający się z tylko fachowców a nie polityków, a więc wystarczą ludzie mający dobre idee, a świat nauki będzie je zrealizował.
Niestety póki co żadna partia nie przedstawiła takiej oferty :( a więc nie będę wybierał bo asortyment nie jest pełny :)
Ja nie zakładam że świat jest utopią, ja tak po prostu twierdzę (bo oprócz założenia są tezy) że świat to powoli postępująca utopia realizowana w blasku fleszy modlitw, śpiewu i oklasków :)

Added in 7 minutes 52 seconds:
dorota pisze:Wiedza daje wolnosc ale unieszczesliwia " :twisted:
Już nie wiele brakuje Ci do tego byś sama doszła do wniosku że świat to utopia, nie pytaj skąd to wiem :)
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Wiedza polityków.

Postautor: dorota » pt paź 23, 2015 1:15 pm

AdamDz pisze:A co jest mniejszym złem, ponowne wybranie tych co do tej pory nas okradają i oszukują, ale już nieco się nasycili, czy oddanie głosu na nową wygłodniałą frakcję która ma powód by jeszcze więcej okradać?
Oddanie poparcia tym pierwszym poskutkuje tym że mają poparcie by robić tak dalej, oddanie poparcia tym drugim poskutkuje nawet rozwaleniem koryta moim zdaniem nie ma mniejszego lub większego zła, a polityce jest tylko jedno zło a myślenie inaczej to tylko fikcja

powiedz mi Adam czym sie kierujesz przy wyborze ? (skoro z gory zakladamy ze wszystko to i tak jedna wielka utopia)
ObrazekObrazekObrazek
AdamDz
Płeć: nieokreślona

Re: Wiedza polityków.

Postautor: AdamDz » pt paź 23, 2015 12:23 pm

dorota pisze:Moim zdaniem, zeby pozostac we wzglednym ladzie psychicznym to nie powinenes w ogole wlaczac TV! I nie sluchac radia!
Tu bardziej chodzi o wybranie tzw mniejszego zla - tak to nazwijmy bo nie chce sie brzydko wyrazac!
A co jest mniejszym złem, ponowne wybranie tych co do tej pory nas okradają i oszukują, ale już nieco się nasycili, czy oddanie głosu na nową wygłodniałą frakcję która ma powód by jeszcze więcej okradać?
Oddanie poparcia tym pierwszym poskutkuje tym że mają poparcie by robić tak dalej, oddanie poparcia tym drugim poskutkuje nawet rozwaleniem koryta :) moim zdaniem nie ma mniejszego lub większego zła, a polityce jest tylko jedno zło a myślenie inaczej to tylko fikcja :)
Awatar użytkownika
RayvenPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:27 am
Lokalizacja: Podkarpackie
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podzięk.: 434 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wiedza polityków.

Postautor: RayvenPL » pt paź 23, 2015 7:47 am

W tym przypadku nie ma "mniejszego zła". Jest tylko duże zło i BARDZO DUŻE ZŁO. Więc trzeba wybrać to duże, żeby nie dopadło nas to BARDZO DUŻE. A do opcji politycznej niech sobie każdy sam dopasuje. To mój prywatny pogląd.
To co mówię to moje zdanie. Mam do niego prawo. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Wyraź to kulturalnie. Zawsze mogę je zmienić, jeśli Twoje argumenty mnie przekonają. Ale pamiętaj: użycie argumentu siły świadczy o braku siły argumentów.

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości