Apel medycznych autorytetów. Polacy powinni się dowiedzieć o mniej szkodliwych produktach do palenia

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
PaniChmurka
Waperka
Waperka
Posty: 143
Rejestracja: sob lip 28, 2018 9:11 am
Lokalizacja: centralne zamieszanie
Podziękował: 357 razy
Otrzymał podzięk.: 104 razy
Płeć: Kobieta

Re: Apel medycznych autorytetów. Polacy powinni się dowiedzieć o mniej szkodliwych produktach do palenia

Postautor: PaniChmurka » pt sie 24, 2018 8:22 pm

Lekarze i ci inni - tzw "autorytety" niestety troszczą się wyłącznie o siebie i swoje dobro - a ludzie? - ludzie są od tego by im kasę przynosić pfff... Kiedyś, te tzw "autorytety" twierdziły że parabeny są bezpieczne dla zdrowia... a nie są i oni wszyscy o tym wiedzą, są natomiast tanie w produkcji i szybko ulegają biodegradacji.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Apel medycznych autorytetów. Polacy powinni się dowiedzieć o mniej szkodliwych produktach do palenia

Postautor: basika » czw sie 23, 2018 8:36 am

DamianGR pisze:Przyznam że zgłupiałem :eek: Mówi to człowiek , który praktycznie unicestwił większość rynku EIN w kraju.


Kropla drąży kamień, czy nie da się prawdy zakrzyczeć ? Zwłaszcza gdy coraz więcej krajów docenia potencjał e-papierosów. Hmm... a może trzeba publicznie odszczekać te słowa z 2016 roku:

E-papierosy będą tak samo traktowane jak tradycyjne, gdyż są równie niebezpieczne dla zdrowia. Nie może więc być przyzwolenia na to, by korzystano z nich w przestrzeni publicznej

I powiedzieć: myliłem się, przepraszam, zrobię wszystko aby to naprawić.

Jarosław Pinkas : - Jest to dla mnie dość niezręczne, bo jestem obecnie krajowym konsultantem z zakresu zdrowia publicznego i nie powinienem takich słów powiedzieć, ale jestem też lekarzem, w związku z czym obowiązuje mnie uczciwość.

Mnie też jest niezręcznie czytając takie słowa. Panie Pinkas, uczciwość to uczciwość i obowiązuje zarówno lekarza jak i konsultanta z zakresu zdrowia publicznego. Bo obie te funkcje powinna łączyć troska o zdrowie pacjenta. Może w końcu pan to zrozumie....
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Apel medycznych autorytetów. Polacy powinni się dowiedzieć o mniej szkodliwych produktach do palenia

Postautor: DamianGR » śr sie 22, 2018 7:47 pm

Przyznam że zgłupiałem :eek: Mówi to człowiek , który praktycznie unicestwił większość rynku EIN w kraju.

- "Mniejsze zło" to kwestia filozoficzna. Przede wszystkim musimy informować pacjentów o tym, że istnieją alternatywy, ale trzeba to zrobić w sposób niezwykle subtelny. Aby pacjent był świadomy, że być może będzie bezpieczniejszy – przestrzega Jarosław Pinkas.



https://wiadomosci.wp.pl/apel-medycznyc ... 557323905a

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 6 gości