Chcesz mój głos? Broń moich praw!

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Chcesz mój głos? Broń moich praw!

Postautor: matatiti » wt gru 01, 2015 5:10 pm

Mówiłem, że pisanie idzie mi coraz słabiej :D
Miałem na myśli konkretnie to właśnie hasło wymyślone przez Amerykanów. Podoba mi się i żałuję, że nikt z nas na nie wcześniej nie wpadł. Wiem, że u nas raczej nikt by się nim nie przejął, w przeciwieństwie do USA, gdzie chmurzący stanowią liczną, silną i zwartą społeczność.
:budda:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Chcesz mój głos? Broń moich praw!

Postautor: Tommy Black » wt gru 01, 2015 2:53 pm

amsaw pisze:Przypomnij sobie szantażyk wytoczony przez Mirka i wywołaną przez nas gównoburzę na profilu poznańskiej jedynki Nowoczesnej.pl


I przy okazji co pisalem u nas o tej panience... ;)

Ale moze warto też przypomnieć sobie coś jeszcze?

viewtopic.php?f=5&t=352
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Chcesz mój głos? Broń moich praw!

Postautor: amsaw » wt gru 01, 2015 2:42 pm

matatiti pisze:Podoba mi się to hasło. Szkoda, że przed wyborami w naszym kraju nikt na to nie wpadł. Taki lekki szantażyk, ale niewymuszony ;)

Przypomnij sobie szantażyk wytoczony przez Mirka i wywołaną przez nas gównoburzę na profilu poznańskiej jedynki Nowoczesnej.pl
Panienka w dupie miała utratę głosów. O e-fajkach pojecie ma onetowe i jest przeciwko, bo wszystkiego się dowiedziała obserwując proces sprzedaży CHIC :facepalm:
Dla przypomnienia:
https://www.facebook.com/joanna.schmidt ... 5871478672
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Re: Chcesz mój głos? Broń moich praw!

Postautor: basika » wt gru 01, 2015 1:50 pm

Oby takich głosów rozsądku było jak najwięcej. U nas, na razie, politycy nie liczą się z nami. Długa praca nas czeka, ale ja wciąż wierzę, że wygramy. Jest nas dużo, a będzie coraz więcej :)
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Chcesz mój głos? Broń moich praw!

Postautor: matatiti » wt gru 01, 2015 1:32 pm

Podoba mi się to hasło. Szkoda, że przed wyborami w naszym kraju nikt na to nie wpadł. Taki lekki szantażyk, ale niewymuszony ;)
:budda:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Chcesz mój głos? Broń moich praw!

Postautor: Tommy Black » wt gru 01, 2015 1:21 pm

Fajnie jest czytać o ludziach którym te wszystkie sprawy nie są obojętne i którzy coś robią. Coś konkretnego,coś co w konsekwencji i w przyszłości może przynieść efekty.Nie wytaczają armat,nikogo nie obrażają, nie spiskują.Po prostu coś robią...
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Chcesz mój głos? Broń moich praw!

Postautor: dorota » wt gru 01, 2015 11:10 am

Smoke-Free Alternative Trade Association ( SFATA)http://sfata.org/- organizacja zrzeszajaca najwiecej ludzi w sektorze i majaca duze wplywy, wyslala do wszystkich kandydatow (Republikanow i Demokratow) w wyborach prezydenckich w USA 2016 , list z “prosba” o
bezposrednie i stanowcze zaangazowanie w zwalczaniu palenia i wsparcie dla e-p.
W liscie napisane jest , ze produkty e-p sa bezpieczniejsze , poniewaz nie mają takiego samego ryzyka narazenia na toksyczne związki, ktore obecne są w papierosach i mogą pomoc palaczom w rzuceniu nalogu.

“Amerykanie– czytamy w liscie – nigdy nie beda mogli w pelni skorzystac z zalet vapingu i w aspekcie zdrowotnym jak i ekonomicznym
jesli nadal beda mieli niewyrazne pojecie na temat rozbieznosci miedzy dymem a para. Niezbedne jest aby wyborcy jasno rozumieli olbrzymia roznice miedzy vapingiem a paleniem papierosow.”


“ Vaping nie tylko moze uratowac zycie ludziom ale zmniejsza rowniez szkody wywolane paleniem tytoniu. Dzieki E-cig zmniejszy sie ilosc palacych , co przyczyni sie do oszczednosci w zakresie krajowych wydatkow zdrowotnych.”


„Jesli lobby tytoniowe bedzie miało przewage w pisaniu przyszlych zasad – konczy SFATA – to to spowoduje znikniecie 95 procent produktow vapingu obecnych dzis na rynku . To bylaby tragedia nie tylko dla konsumentow i gospodarki, ale tez dla zdrowia publicznego i dziesiatek tysiecy rodzin, ktore sa bezposrednio zatrudnieni w tym nowym i preznie rozwijajacym sie sektorze .”

Added in 49 seconds:
poprawiam link :
http://sfata.org/
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 6 gości