Krótko w TVN o EIN

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Krótko w TVN o EIN

Postautor: DamianGR » czw lis 07, 2019 7:28 pm

@
Awatar użytkownika
Pafcio82
uwielbiam te tłumaczenia debilizmu 4 władzy i ujmowanie się za nimi. Na prawdę sądzicie że to wszystko tyle razy wynika po prostu z niewiedzy autorów? Czyli znowu przyjmujemy winę na siebie. Zawiniliśmy bo znowu społeczeństwo jest słabo doinformowane.
Ale zaraz - przecież jak się robi chwytliwy dokument to dobrze sprawdza się źródła. Potrafią to zrobić nie?
Tylko jakoś tak dziwnym trafem za każdym razem nie w tym przypadku.
Macie dziennikarzy za całkowitych debili. I to bardzo dobrze . Oni chcą abyście tak myśleli. ba nawet im współczuli. Przecież do nas mówią codziennie na dzień dobry. To musza być fajni ludzie. :lol:

Trzy reportaże (materiały) i żaden z nich nie wychaczył prawdy? Nie zrobił researchu?
Serio ?
Awatar użytkownika
Pafcio82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 19, 2019 6:58 pm
Lokalizacja: Rumia
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Krótko w TVN o EIN

Postautor: Pafcio82 » czw lis 07, 2019 7:09 pm

@
Awatar użytkownika
DamianGR
Ten "trud zawarcia fragmentu", przeważnie bierze się z pobieżnego przeglądu artykułu i "wycięcia" fragmentu, który będzie "krzykliwy i uderzający" do rzeszy...
Obrazek
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Krótko w TVN o EIN

Postautor: DamianGR » czw lis 07, 2019 7:06 pm

venom_666 pisze:A czego wymagasz od redaktorzyn?? Dawno temu były jaja jak w którejś "gazecie" przedrukowali tekst wyspiarskiego dziennikarza, oczywiście google translate i do tego zmanipulowane, które w źródłach miało wpis z blogu Starego Chemika... Nawet baran sobie nie zadał trudu żeby przedrukowac oryginał którego wymowa była zupełnie odwrotna...

Jeszcze raz to napiszę - jeśli ktoś sobie zadał trud zawarcia fragmentu wypowiedzi to wie o czym była cała wypowiedź. A to stawia pod znakiem zapytania tezę czy naprawdę jest baranem.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Krótko w TVN o EIN

Postautor: Selene » czw lis 07, 2019 7:03 pm

@
Awatar użytkownika
DamianGR
ale też... Popatrz kiedy nasilają się te nagonki... Jak coś gdzieś grubszego się wydarzy, prawda? Teraz była taka sytuacja w USA. I rząd, aby uspokoić ludzi przerażonych zrobi wszystko żeby sprawę uciszyć ;)
A kto sieje nagonki...? To już wszyscy wiemy :smile:
Tak się dzieje nie tylko w naszym środowisku. Tak samo jest ze szczepionkami.. Z lekami.. I nie tylko..
Kasa...
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Krótko w TVN o EIN

Postautor: venom_666 » czw lis 07, 2019 7:02 pm

A czego wymagasz od redaktorzyn?? Dawno temu były jaja jak w którejś "gazecie" przedrukowali tekst wyspiarskiego dziennikarza, oczywiście google translate i do tego zmanipulowane, które w źródłach miało wpis z blogu Starego Chemika... Nawet baran sobie nie zadał trudu żeby przedrukowac oryginał którego wymowa była zupełnie odwrotna...
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Krótko w TVN o EIN

Postautor: DamianGR » czw lis 07, 2019 6:55 pm

Madzia pisze:
iron64 pisze: Ale właśnie takie artykuły i programy ociemniają ludzi, którzy wierzą we wszystko co usłyszą.. I później dzieją się takie rzeczy jak Dyrektywa, zakazy, nakazy itd. To i przekupowanie rządzących przez koncerny właśnie robią swoje...


Jakoś mam wrażenie, że to nie jest przyczyna -> skutek.
Bo jak bym miał sądzić, że nasi możni podejmują decyzję oglądając materiały w mediach . Taki minister zdrowia....
Ja myślę , że to jest wy dajcie materiał o tym a my zrobimy tak i tak.
Awatar użytkownika
Pafcio82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 19, 2019 6:58 pm
Lokalizacja: Rumia
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy
Płeć: Mężczyzna

Krótko w TVN o EIN

Postautor: Pafcio82 » czw lis 07, 2019 6:54 pm

venom_666 pisze:
iron64 pisze:(...) Ja nikogo przekonywał nie będę, wszak wiadomo, że jak coś jest w tv to jest prawdziwe :lol:

Taaaa program dokumentalny o sądownictwie pt. Sędzia Anna Maria Wesołowska i inne takie :lol:


Nieee noooo... Ukrytej prawdy i tak nic nie przebije :lol: A powoli do tego to zmierza.
Obrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Krótko w TVN o EIN

Postautor: Selene » czw lis 07, 2019 6:53 pm

iron64 pisze:... A jak ktoś wierzy w materiał z tv, no cóż. Ja nikogo przekonywał nie będę, wszak wiadomo, że jak coś jest w tv to jest prawdziwe :lol:

Tak @
Awatar użytkownika
iron64
"my" to wiemy.. Ale właśnie takie artykuły i programy ociemniają ludzi, którzy wierzą we wszystko co usłyszą.. I później dzieją się takie rzeczy jak Dyrektywa, zakazy, nakazy itd. To i przekupowanie rządzących przez koncerny właśnie robią swoje...
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Krótko w TVN o EIN

Postautor: venom_666 » czw lis 07, 2019 6:47 pm

iron64 pisze:(...) Ja nikogo przekonywał nie będę, wszak wiadomo, że jak coś jest w tv to jest prawdziwe :lol:

Taaaa program dokumentalny o sądownictwie pt. Sędzia Anna Maria Wesołowska i inne takie :lol:
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Krótko w TVN o EIN

Postautor: iron64 » czw lis 07, 2019 6:41 pm

Luzik, ja zawsze odpowiadam "pal sobie te swoje fajki dalej, kasłaj czarną smołą dalej, a to czy ja będę bardziej chory od ciebie zostaw dla mnie".
Zresztą od kilku lat mnie to nie spotyka, zwykle ludzie są zaskoczeni, że ładnie pachnie zamiast śmierdzieć. A nawet na badaniach gdy odpowiadam, że paliłem zwykle mówią, że nie widać tego. Więc jest ok jak dla mnie. A nawet bardziej niż ok. A jak ktoś wierzy w materiał z tv, no cóż. Ja nikogo przekonywał nie będę, wszak wiadomo, że jak coś jest w tv to jest prawdziwe :lol:
Obrazek

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości