WAŻNE! Poprzyjmy Europejską Inicjatywę Obywatelską w sprawie zmiany Dyrektywy Tytoniowej

Co nowego piszą o e-papierosach?
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 169
Podziękował: 170 razy
Otrzymał podzięk.: 148 razy

Re: WAŻNE! Poprzyjmy Europejską Inicjatywę Obywatelską w sprawie zmiany Dyrektywy Tytoniowej

Postautor: iron64 » 01 maja 2019, 12:43

Fajnie to wszystko opisałeś Tommy, widać że nie jest Ci obcy temat, niemniej myślę, że nie potrafisz zagwarantować tego, że znów nie zdarzy się coś gorszego niż poprzednio. Można to tłumaczyć jak kto woli, np. strachem przed nowym. Tylko, że do obecnej dyrektywy jako tako przywyknęliśmy i dajemy radę. A co jeśli nowa dyrektywa okaże się dla nas zgubna i epapierosy traktować będzie na równi z narkotykami? Albo choćby dowali 80% vat na wyroby i płyny? Albo opłatę środowiskową za produkcję smogu? Albo... Głupie powiecie? A nie znacie tego z innych dziedzin? Choćby aktualne ceny paliw w Polsce (opłata na plusy rządu), albo smog vs diesle? Przecież to podobny poziom głupoty do tego co wyżej narysowałem.

Jak wspomniałem, nie jestem przeciw, tyle tylko, że jeśli mam za czymś lub przeciw czemuś głosować chciałbym znać to coś. Tym razem nie wiem czym planuje się zastąpić obecną dyrektywę, stąd moja powciągliwość.
Obrazek

Awatar użytkownika
Krasnal45
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 132
Podziękował: 111 razy
Otrzymał podzięk.: 437 razy

WAŻNE! Poprzyjmy Europejską Inicjatywę Obywatelską w sprawie zmiany Dyrektywy Tytoniowej

Postautor: Krasnal45 » 02 maja 2019, 16:42

Dla zdecydowanych jednak podpisać inicjatywę (ja jednak również jestem jak najbardziej "za") podpowiedź i ułatwienie:
Wprawdzie SCh dokładnie opisał ścieżkę dostępu, ale tu macie drogę na skróty https://vapingisnottobacco.eu/en/eci/
Co do błędu w kodzie pocztowym o którym wspomniała Basia, wystarczy pominąć myślnik. Czyli zamiast np. 00-000, wpisujemy 00000.
SuwMar
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 164
Podziękował: 101 razy
Otrzymał podzięk.: 94 razy

Re: WAŻNE! Poprzyjmy Europejską Inicjatywę Obywatelską w sprawie zmiany Dyrektywy Tytoniowej

Postautor: SuwMar » 29 maja 2019, 09:02

Szkoda że tutaj temat umiera śmiercią naturalną. Rozumiem że Salonowa petycja na change.org jest tylko Salonowa, ale warto pamiętać i o tym.
Zasilanie: Innokin Disrupter, Sigelei 90W 26650, 2xPico 75W,3xLucid 80W
Parowniki: Kayfun v5 , Kayfun Prime, Taifun GT III mini, 2x Hussar Project X, 3x Dvarw v2 , 2x VXV Soulmate, Theorem
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 8663
Podziękował: 4361 razy
Otrzymał podzięk.: 12359 razy

Postautor: Tommy Black » 29 maja 2019, 09:23

SuwMar pisze:Szkoda że tutaj temat umiera śmiercią naturalną. Rozumiem że Salonowa petycja na change.org jest tylko Salonowa, ale warto pamiętać i o tym.

Nic nie umiera. Temat z EIO jest nawet podwieszony jako ogłoszenie globalne i widoczny w całym Salonie. I jest dostępny nie tylko w Salonie. W dalszym ciągu można i trzeba nawet tam oddawać glosy.
Natomiast aby nie epatować i męczyć petycjami nie przypięliśmy "salonowej" petycji choć ma ona inny charakter i innego adresata. Ale też w dalszym ciągu zbieramy tam podpisy bo to jest dla nas i nie tylko dla nas, bardzo ważne.

Wróć do „W mediach - Komentarze”