Trwa nagonka na EIN..

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Trwa nagonka na EIN..

Postautor: Metall » ndz sie 11, 2019 10:30 am

Madzia pisze:
Metall pisze:
Madzia pisze:I może choć troszkę nagłośnić i oświecić ten "ciemnogród", że wcale tak nie jest jak o nas piszą/mówią ;)


Ciemnogrodu nie można oświecić. Można go tylko wyciąć.

Co mnie zaczepiasz? :P :>
Wyciąć albo wkleić, to można wszystko w necie ;)

Myślałem raczej o maczecie :wtf:
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Trwa nagonka na EIN..

Postautor: Metall » ndz sie 04, 2019 6:35 pm

Jupiter pisze:
kaper pisze:Wielokrotnie też spotykałem się z takim ciemnogrodem, ale już na niego nie reaguje bo nie ma to sensu. A jak ktoś uparty, to zazwyczaj mówię że od kiedy nie palę, to za odłożoną kasę raz w roku jadę na wypas wakacje i głównie taki argument ucisza ich na miejscu.

Dobry argument, też muszę zastosować...
Ostatnio ktoś z rodziny tak mi poszarpał nerwy ze chciałem wyjść z siebie i stanąć obok. Ciężko rozmawia się z kimś kto nie zna tematu i nie chce znać, ma jakąś swoją tezę i na siłę ją forsuje, do takich nic nie dociera.

Pamiętam jak na początku starałem się być miły, asertywny, tłumaczący. Nie dość że nic to nie dawało, to jeszcze zbierała się we mnie frustracja. W końcu odpuściłem dla swojego własnego dobra. Ileż można robić dobrą minę do złej gry. Niektórych się nie przekona ani nie przegada, jakby mieli łeb żelbetonem zalany po sam dekiel. Dlatego teraz jak ktoś mi męczy d... tematem szkodliwości wapowania to puszczam to mimo uszu i go zlewam. Niech se gada, jak lubi. Po mnie to spływa. Choć jak zdarzają się już tacy wyjątkowo natarczywi i wkur... to już się nie przejmuję tym, co sobie pomyślą i stosuję (już nie tak jak kiedyś przereklamowaną asertywność itp., ale) ukierunkowaną i kontrolowaną agresję z nutką bezczelnego chamstwa. Działa na takich wprost wybornie. Raz mi jakiś znajomy mojego dobrego kumpla mądrował, że on fajki pali, ale przynajmniej wiadomo jak one są szkodliwe, a że epety to jeszcze nie są dobrze przebadane i może się okazać, że są jeszcze gorsze od zwykłych fajek (radioaktywne). Zazwyczaj mało mówię, ale jak sobie coś chlapnę to mi się czasem ryło niewyparzone robi. I wyrwało mi się, że wiadomo, że fajki szkodzą, a być może i kiedyś się okaże, że epety też szkodzą, ale przynajmniej mnie z ryja gnojem nie jedzie... Zatkało go. Nie lubię chamstwa. Ale czasem jest bronią ostateczną na niektóre egzemplarze. A jak ktoś nie pali, a truje o szkodliwości epalenia to mu zawsze mówię, że co go w ogóle interesuje, co ja do buzi biorę, skoro on za to nie płaci, bo mnie nie interesuje, co on komu do buzi bierze i kto mu za to płaci (choć ktoś kiedyś nie załapał o co mi chodziło).
Podsumowując, nie warto się wk... debilami.
Awatar użytkownika
OneOfDragons
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: ndz lip 14, 2019 12:55 am
Lokalizacja:
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: nieokreślona

Trwa nagonka na EIN..

Postautor: OneOfDragons » pt sie 02, 2019 11:53 pm

Metall pisze:
OneOfDragons pisze:Wszystko wskazuje na to, że - od zarania dziejów - najbardziej szkodliwa jest ludzka głupota. Ale z nią nikt nie walczy i nikt nie szuka na nią lekarstwa.


Jedynym lekiem jest nas umysł, który może ten proces nieco złagodzić, bądź sprawić, że popadnie w kompletną ruinę.

Madzia pisze:
Madzia pisze:Ich trzeba sposobami.. Bez hałasu. Czasami mam wrażenie, że ich można tylko przekupić :(


Pieniądze nie są tak dobrym wyjściem jak widać, często niszczą człowieka. Nie tylko bogatych, ale i biednych. Niektórzy bogaci wypierają się biedniejszych ze swojej rodziny, albo traktują ich jak rzeczy, bo przecież nie zarabiają tyle by chodzić na uroczyste bankiety.
Pozdrawiam, OneOfDragons
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Trwa nagonka na EIN..

Postautor: Selene » pt sie 02, 2019 9:38 pm

Metall pisze:
Madzia pisze:I może choć troszkę nagłośnić i oświecić ten "ciemnogród", że wcale tak nie jest jak o nas piszą/mówią ;)


Ciemnogrodu nie można oświecić. Można go tylko wyciąć.

Co mnie zaczepiasz? :P :>
Wyciąć albo wkleić, to można wszystko w necie ;)
Ich trzeba sposobami.. Bez hałasu. Czasami mam wrażenie, że ich można tylko przekupić :(
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Trwa nagonka na EIN..

Postautor: Metall » pt sie 02, 2019 7:33 pm

OneOfDragons pisze: "Coraz więcej wskazuje na to, że e-papierosy są szkodliwe".

Wszystko wskazuje na to, że - od zarania dziejów - najbardziej szkodliwa jest ludzka głupota. Ale z nią nikt nie walczy i nikt nie szuka na nią lekarstwa.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Trwa nagonka na EIN..

Postautor: Metall » pt sie 02, 2019 7:31 pm

Madzia pisze:I może choć troszkę nagłośnić i oświecić ten "ciemnogród", że wcale tak nie jest jak o nas piszą/mówią ;)


Ciemnogrodu nie można oświecić. Można go tylko wyciąć.
Awatar użytkownika
OneOfDragons
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: ndz lip 14, 2019 12:55 am
Lokalizacja:
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: nieokreślona

Trwa nagonka na EIN..

Postautor: OneOfDragons » czw sie 01, 2019 12:18 am

Plus ten dopisek "Coraz więcej wskazuje na to, że e-papierosy są szkodliwe".

"Zgodnie z danymi Szpitala Dziecięcego w Wisconsin, w którym leczono nastolatków, wystąpiły u nich liczne problemy w funkcjonowaniu układu oddechowego - duszności, bóle w klatce piersiowej, kaszel i ogólne zmęczenie. U niektórych pacjentów wystąpiły nudności, biegunka i utrata wagi."
Co do utraty wagi chyba każdy wie co podają w szpitalu i skąd te objawy :lol:

Tu się naradza odpowiedź dlaczego niektórzy ludzie rezygnują z pracy nad SEO. Zaliczam się do nich ja. Po przeczytaniu co trzeba i w jaki sposób robić. Takie teksty noszą również miano "copywriterowskich" możemy mówić o nich laniem wody byle by pod temat. :-P
Pozdrawiam, OneOfDragons
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Trwa nagonka na EIN..

Postautor: Selene » śr lip 31, 2019 8:45 pm

Co za brednie... :facepalm:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
dar.jusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: pn lip 08, 2019 6:37 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk/Wałbrzych
Podziękował: 277 razy
Otrzymał podzięk.: 112 razy
Płeć: Mężczyzna

Trwa nagonka na EIN..

Postautor: dar.jusz » śr lip 31, 2019 6:38 pm

***** *** /# awatar
Awatar użytkownika
PaniChmurka
Waperka
Waperka
Posty: 143
Rejestracja: sob lip 28, 2018 9:11 am
Lokalizacja: centralne zamieszanie
Podziękował: 357 razy
Otrzymał podzięk.: 104 razy
Płeć: Kobieta

Re: Trwa nagonka na EIN..

Postautor: PaniChmurka » wt lip 30, 2019 8:57 pm

To forum to taka "wyspa normalności" chyba jedyna jaka nam w kraju została... :O
Sformułowanie " obrazowe pseudobluzgi" powinno wejść do słownika - podoba mi się :D

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość