Konopnickie firmy na temat ostatnich wydarzeń

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
marki51
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: śr lip 18, 2018 6:48 pm
Lokalizacja: Wlkp
Podziękował: 160 razy
Otrzymał podzięk.: 71 razy
Płeć: Mężczyzna

Konopnickie firmy na temat ostatnich wydarzeń

Postautor: marki51 » pt wrz 20, 2019 1:52 pm

Oby ta dogrywka nie okazała się meczem do jednej bramki. *no_1*
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Konopnickie firmy na temat ostatnich wydarzeń

Postautor: Tommy Black » pt wrz 20, 2019 1:06 pm

Vukotich pisze:Wybaczcie, że wcisnąłem w to wszystko politykę, ale krew się we mnie gotuje i wycieka oczodołami jak widzę co się dzieje. I u nas i tam "za miedzą". Przykry jest ostatnio ten świat, naprawdę :/


Nie, to nie TY wcisnąłeś tę politykę. To właśnie polityka stoi i za koncernami tytoniowymi, pozwalając im truć miliony ludzi i za bezdennie durną Dyrektywą Tytoniową, która w założeniu miała zniszczyć EIN. Coś nie wyszło jednak w tych planach i teraz mamy dogrywkę.
Awatar użytkownika
Vukotich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:23 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Konopnickie firmy na temat ostatnich wydarzeń

Postautor: Vukotich » pn wrz 16, 2019 9:15 pm

Chyba jednak jest więcej forumowych pesymistów. Bo oto nadchodzę z odsieczą. Słuchajcie moi drodzy - mamy trochę ludzi na świecie. I jak rozkłada się taki ważny zestaw cech jak inteligencja, mądrość i poziom edukacji? Ano tak, że zdecydowana większość to niestety głąby patentowe. Takim wszystko wciśniesz, każdą ideologię wbijesz do głowy. Nasz kraj jest tego idealnym przykładem - rządzi wszak PiS. I ma masakryczne poparcie. Koncerny tytoniowe i kraje wielkich gospodarek to właśnie jest taki PiS. Zabiją EIN regulacjami prawnymi z dupy wziętymi i populistyczną, kłamliwą nagonką. Bo głupi ludzie lubią histeryzować i podnosić się na duchu frazesami typu "a nie mówiłem!". Więc taki Heniek z PL czy inny zapity John z Wisconsin będzie w cynicznym uśmiechu wykrzywiał wyposażoną w ćmika durną gębę i mówił "A nie mówiłem, że efajki to syf dla durnych małolatów i pedałów?" A nas jest za mało i , jak już tu ktoś wspomniał, nie mamy za sobą konkretnego koncernu, który by wytoczył batalię huńcwotom.
Wybaczcie, że wcisnąłem w to wszystko politykę, ale krew się we mnie gotuje i wycieka oczodołami jak widzę co się dzieje. I u nas i tam "za miedzą". Przykry jest ostatnio ten świat, naprawdę :/
Stop głupocie. Stop PiS. Reboot the system.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Konopnickie firmy na temat ostatnich wydarzeń

Postautor: Metall » pt wrz 13, 2019 5:53 pm

SzamanDM pisze:W przełożeniu na naszych niektórych pseudo ekspertów czarno jednak to widzę.
Za chwilę pojawią się artykuły o tym jak to zioła zabijają itp. Rykoszetem oberwie się dość prężnie rozwijającemu się legalnemu rynkowi konopnemu w Polsce. Już teraz mamy przecież próby ponownego wrzucania EIN do wora z dopalaczami. Do tego dojdą zabójcze konopie.

Myślałem, że to ja jestem forumowym pesymistą, ale widzę, że mam konkurencję ;)

Cóż, jak poczekamy to zobaczymy w jakim dokładnie kierunku to się rozkręci. Oby nie skończyło się jak w "Dniu tryffidów" :D
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Konopnickie firmy na temat ostatnich wydarzeń

Postautor: SzamanDM » pt wrz 13, 2019 2:49 pm

W przełożeniu na naszych niektórych pseudo ekspertów czarno jednak to widzę.
Za chwilę pojawią się artykuły o tym jak to zioła zabijają itp. Rykoszetem oberwie się dość prężnie rozwijającemu się legalnemu rynkowi konopnemu w Polsce. Już teraz mamy przecież próby ponownego wrzucania EIN do wora z dopalaczami. Do tego dojdą zabójcze konopie.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Zerlish
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 18, 2019 3:08 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Konopnickie firmy na temat ostatnich wydarzeń

Postautor: Zerlish » pt wrz 13, 2019 2:35 pm

Przeglądając media społecznościowe, natknąłem się na artykuł CNN Business:

https://edition.cnn.com/2019/09/13/busi ... +Recent%29

W skrócie dotyczy to wypowiedzi firm z branży zajmującej się konopiami na temat niedawnych zgonów oraz choróbsk w USA związanymi z używaniem EIN.
Szczerze to artykuł troszkę mnie podniósł na duchu, panie i panowie tam mówili z sensem, przynajmniej moim zdaniem - chcą mianowicie większej kontroli nad jakością oraz legalnością produktów przeznaczonych do naszych inhalatorów.

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości