Główny Insektorat Sanitarny - E-papierosy – nowe zagrożenie zdrowia publicznego.

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
kriss83
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pn paź 14, 2019 6:53 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Główny Insektorat Sanitarny - E-papierosy – nowe zagrożenie zdrowia publicznego.

Postautor: kriss83 » wt lis 26, 2019 10:38 pm

Dziś rano zachodze do pracy i słyszę od starego analogowca, który co 40 min wychodzi na fajka taki tekst: "No w końcu biorą się za te e-papierosy, hehe wychodzi na to, że to jednak bardzo szkodliwe dziadostwo".
Zadowolony poszedł sobie zajarać fajka.
I taki Kowalski jak powyżej , widziałem na własne oczy jak rośnie w piórka, że to jego nałóg jest niby taki bardziej tolerowany, bardziej prawy , może nawet zdrowszy...
Jak widać propaganda działa i taki właśnie jest jej cel.
Ok, jak ktoś ma się wystraszyć i rzucić EIN to why not?
Ale ja tu widzę drugie dno , gdzie analogowcy jeszcze bardziej utwierdzą się w swoim nałogu , bo skoro są tacy co "wapują truciznę" to zdrowiej przecież dalej ćmić analogowego ćmika.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Główny Insektorat Sanitarny - E-papierosy – nowe zagrożenie zdrowia publicznego.

Postautor: Wampir z Pniew » wt lis 26, 2019 10:19 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba
Na szczęście ważna do Świąt, więc jak masz kogoś w rodzinie kogo nie lubisz, możesz jeszcze ugotować na stół wigilijny :-D

Krasnal45 pisze:A mnie się wydaje, że jest jeszcze jedno dno w tej całej kampanii. Pod stołem, pod którym siedzą lobbyści z kilku karteli...

Ja bym dodał nawet coś od siebie tutaj, ale pominę to milczeniem... :silent:

@
Awatar użytkownika
mario_79
Ogólnie widzę, że wrócili nawet do odgrzewanych kotletów i starych dramatów jak woda w płucach etc. A teraz coś co mnie przycisnęło do fotela.
Wpiszcie sobie w google hasło "popcornowe płuca" "pop cornowe płuco" itp. Cała pierwsza strona wypozycjonowana linkami do Polsatu i innych materiałów żerujących
na tym paskudnym materiale! Nie wyskoczy Wam wikipedia i inne, tylko EIN!
:wow:
Awatar użytkownika
mario_79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: sob maja 18, 2019 9:04 am
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 53 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Główny Insektorat Sanitarny - E-papierosy – nowe zagrożenie zdrowia publicznego.

Postautor: mario_79 » wt lis 26, 2019 10:03 pm

Po przeczytaniu tego co gis se wymyślił to wychodzi na to że te epapierosy to tylko służą do zażywania środków odurzających przez młodzież. Czy ich pogięło?
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Główny Insektorat Sanitarny - E-papierosy – nowe zagrożenie zdrowia publicznego.

Postautor: Tomba » wt lis 26, 2019 7:43 pm

VapeLab pisze: GIS niech się zajmie eliminowaniem dziadowskiej jakości jedzenia wrzucanego na nasz rynek, bo jest to większym zagrożeniem niż EIN.
Utwardzane oleje palmowe, syropy glukozowo-fruktozowe etc. prędzej nas poślą na drugą stronę niż mieszanka glikolu i gliceryny.

Dokładnie masz 100% racji. Od jakiś dwóch tygodni kupuję w biedrze kiełbasę. Widziałem, że z uwagi na cenę cieszy się popularnością wśród Ukraińców.
Ja ją daję mojemu pieskowi, choć i tak miałem wątpliwości, czy mu nie zaszkodzi.
Zobaczcie skład. To jest jakieś nieporozumienie. Takie coś nie powinno być przeznaczone dla ludzi. Tym powinni się zająć.

Obrazek
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Główny Insektorat Sanitarny - E-papierosy – nowe zagrożenie zdrowia publicznego.

Postautor: SzamanDM » wt lis 26, 2019 3:11 pm

Przypomnę, że była jakieś pół roku temu sprawa nieformalnego spotkania, które zorganizował sejmowy "hippis" z którąś z tytoniowych korporacji. Wszystkie media o tym trąbiły. Ale co to suwerena obchodzi. Są 13-ki, czternastki, 500+. Przecież mogli się spotkać, co im zrobisz?
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Główny Insektorat Sanitarny - E-papierosy – nowe zagrożenie zdrowia publicznego.

Postautor: iron64 » wt lis 26, 2019 3:02 pm

@
Awatar użytkownika
Krasnal45
to jest oczywiste i wcale nie ukryte.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Główny Insektorat Sanitarny - E-papierosy – nowe zagrożenie zdrowia publicznego.

Postautor: Krasnal45 » wt lis 26, 2019 2:56 pm

A mnie się wydaje, że jest jeszcze jedno dno w tej całej kampanii. Pod stołem, pod którym siedzą lobbyści z kilku karteli...
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Główny Insektorat Sanitarny - E-papierosy – nowe zagrożenie zdrowia publicznego.

Postautor: iron64 » wt lis 26, 2019 2:54 pm

Nie, myślę że źle to zrozumiałeś @
Awatar użytkownika
kaper
. Moim zdaniem państwu nie chodzi o to aby zniknęło EIN. Władzy chodzi o ogólnospołeczną akceptację drakońskiej akcyzy i to właśnie teraz tłumaczą ogółowi. Tłumaczą, jak bardzo to jest szkodliwe, jak dużo dzieci ginie, jak bardzo wszyscy na tym cierpimy itd. Później powiedzą, że ukrócą tą niezdrową przypadłość i wprowadzą akcyzę, może nawet większą niż w tej chwili mówią. Kto musi wapować weźmie na klatę, a ogół ludzi poprze, no bo skoro to takie szkodliwe to niech płacą.
Tak to raczej wygląda.
@Vapelab, znów mamy poprzedni ustrój, więc jakby te same metody są. Jedyna różnica, nie mówią o Leninie, ale Bolszewicy itd są znów w przestrzeni publicznej.
Obrazek
Awatar użytkownika
kaper
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:41 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podzięk.: 72 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Główny Insektorat Sanitarny - E-papierosy – nowe zagrożenie zdrowia publicznego.

Postautor: kaper » wt lis 26, 2019 2:18 pm

@
Awatar użytkownika
lesstro

Zobaczymy jak to będzie. Ja nauczony tym że lepiej nie robić sobie nadziei zakładam od razu najgorsze scenariusze, niż później czuć się rozczarowanym.
W tej walce państwo ma wygrać a nie obywatel i póki co to batalie wygrywają, choćby pisząc co chwile te śmieciowe tematy na popularnych stronach.
Ein pewnie nie zniknie, ale mogą na tyle utrudnić że wielu zrezygnuje i o to im właśnie będzie chodziło ;).
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Główny Insektorat Sanitarny - E-papierosy – nowe zagrożenie zdrowia publicznego.

Postautor: lesstro » wt lis 26, 2019 12:55 pm

@
Awatar użytkownika
kaper
chyba się nie rozumiemy. Skoro waping będzie nadal legalny w Polsce, a jak twierdzisz wapeshopy stacjonarne się zamkną, bo się z jakiś nieznanych przyczyn zacznie się to nie opłacać, to handel internetowy (polski) z obecnego stadium może co najwyżej trochę rozkwitnąć, jakieś drobne ruchy i to na tyle. Mówimy tu o wszystkim co jest dozwolone, czyli bez nikotyny i sprzętu. Nikotynę gdzieś trzeba będzie kupować legalnie, bez czy z akcyzą, wiec może drogerie podchwycą ten pomysł w razie masowego i doszczętnego upadku wape-sklepików. Całkowity ban ze strony państwa może to zniszczyć, ale nie prawa ekonomii i logiki. A sprzęt niestety większość bierze od skośnookich, chyba że w ramach sojuszu z USA dołączymy do wojny celnej z Państwem Środka.
Obrazek

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości