"Metalowe blizny" na płucach.

Co nowego piszą o e-papierosach?
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

"Metalowe blizny" na płucach.

Postautor: Szymon » pt gru 13, 2019 6:34 am

To przecież proste. Jeśli stawiam taką tezę biorę innych vaperów u których taki skutek powinien wystąpić i porównuję a nie robię z siebie debila formułując tezę na podstawie jednego przypadku.
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: "Metalowe blizny" na płucach.

Postautor: DamianGR » śr gru 11, 2019 11:07 pm

No chyba że chodziło o coś innego. Ale trzecią nogą szorować po chodniku to bym nie chciał :P
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

"Metalowe blizny" na płucach.

Postautor: venom_666 » śr gru 11, 2019 10:52 pm

Metall pisze:(...) Eh, szkoda, że te całe metale ciężkie nie zawędrowały mi do spodni. Inaczej bym teraz na życie zarabiał ;)

Masz na mysli torbę do kolan, jak po nieleczonej przepuklinie?? :lol:
Sam nie wiem czy to dobra myśl...

PS. Stringów za karę już nie zakładam, bo przymrozki i zimno w klejnoty :P
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

"Metalowe blizny" na płucach.

Postautor: Metall » śr gru 11, 2019 6:42 pm

DamianGR pisze:@
Awatar użytkownika
Metall
a ty ciężki jesteś ? Bo może my też jesteśmy narażeni :P

Ciężki jak diabli, ale jak na swoją klasę to raczej mieszczę się w normach. No, prócz charakteru. Często słyszałem, że mam ciężki charakter. To teraz przynajmniej wiem, że to przez to całe wapowanie i te metale ciężkie, u mnie widocznie zawędrowały prosto do czaszki i zryły mi czerep, potocznie rzecz ujmując. Eh, szkoda, że te całe metale ciężkie nie zawędrowały mi do spodni. Inaczej bym teraz na życie zarabiał ;)
eSCe
Płeć: nieokreślona

"Metalowe blizny" na płucach.

Postautor: eSCe » śr gru 11, 2019 5:13 pm

venom_666 pisze:Mówisz że Terminator?? Może maił chipa sterującego z Smoktecha i mu sie zjarał :lol:


Smok T1000 ;)
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: "Metalowe blizny" na płucach.

Postautor: venom_666 » śr gru 11, 2019 2:23 pm

Mówisz że Terminator?? Może maił chipa sterującego z Smoktecha i mu sie zjarał :lol:
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

"Metalowe blizny" na płucach.

Postautor: Wampir z Pniew » śr gru 11, 2019 12:36 pm

A może okazało się, że jednak istnienie Terminatora to nie fikcja :szok1:

Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

"Metalowe blizny" na płucach.

Postautor: Tommy Black » śr gru 11, 2019 10:46 am

DamianGR pisze:Kontynuując cykl bzdurnych artykułów dzisiaj mam dla was taką perełkę :


Zaiste, to nawet więcej niż perełka, to sznur perełek...

"Ten pacjent nie był narażony na działanie metali ciężkich, więc jako przyczynę choroby zidentyfikowaliśmy stosowanie e-papierosa" – podkreśla prof. Kirk Jones z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco.


To logiczne. Gdzie mogą znajdować się największe pokłady metali ciężkich? Jasne że w e-papierosach.

Eksperci zbadali urządzenie, z którego korzystał chory. Wyniki nie pozostawiały złudzeń. Kobalt, nikiel, aluminium, mangan, ołów i chrom – to tylko niektóre z metali, które wykryto w parze uwalnianej z używanego przez niego vaporyzatora.


Eksperci nie znali innych urządzeń niż vaporyzatory i odkurzacze a więc uznali słusznie że winny jest e-papieros.

U chorego pacjenta stwierdzono uszkodzenie tkanek płucnych i zdiagnozowano pneumokoniozę metali ciężkich, przy czym mężczyzna zawodowo nie miał nigdy kontaktu ze szkodliwymi substancjami. Jedynymi źródłem zatrucia organizmu mogło być w jego przypadku vapowanie.


Tu eksperci jednak okazali się niesumienni. Jest jeszcze drugie źródło zatrucia organizmu, którym mogła byc jazda na rowerze czyli rowerowanie.

"Jest to pierwszy znany przypadek toksyczności w płucach wywołanej wdychaniem metali ciężkich, która nastąpiła wskutek vapowania i spowodowała długotrwałe, prawdopodobnie nieodwracalne bliznowacenie płuc pacjenta” – wyjaśnia dr Rupal Shah, członek zespołu badawczego.


Ja bym tam wolał aby wyjaśnienia składał ktoś bardziej kompetentny niż członek.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

"Metalowe blizny" na płucach.

Postautor: Krasnal45 » śr gru 11, 2019 10:27 am

Na postawie tego artykułu, stwierdzam zaawansowany zanik komórek mózgowych i kompletne zidiocenie resztek szarej substancji pod wpływem wdychania ołowiu z farby drukarskiej przez szkło monitora. Tylko nie wiem u kogo, u tych Kalifornijskich lekarzy, czy u tego żałosnego pismaka co się w necie ośmiesza.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
-Evendi-
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: wt sie 14, 2018 9:33 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: "Metalowe blizny" na płucach.

Postautor: -Evendi- » śr gru 11, 2019 9:48 am

Właśnie przeczytałem w sieci ten artykuł i aż mnie boli, że kolejny raz nie napisali nic konkretnego.

Nie dowiedziałem się czy to liquid, czy sprzęt, czy głupota mogły mieć wpływ na jego stan.

Może za blisko stał jak palił swój sprzęt... Ale żeby się przy tym zaciągać to już przesada ;).

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość