No to już jadą koronawirusem po EiN...

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

No to już jadą koronawirusem po EiN...

Postautor: Tomba » sob mar 21, 2020 9:31 pm

Madzia pisze:Ja już nie mam sił, aby czytać te okropne bzdury. Kto w ogóle dopuszcza się takich słów? Ile to będzie trwało? Ta nagonka... To jest nie do pomyślenia... :smutna:

Ja też. Już nawet nie chce mi się komentować tych głupot.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

No to już jadą koronawirusem po EiN...

Postautor: Selene » sob mar 21, 2020 7:21 pm

Aż 20 proc. pacjentów z koronawirusem, którzy wymagali hospitalizacji w USA, miało mniej niż 44 lata. Eksperci mają teorię, dlaczego tak wielu młodych ludzi wymagało specjalistycznej pomocy. Wskazują na e-papierosy...

To początek artykułu i chyba nie chce mi się go dalej czytać. Jak macie ochotę to przeczytajcie...
https://www.o2.pl/artykul/koronawirus-p ... gn=o2-push

Ja już nie mam sił, aby czytać te okropne bzdury. Kto w ogóle dopuszcza się takich słów? Ile to będzie trwało? Ta nagonka... To jest nie do pomyślenia... :smutna:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

No to już jadą koronawirusem po EiN...

Postautor: Tommy Black » pn mar 16, 2020 6:14 pm

Tomba pisze:
Tommy Black pisze:A ja napisałem do pana burmistrza NYC.

Na drugi raz skontaktuj się z nami. Razem byśmy podpisali taki list. Wtedy jego oddziaływanie byłoby jeszcze większe :).
Może by spróbować uderzyć jeszcze do pani ambasador?


Spoko @
Awatar użytkownika
Tomba
, list do pana burmistrza to dopiero początek, taka przynęta. Jeśli odpisze, to dopiero z nim będziemy rozmawiać. O ile mu przekażą pracownicy, bo napisałem to w formularzu kontaktowym nowojorskiego magistratu.
Natomiast co do Pani ambasador? Jakoś nie wyobrażam sobie aby Pani Georgette Mosbacher kiedykolwiek popisała się czymś tak durnym jak pan burmistrz. To jest nie tylko wielka klasa ale i wielkie doświadczenie biznesowe. Naprawdę bardzo wielu ludzi, znających panią Georgette Mosbacher, nie może zrozumieć jak może Ona przyjaźnić się z kimś takim jak Trump?
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

No to już jadą koronawirusem po EiN...

Postautor: Tomba » pn mar 16, 2020 6:04 pm

Tommy Black pisze:A ja napisałem do pana burmistrza NYC.

Na drugi raz skontaktuj się z nami. Razem byśmy podpisali taki list. Wtedy jego oddziaływanie byłoby jeszcze większe :).
Może by spróbować uderzyć jeszcze do pani ambasador?
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2853
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7306 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: No to już jadą koronawirusem po EiN...

Postautor: Nikotynos » pn mar 16, 2020 3:48 pm

@
Awatar użytkownika
Icey33
Nie żebym bronił analogów, ale zobacz ile syfu jest dymie analogowym który mógłby zaszkodzić wirusowi. Jeżeli komórki nie mogą się zregenerować pod wpływem dymku z analoga to ciekawe jak taki wirus. :-)
Awatar użytkownika
Icey33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: wt paź 01, 2019 10:45 am
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 60 razy
Płeć: Mężczyzna

No to już jadą koronawirusem po EiN...

Postautor: Icey33 » pn mar 16, 2020 2:13 pm

Na mój chłopski rozum - glikol to alkohol prosty, a alkohole zabijają wirusa. Dodatkowo temperatura na grzałce lub siatce też pozytywnie wpływa na skrócenie żywotności wirusa - plus ciężar tak jak wspomnieli koledzy, też powoduje że chmura opada szybciej. Większą krzywdę zrobi palacz analoga, który po dymku zacznie kaszleć na wszystkich obok niż nasza chmura - tak mi się wydaję.
wertjacek
Płeć: nieokreślona

No to już jadą koronawirusem po EiN...

Postautor: wertjacek » pn mar 16, 2020 11:17 am

Tommy Black pisze:Jedną z przyczyn, o której wiemy, jest fakt, że pacjent przyznał się do vapowania.


Mogłeś nadmienić, że nie powinno przesłuchiwać się pacjentów, przynajmniej nie powinni robić tego lekarze, nie dociekając w jaki sposób wydusili te przyznanie :P .
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

No to już jadą koronawirusem po EiN...

Postautor: Tommy Black » pn mar 16, 2020 11:03 am

A ja napisałem do pana burmistrza NYC.Tu dam wolne tłumaczenie na język polski.

Mayor Bill de Blasio
City Hall
New York, NY 10007

Dear Mayor Bill de Blasio

Szanowny Panie Burmistrzu. Przeczytałem Pana wypowiedź na temat 22 letniego pacjenta u którego koronawirus spowodował poważną chorobę. To też była poważna wypowiedź.
Przypomnę ją zatem:
"Dlaczego tak młody mężczyzna znalazł się w takim punkcie? Jedną z przyczyn, o której wiemy, jest fakt, że pacjent przyznał się do vapowania. Lekarze uważają, że korzystanie z e-papierosów wpłynęło na jego położenie" - powiedział burmistrz."
Ja piszę do Pana z Polski, z Krakowa. To takie bardzo stare miasto w którym jest zamek Wawel i Smok Wawelski. Smok żyje i ma swoją grotę i czasem zieje ogniem.
No i jak Pan zapewne wie, Polska jest wielkim przyjacielem USA.Otóż tę Pana wypowiedź przeczytał też mój kolega. I on twierdzi że powiedział Pan tak dlatego, że za tę wypowiedź zapłaciły Panu koncerny tytoniowe. Jakoś trudno mi w to uwierzyć, aby chciał Pan obrażać koncerny tytoniowe, w końcu jest Pan adwokatem. Nie chcę stracić kolegi ani czasu na jałowe dyskusje. Proszę rozwiać moje wątpliwości jeśli to możliwe. Proszę napisać, że za tę wypowiedź nie wziął Pan ani dolara i że sam Pan to wszystko wymyślił.

Z szacunkiem i pozdrowieniami z Krakowa i od Smoka Wawelskiego

Przyjaciel USA Tommy Black
Awatar użytkownika
Glorrow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: pn kwie 08, 2019 8:25 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

No to już jadą koronawirusem po EiN...

Postautor: Glorrow » pn mar 16, 2020 8:42 am

Sądzę, że póki nie dzielisz swojego e-papierosa z całą klatką to jesteś zabezpieczony. :lol:
:czajniczek: Thelema Solo 100W + ReCurve RDA
Kiedyś (chronologia odwrócona):
Aegis Solo + Intake RTA
Teslacigs Poker 218W + ZEUS X
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

No to już jadą koronawirusem po EiN...

Postautor: Tomba » ndz mar 15, 2020 2:08 pm

Krasnal45 pisze:Racja. Glikol i gliceryna to jednak swego rodzaju nośniki i samo rozprzestrzenianie się może być nieco inne, ale biorąc właśnie pod uwagę "ciężar" tych nośników i szybsze opadanie, może być bezpieczniejsze (?)

Ot to. Widzisz? Dogadaliśmy się :friends: . I tu masz rację z "ciężarem", bo zaobserwowałem, że nasze chmury unoszą się tak z metr nad powierzchnią - w warunkach domowych, gdy nie ma dużej cyrkulacji powietrza.

Edit: @
Awatar użytkownika
Krasnal45


Tu: http://www.e-papierosy-forum.pl/burmist ... 36283.html @pol zamieścił cytat z prof. Riccardo Polosa.

„Regularne stosowanie EC (EIN) może zmniejszać aktywność patogenów, prawdopodobnie ze względu na obecność glikolu propylenowego w postaci aerozolu, który ma dobrze znaną aktywność przeciwbakteryjną i przeciwwirusową".
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość