Wybuch e-papierosa

Używamy naszych e-papierosów odpowiedzialnie! Wszystko, co warto wiedzieć o bezpieczeństwie...
Awatar użytkownika
bulit73
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1643
Podziękował: 2499 razy
Otrzymał podzięk.: 694 razy

Wybuch e-papierosa

Postautor: bulit73 » 26 sie 2020, 22:54

Krasnal45 pisze:W sumie nie tych małolatów trzeba winić, bo wiadomo, że to siano we łbie, ale system. Zero informacji, kompletny brak wiedzy i ciągoty gówniażerii do zakazanego owocu.

W pełni się z tobą zgadzam. My, kryliśmy się przed rodzicami z analogmi, bo nie było EP. Teraz są EP i jest zagrożenie.
Z drugiej strony, po co informować, jak to jest im na rękę. Im więcej takich sytuacji, tym gorzej dla EIN i dla nas.
Dobrze tylko, że nikomu nic się nie stało.
Obrazek

Volta87
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0

Re: Wybuch e-papierosa

Postautor: Volta87 » 01 wrz 2020, 14:49

Mój znajomy ma iJusta 3 i faktycznie podczas ładowania baterii on robi się strasznie gorący. Ja mam Smoka STICK V9 MAX i u mnie nawet po 2 godzinach ładowania czy wapowania bateria jest chłodna.
Awatar użytkownika
Robson
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1344
Podziękował: 797 razy
Otrzymał podzięk.: 483 razy

Wybuch e-papierosa

Postautor: Robson » 01 wrz 2020, 15:59

Volta87 pisze:Mój znajomy ma iJusta 3 i faktycznie podczas ładowania baterii on robi się strasznie gorący.

Utylizacja, i to natychmiastowa, bo jak się katoda z anodą spotka, to z ryja nie będzie co zbierać. ;)
Obrazek
Mody: Mirage / Drone/Triade DNA250C / VTBox250C / SL Class / Titan PWM / Hcigar Aurora
Instrumenty dęte: Aromamizer Plus V1 / Ragnar RDTA / Kylin M / Mesh PRO RDA / Horus RTA
Volta87
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0

Wybuch e-papierosa

Postautor: Volta87 » 01 wrz 2020, 16:36

Robson pisze:
Volta87 pisze:Mój znajomy ma iJusta 3 i faktycznie podczas ładowania baterii on robi się strasznie gorący.

Utylizacja, i to natychmiastowa, bo jak się katoda z anodą spotka, to z ryja nie będzie co zbierać. ;)

Mając na myśli "strasznie gorący" raczej chodziło mi, że jest ciepły jak na e-papierosa. Nie jest to raczej nic gorącego ale zdecydowanie cieplejszy niż mój SMOK, który praktycznie jest zimny czy Volish Alpha, który był lekko ciepły.

Wróć do „Bezpieczeństwo”