Premix... czyli marketing kontra zdrowy rozsądek?

Używamy naszych e-papierosów odpowiedzialnie! Wszystko, co warto wiedzieć o bezpieczeństwie...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4519
Podziękował: 2689 razy
Otrzymał podzięk.: 8675 razy

Postautor: Tommy Black » 03 sie 2018, 17:36

WSSE pisze:"Donos"? Miałem nadzieję, że próbujemy tutaj prowadzić rzeczową dyskusję posługując się pewnymi faktami zamiast zapuszczać się w jakieś "prawilne" klimaty, które rządzą się co najwyżej tzw. prawem Kalego.

Tak, czasem udaje nam się prowadzić rzeczową dyskusję. Jeśli znajdzie się grono rzeczowych dyskutantów oczywiście. Często też posługujemy się poczuciem humoru, bo sie po prostu przydaje a i często wyciągamy kij z dupy aby swobodnie, lekko ale i rzeczowo wlaśnie podyskutować. Ja sam wielokrotnie pisałem o premixach, raczej jednak o ich marnej jakości, czyt. nie wiadomej jakości, ale różwnież o wyjątkowo obrzydliwych, kiczowatych i infantylnych etykietach. Czy człowiek który ma 18 lat, czyli jest dorosły, musi być wabiony czymś takim?
A wracając do Twojego postu...zacząłeś z armaty cytując i powołując się na tę durną dyrektywę ale potem bez żadnych działań zaczepnych uderzyłeś z haubicy w stronę MaiArt. Nie wiem czy prawem Kalego, ale wyszło to co najmniej niezręcznie, co najmniej. Gdybyś podał kilka innych adresów, wszystkie , łącznie z MaiArtem, uznalibyśmy za przykłady tego o czym mowa.
A tak wyszedł prawie donos ... a że donosów, nawet niezamierzonych, nie lubimy, stąd mój nieco frywolny post.Nie ma się co obrażać... problem mamy wszyscy, bo te etykiety kiedyś obrócą się nie tylko przeciwko ich właścicielom. :(

Awatar użytkownika
MaiArt
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 123
Otrzymał podzięk.: 86 razy

Re: Premix... czyli marketing kontra zdrowy rozsądek?

Postautor: MaiArt » 03 sie 2018, 17:47

A widział ktokolwiek etykietę mojego produktu???
Awatar użytkownika
miblah
Administrator
Administrator
Punkty reputacji: 1550
Podziękował: 1224 razy
Otrzymał podzięk.: 909 razy

Postautor: miblah » 03 sie 2018, 17:51

Ja widziałem - brzydka i bez owoców :mrgreen:

Added in 2 minutes 55 seconds:
*stop* A może jakiś jeden marny na niej był ...
Obrazek
skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 70
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 38 razy

Postautor: skaecik » 03 sie 2018, 18:08

Też widziałem, na tytoniowych. Same etykiety nie wykazują cech cytowanych w ustawie, moim zdaniem.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 189
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 139 razy

Postautor: Master_PiT » 03 sie 2018, 18:23

Mi też zdarzyło się widzieć kilkadziesiąt... Tak brzydkie i smutne, że sam rysuję na nich owoce :D
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Punkty reputacji: 3581
Podziękował: 1533 razy
Otrzymał podzięk.: 2251 razy

Postautor: Haze » 03 sie 2018, 18:27

Etykiety Maiów są TAK BRZYDKIE, że aż odechciewa się wapować :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4519
Podziękował: 2689 razy
Otrzymał podzięk.: 8675 razy

Postautor: Tommy Black » 03 sie 2018, 18:43

Haze pisze:Etykiety Maiów są TAK BRZYDKIE, że aż odechciewa się wapować :mrgreen:

Więc to były etykiety płynów do wapowania? Dlaczego nikt mi nie powiedział? Sądziłem że to na komary...
Awatar użytkownika
MaiArt
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 123
Otrzymał podzięk.: 86 razy

Postautor: MaiArt » 03 sie 2018, 22:25

Myślę, że nowy kolega nie przeczytał mojego pierwszego postu. Od początku twierdziłem, że etykiety na premiksach powinny być stonowane i nie mogą przyciągać uwagi dzieci. I byłem jedynym w Polsce producentem premiksów, który stosował tą zasadę (że wszystkimi tego negatywnymi skutkami)...
I wiecie co? Dumny jestem z tego.
skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 70
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 38 razy

Postautor: skaecik » 03 sie 2018, 22:31

MaiArt pisze:Myślę, że nowy kolega nie przeczytał mojego pierwszego postu. Od początku twierdziłem, że etykiety na premiksach powinny być stonowane i nie mogą przyciągać uwagi dzieci. I byłem jedynym w Polsce producentem premiksów, który stosował tą zasadę (że wszystkimi tego negatywnymi skutkami)...
I wiecie co? Dumny jestem z tego.
Cieszę się i popieram. Jutro jak będę na kompie łapiesz Arturze plusa. Należy Ci się za Twoją robotę i podejście. Moim zdaniem, jesteś wzorem do naśladowania w branży. Byłoby bardzo fajnie, gdyby inni poszli Twoim śladem, i tego wszystkim życzę

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
werc
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 179
Podziękował: 206 razy
Otrzymał podzięk.: 139 razy

Postautor: werc » 20 sie 2018, 21:39

Tommy Black pisze:...
Ad rem,taka mieszanka tytoniówek jaką czysto przypadkowo uzyskal ten prowokatoor @werc może przypominać proces mieszania, nasycania aromatami i fermentacji tytoniu. I to faktycznie mogło dać dobry efekt....

Dało :evil: - rzeczywiście przez 2 dni było super - zrobiłem przerwę i.... słynęło w toalecie :mrgreen:
Chyba przypadkowo trafiłem tylko te 2 dni kiedy było naprawdę dobre, potem.. baniaki do czyszczenia, setup do wymiany - nie wiem co się stało *stop*
Jedno wiem na pewno - żadnych więcej wynalazków :ed:
Zakupiłem od naszego salonowego kolegi zestaw podstawowych aromatów *yes* - jutro dostarczą bazę z Iawery i rozpoczynamy poszukiwania "świętego graala" da capo al fine :lol:
Na razie nie tyle chodzi o "smak idealny" - to jest nieosiągalne gdyż zbyt dużo czynników ma na to wpływ, ale o prostą niezachwianą powtarzalność - z tym cholera ciężko, mając na uwadze, że na dodatek jeszcze z mocą "skaczę" :budda:

Wróć do „Bezpieczeństwo”