Wybuch e-papierosa

Używamy naszych e-papierosów odpowiedzialnie! Wszystko, co warto wiedzieć o bezpieczeństwie...
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wybuch e-papierosa

Postautor: ErNOL » pt gru 11, 2020 9:15 am

@
Awatar użytkownika
Pawelm1992

Wracaj szybko do zdrowia. Nie zazdroszczę... Ale woreczki strunowe koniecznie kupię!
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Pawelm1992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: wt sie 13, 2019 4:57 pm
Lokalizacja: Narzym
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybuch e-papierosa

Postautor: Pawelm1992 » pt gru 11, 2020 9:10 am

Krasnal45 pisze:A jak ten "wybuch" dwóch akumulatorów wyglądał? Możesz jakoś opisać, sprecyzować? Zniszczenia, straty materialne, ciężkie rany i poparzenia? Może masz jakieś fotki, L4 poszpitalne?...

Przed wyjściem z psem wyjąłem baterie z ładowarki, wsadziłem do kieszeni i wyszliśmy. Zapomniałem o nich, trenowałem z psem, i nagle w kieszeni zaczęło się iskrzyć (pierwsza bateria zaczęła się palić). Wsadziłem rękę do kieszeni, wyjąłem baterie, ale ta już przepaliła kieszeń i drugą bateria spadła na wysokość łydki i tam wybuchła. Ze strat materialnych to spodnie tylko. Mam poparzenia drugiego stopnia uda i łydki lewej nogi, trochę poparzone udo prawej nogi i lewa dłoń. A, mam wszystkie papiery, ale to wydarzyło się w Niemczech.

 ! Wiadomość od: edarek
Scalono posty.


A tu zdjęcie.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wybuch e-papierosa

Postautor: iron64 » czw gru 10, 2020 11:17 am

Krasnal domaga się krwi!
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybuch e-papierosa

Postautor: Krasnal45 » czw gru 10, 2020 10:56 am

Pawelm1992 pisze:Witam, mi 4 dni temu wybuchły 2 akumulatorki w kieszeni... Ale od razu mówię, że to moja głupota, sam sobie jestem winien, dobrze że cierpię. :D Takie pytanie, jak się przed tym uchronić na przyszłość? Wiem, że muszę zakupić porządną ładowarkę (mam taniocha za 40 zł, baterie ładowały się całą noc :facepalm: i ja je od razu wsadziłem do kieszeni) i jakieś porządne ogniwa (mam Samsunga). Może ktoś polecić godny sprzęt? I może ma ktoś jeszcze jakieś wskazówki?

A jak ten "wybuch" dwóch akumulatorów wyglądał? Możesz jakoś opisać, sprecyzować? Zniszczenia, straty materialne, ciężkie rany i poparzenia? Może masz jakieś fotki, L4 poszpitalne?...
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Wybuch e-papierosa

Postautor: Selene » czw gru 10, 2020 10:40 am

Pawelm1992 pisze: Wiem, że muszę zakupić porządną ładowarkę (mam taniocha za 40 zł, baterie ładowały się całą noc :facepalm: i ja je od razu wsadziłem do kieszeni) i jakieś porządne ogniwa (mam Samsunga). Może ktoś polecić godny sprzęt? I może ma ktoś jeszcze jakieś wskazówki?

@
Awatar użytkownika
Pawelm1992
, to nie jest ani temat, ani dział do polecania sprzętu. W Salonie jest dużo takich tematów w odpowiednich działach. Zadaj sobie odrobinkę trudu i poszukaj... :shy:
A co do przechowywania akumulatorów... MA już Ci powiedział jaka była przyczyna. ;)
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Pawelm1992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: wt sie 13, 2019 4:57 pm
Lokalizacja: Narzym
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybuch e-papierosa

Postautor: Pawelm1992 » czw gru 10, 2020 9:41 am

MA pisze:Myślę, że tutaj raczej miałeś jakieś zwarcie po włożeniu do kieszeni. Zainwestuj raczej w jakieś pojemniczki transportowe do ogniw lub chociaż woreczki strunowe. :blush:

Nie raczej, a na pewno. :D
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybuch e-papierosa

Postautor: Alchemik » czw gru 10, 2020 9:14 am

Pawelm1992 pisze:I może ma.ktos jeszcze jakieś wskazówki?

Myślę, że tutaj raczej miałeś jakieś zwarcie po włożeniu do kieszeni. Zainwestuj raczej w jakieś pojemniczki transportowe do ogniw lub chociaż woreczki strunowe. :blush:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Pawelm1992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: wt sie 13, 2019 4:57 pm
Lokalizacja: Narzym
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybuch e-papierosa

Postautor: Pawelm1992 » czw gru 10, 2020 8:54 am

Witam, mi 4 dni temu wybuchły 2 akumulatorki w kieszeni... Ale od razu mówię, że to moja głupota, sam sobie jestem winien, dobrze że cierpię. :D Takie pytanie, jak się przed tym uchronić na przyszłość? Wiem, że muszę zakupić porządną ładowarkę (mam taniocha za 40 zł, baterie ładowały się całą noc :facepalm: i ja je od razu wsadziłem do kieszeni) i jakieś porządne ogniwa (mam Samsunga). Może ktoś polecić godny sprzęt? I może ma ktoś jeszcze jakieś wskazówki?
Volta87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 14, 2020 9:45 am
Lokalizacja:
Płeć: nieokreślona

Wybuch e-papierosa

Postautor: Volta87 » wt wrz 01, 2020 2:36 pm

Robson pisze:
Volta87 pisze:Mój znajomy ma iJusta 3 i faktycznie podczas ładowania baterii on robi się strasznie gorący.


Utylizacja, i to natychmiastowa, bo jak się katoda z anodą spotka, to z ryja nie będzie co zbierać. ;)


Mając na myśli "strasznie gorący" raczej chodziło mi, że jest ciepły jak na e-papierosa. Nie jest to raczej nic gorącego ale zdecydowanie cieplejszy niż mój SMOK, który praktycznie jest zimny czy Volish Alpha, który był lekko ciepły.
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybuch e-papierosa

Postautor: Robson » wt wrz 01, 2020 1:59 pm

Volta87 pisze:Mój znajomy ma iJusta 3 i faktycznie podczas ładowania baterii on robi się strasznie gorący.


Utylizacja, i to natychmiastowa, bo jak się katoda z anodą spotka, to z ryja nie będzie co zbierać. ;)
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości