Świat Vaperów i dopalacze czyli ostrzegamy przed debilami!

Używamy naszych e-papierosów odpowiedzialnie! Wszystko, co warto wiedzieć o bezpieczeństwie...
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Re: Świat Vaperów i dopalacze czyli ostrzegamy przed debilami!

Postautor: SuwMar » czw mar 07, 2019 3:14 pm

Kolego @
Awatar użytkownika
Bart
, nie wiem czy próbujesz tu kogoś oszukać, ale wrzuciłeś zdjęcia z podanym adresem, gdzie można kupić to gówno.
Temat powinien podziałać jak odstraszacz a nie wskazywać miejsce, gdzie bez problemu można to kupić.

Dziękuję administracji za bardzo szybką reakcję i usunięcie tej "reklamy".
Bart
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw sty 24, 2019 2:32 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Świat Vaperów i dopalacze czyli ostrzegamy przed debilami!

Postautor: Bart » czw mar 07, 2019 3:10 pm

Pod tymi adresem który był na zdjęciach nie ma danego produktu.
Chciałem tylko pokazać wygląd "serii".
Nie miało to na celu promocji a ukazania podobieństwa do zapakowania serii tradycyjnych liquidów.
Materiał ma ostrzegać i zwracać uwagę na problem który może eskalować.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Świat Vaperów i dopalacze

Postautor: Tommy Black » czw mar 07, 2019 3:03 pm

Zdjęcia już usunięte. Tytuł zmieniony.

PS
Materiał kolegi @
Awatar użytkownika
Bart
a należy traktować jako ostrzeżenie i tylko i wyłącznie jako ostrzeżenie! Nie będziemy udawać ze takie rzeczy nie mają miejsca ale też i nie będziemy przesadnie się tym interesować.
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Re: Świat Vaperów i dopalacze

Postautor: SuwMar » czw mar 07, 2019 2:59 pm

Nie podajesz strony, faktycznie ciężko nie zauważyć. Człowieku usuń te zdjęcia!!!
Bart
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw sty 24, 2019 2:32 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Świat Vaperów i dopalacze czyli ostrzegamy przed debilami!

Postautor: Bart » czw mar 07, 2019 2:55 pm

Witam, wydaje mi się ze jest to temat często pomijany i jest w naszym świecie swoistym tabu mianowicie liquidy dopalacze.



Pojemności: 5/10ml
Smaki:poziomka/mango/brzoskwinia/arbuz/jabłko/grejfrut/czarna porzeczka


Wszystko jest łatwo dostępne na stronie www nie podaje żeby nie robić reklamy.


Obydwa liquidy działają bardzo podobnie, nie zwyczajnie opiatowo, dają wszystkie objawy heleny! :(

Smak:
Pyszny z czarnej porzeczki , grapefruit też dobry, nie spotkałem nigdy tak smacznego liquidu z nikotyną :P
nie da się porównać z własnoręcznie wykonywanym liquidzie, jego zapachu i smaku dla szczurka nie wspomnimy.

Jeśli to serio działa po 7h, to to jest prawdopodobnie na CF'ie - karfentanylu, jednym z najsilniej uzależniających fizycznie gówien na tej planecie, środku usypiającym dla słoni. Ostrożnie. Odstawienie przy uzależnieniu i braku leków zamulających organizm może skończyć się nawet zgonem. Nie wjebcie się w to zbyt głęboko, bo przeklniecie świat.


Nie jest to nowy temat bo pierwszy raz usłyszałem o takim wynalazku około 2014 roku.
Ciężko debatować na temat składu i umieralności po takich wynalazkach jednak jestem sobie w stanie wyobrazić nasz rzad stygmatyzujący każdy premix czy tam liquid bo jest w takiej samej buteleczce co dopalacze.


Zamówiłem sobie trzy buteleczki (2xjabłko 1xczarna porzeczka) tego Devil Liquid.
sprawdzone smaki


Wystarczy sobie wyobrazić co się stanie z naszym światem jeśli kilku "Sebastianów" bądź dzieci z dobrych domu stwierdzi ze mam ochotę na niezłą faze w domu.
Przypuśćmy ze rodzice wiedza o e-papierosie wiec będzie to jedna z mniej rzucających się metod otrzymanie "błogostanu". Nagle się okazuje ze Sebastian bądz Xavier z dobrego domu lezy na dywaniku w kałuży wymiocin z atakiem padaczkowym.

mi sie trafił jeden liquid slaby, a po drugim bełt za bełtem i taki skręt w nocy (telepanie) + niemiłosierny ból brzucha i głowy


Nie, rzyganie, utraty przytomności, ataki padaczkowe - takie atrakcje


Niesie to dużo zagrożeń które mogą uderzyć bezpośrednio w nas oraz pierwsze pytanie mediów po długim researchu i pierwszym zgonie "kto kontroluje i sprawdza co jest w premixach".
Paniczna reakcja rządu zamykanie vapestore porównywanie ich do dawnych sklepów z dopalaczami i ich szybka likwidacja.
Teksty o reinkarnacji dopalaczy w formie liquidow.
Sami użytkownicy owych tworów ostrzegają przed stosowaniem ich
To nie kanna, to mocno uzalezniajace opio!



Pod żadnym pozorem nie zaleca się stosowania tej substancji.

Uwaga! Próbka zawiera środek nie wymieniony przez sprzedawcę i jest to syntetyczny opioid furanylfentanyl, wysoce uzależniająca substancja z grupy opioidów około 10-20 razy mocniejsza od morfiny. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach. Interakcje i długotrwałe skutki uboczne nieznane.


Więc na końcu wypada mi was spytać co u tym uważacie czy jest to niewinna nisza dla pewnych osób czy proceder który może rozwinąć się na większa skale tym samym powodujac wypadek i późniejsze konsekwencje uderzające w świat vapingu w Polsce?

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości