Mod mechaniczny - moja głupota [PROSZĘ O POMOC]

Używamy naszych e-papierosów odpowiedzialnie! Wszystko, co warto wiedzieć o bezpieczeństwie...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mod mechaniczny - moja głupota [PROSZĘ O POMOC]

Postautor: Tommy Black » śr sie 28, 2019 6:39 pm

Krasnal45 pisze:Tak w zaufaniu Ci powiem, że gdyby nie trawnik, to Salon by nie istniał


Nie nadużywaj tego zaufania więcej.

 ! Wiadomość od: Ramses
Sorry Panowie, temat zamykam.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6679
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5177 razy
Otrzymał podzięk.: 7639 razy
Płeć: Mężczyzna

Mod mechaniczny - moja głupota [PROSZĘ O POMOC]

Postautor: Krasnal45 » śr sie 28, 2019 6:36 pm

@
Awatar użytkownika
Maciejko

Ale to:
Maciejko pisze:Wyobrażasz sobie, co by się teraz działo, jakby autor wrzucił taki temat na trawnik? Coś strasznego. :D

Nie było potrzebne. Tak w zaufaniu Ci powiem, że gdyby nie trawnik, to Salon by nie istniał :mrgreen:
sm14 pisze:Trawnik dorównał już poziomem do elektrody :D dobrze, że chłopak tutaj napisał bo tam nie dowiedział by się nic sensownego i nadal żyłby w niewiedzy :D

Tak dla Twojej wiadomości, Elektroda to jedno z najlepszych i najbardziej merytorycznych for jakie kiedykolwiek w Polsce zaistniały. Nie jest to jednak forum dla gimbazy i debili nie posiadających podstawowej wiedzy na poziomie szkoły podstawowej, a rzucających potem opinie o nim podobne do Twojej ;)
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Mod mechaniczny - moja głupota [PROSZĘ O POMOC]

Postautor: Maciejko » śr sie 28, 2019 5:47 pm

@SuwMar nie rozumiem Twojego problemu. Ja najzwyczajniej w świecie sobie zażartowałem z trawnika i tyle. Przeglądam i jedno forum, i drugie. Nie rozumiem, w którym miejscu ja "obsrywam trawnik" (o zgrozo, jakie to niesamowicie zabawne określenie, conajmniej jakbym był psem). Jeżeli czujesz się urażony, to najmocniej przepraszam.

Pragnę jedynie zauważyć, że w tym temacie nie byłem początkowo zbyt miły dla autora i nie obyło się bez ironii i kilku niemiłych słów. I weź również pod uwagę, że post z trawnika, o którym Ty mówisz, może i jest ironiczny. Ale jest w nim zawarta odpowiedź na tytułowe pytanie i posiada jakąkolwiek wartość merytoryczną. A teraz porównaj to z odpowiedziami jakie często tam padają. Na pytanie o pomoc ze sprzętem, pada stwierdzenie, żeby go wyrzucić. Jedno słowo, albo jedno zdanie. Nic więcej.

A poza tym, w żadnym moim poście nie ma bezpośredniego obrażania ani trawnika, ani jego użytkowników. A Ty napisałeś, zwracając się bezpośrednio do mnie, takie stwierdzenie, jakbym conajmniej w co drugim poście obrażał i szkalował trawnik, jakbym głosił wszem i wobec jaki to on jest zły.

Przepraszam za offtop, ale to co przeczytałem, wprawiło mnie w osłupienie. Także jeszcze raz, publicznie przy wszystkich, przepraszam osobiście Ciebie @SuwMar, a także cały trawnik i wszystkich jego użytkowników, którzy mogli poczuć się urażeni moim "obsrywaniem" i w ogóle, moją okropną osobą.

Pozdrawiam :)
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Mod mechaniczny - moja głupota [PROSZĘ O POMOC]

Postautor: SuwMar » śr sie 28, 2019 4:56 pm

Maciejko pisze:Wyobrażasz sobie, co by się teraz działo, jakby autor wrzucił taki temat na trawnik? Coś strasznego. :D

Może nie w temacie, może być do usunięcia, ale... Nikt nikomu nie zabrania być tutaj, czy na trawniku, czy na obu forach równolegle.
@
Awatar użytkownika
Maciejko
tylko po co obsrywasz trawnik.Ty postem z 23 sie 2019, 21:13 na trawniku też ironizowałeś z kolegi który nie wyraził się precyzyjnie.

 ! Wiadomość od: Ramses
Panowie, proponuję powrót do tematu.
Awatar użytkownika
sm14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: pt cze 28, 2019 12:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Mod mechaniczny - moja głupota [PROSZĘ O POMOC]

Postautor: sm14 » śr sie 28, 2019 4:42 pm

Trawnik dorównał już poziomem do elektrody :D dobrze, że chłopak tutaj napisał bo tam nie dowiedział by się nic sensownego i nadal żyłby w niewiedzy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Mod mechaniczny - moja głupota [PROSZĘ O POMOC]

Postautor: iron64 » śr sie 28, 2019 4:29 pm

Dlatego o tym wspomniałem, ale chyba subtelnie więc... kto wie, ten wie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Mod mechaniczny - moja głupota [PROSZĘ O POMOC]

Postautor: Maciejko » śr sie 28, 2019 4:26 pm

iron64 pisze:Raczej rzadko ludzie w salonie krzyczą, zresztą to Salon a nie jakiś tam trawnik ;)

Wyobrażasz sobie, co by się teraz działo, jakby autor wrzucił taki temat na trawnik? Coś strasznego. :D
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Mod mechaniczny - moja głupota [PROSZĘ O POMOC]

Postautor: iron64 » śr sie 28, 2019 4:17 pm

Raczej rzadko ludzie w salonie krzyczą, zresztą to Salon a nie jakiś tam trawnik ;)

Niemniej Tobie należał się porządny OPR i dostałeś go z każdej strony, sugerowałbym tylko o tym pamiętać.
Co do ładowarki, dla własnego bezpieczeństwa lepiej używać zewnętrznej ładowarki, to nie jest duży koszt w tej chwili ceny czegoś bezpiecznego zaczynają się od około 40zł. Oczywiście nie będzie to profesjonalna ładowarka, ale będzie bezpieczna.
A co do akumulatorów, używamy tylko pewnych sprawdzonych firm (Vakoss nie jest taką firmą) i już nigdy z powerbanka, czy z baterii laptopowych. Firmy produkujące dobre dla waperów baterie zostały już podane wraz z modelami, więc nie będę powtarzał. Niestety każda z nich jest droższa niż paczka ryżu. Ale spójrz na to inaczej, zdrowie jest bezcenne, więc koszt 30zł na baterię jest bardzo niski w tym porównaniu.
Powodzenia życzę w dalszej drodze, acz też nie jestem przekonany czy to dobra ścieżka dla Ciebie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Mod mechaniczny - moja głupota [PROSZĘ O POMOC]

Postautor: Maciejko » śr sie 28, 2019 4:03 pm

Cóż, każdemu zdarzyło się podjąć jakąś decyzję, w sposób szybki i lekkomyślny. Jesteśmy tylko ludźmi, czasami emocje biorą górę. Skutki takich decyzji bywają różne. Ty miałeś ogromne szczęście, a i przy okazji nauczkę. Nikt tutaj nikogo nie wyzywa, tym bardziej, że w Twojej sytuacji należało Cię uświadomić, abyś w przyszłości mógł ustrzec się od podobnych sytuacji. Dlatego też kontynuuj swoją przygodę, tylko teraz z rozsądkiem. Poszerzaj regularnie swoją wiedzę i nie ufaj sprzętom, których nie znasz. Wybacz wcześniejszy ton mojej wypowiedzi, ale czasami bywam nieco poddenerwowany.
A teraz, kiedy emocje opadły, wypieki zeszły z twarzy, może czas się ze wszystkimi przywitać w odpowiednim wątku? :)
Pozdrawiam serdecznie i życzę bezpiecznego wapowania :)
Awatar użytkownika
Czekoladowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt sie 27, 2019 11:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Mod mechaniczny - moja głupota [PROSZĘ O POMOC]

Postautor: Czekoladowy » śr sie 28, 2019 3:23 pm

@
Awatar użytkownika
Fiflopek
dziękuję za poświęcenie czasu i wytłumaczenie. Teraz już o wiele lepiej pojmuję działanie akumulatorów, jednak pozostanę dla własnego bezpieczeństwa przy boxach.
@
Awatar użytkownika
Metall
dziękuję za radę. W każdą niedziele chodzę, lecz na pewno nie zapomnę podziękować za to, że dalej mam paluszki.
@
Awatar użytkownika
Metall
jest to kwestia tego, że pisałem to o 2 w nocy, wystraszony i zdziwiony całą tą sytuacją, i nie, nie mam 14 lat lecz za moment 19. Po prostu wynikała ta sytuacja z mojej niewiedzy.
@
Awatar użytkownika
sm14
z fizyki zawsze byłem słaby, może to też dlatego.

Ogólnie rzecz biorąc, jestem zaskoczony waszą wiedzą a tym bardziej tym, ze mi pomogliście oswoić parę informacji (i to bez wyzywania). Dzięki wielkie, zaraz podeślę zdjęcie tych akusow, (łącznie 3 rodzaje).
:ed: VOOPOO Drag2, Dead Rabbit RDA, WOTOFO Profile Unity RTA :ed:

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości