Asmodus - Polityka firmy co do akumulatorów i odpowiedzialności za produkty

Używamy naszych e-papierosów odpowiedzialnie! Wszystko, co warto wiedzieć o bezpieczeństwie...
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus - Polityka firmy co do akumulatorów i odpowiedzialności za produkty

Postautor: Metall » śr sie 28, 2019 7:54 pm

No ja rozumiem, że firma nie chce brać odpowiedzialności za pajaców, którzy wkładają do sprzętu jakieś tandetne akumulatory albo nie mają w ogóle pojęcia, jak bezpiecznie z tego korzystać, ale ten "disclaimer" jest po prostu żałosny i żenujący. Zwłaszcza w konfrontacji z faktami. A mianowicie wchodzę na stronę asmodusa, klikam pierwszy lepszy mod i od razu mam informację, że jest zasilany dwoma akumulatorami 18650. Więc po co podają te informacje nt. kompatybilnych baterii, napięcia itd., skoro zdecydowanie odradzają nawet wkładania do swoich produktów jakichkolwiek akumulatorów lub zasilania ich w inny sposób...? Bo to przecież jeno dekoracja jest a nie mod elektroniczny. A może przycisk do papieru? Albo ekskluzywna kostka toaletowa? No ja wiele mogę zrozumieć, ale to mi wygląda na jakieś symptomy schizofrenii.
Jupiter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: czw cze 06, 2019 8:00 pm
Lokalizacja: Dolnośląskie
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 127 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Asmodus - Polityka firmy co do akumulatorów i odpowiedzialności za produkty

Postautor: Jupiter » śr sie 28, 2019 6:28 pm

Dobre, za nic i nikt nie odpowiada a ich produkty to ozdoby...
Podpisz petycję!

Obrazek http://chng.it/DNQykYmh Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus - Polityka firmy co do akumulatorów i odpowiedzialności za produkty

Postautor: Tomba » śr sie 28, 2019 6:09 pm

Dzisiaj na forum dużo o bezpieczeństwie akumulatorów.

Znalazłem coś takiego. Każdy zabezpiecza się jak może.

Tłumaczenie wujka google - tu źródło: https://www.asmodus.com/products/asmodu ... d-preorder

"Ostrzeżenie dotyczące baterii
OSTRZEŻENIE: Istnieje ryzyko związane z użyciem wszystkich akumulatorów. Akumulatory Li-ion i Li-Po są przeznaczone do samochodów RC, latarek i laptopów i nie są zalecane do użycia w żaden inny sposób.
NIE NALEŻY używać z e-papierosami, waporyzatorami ani innymi podobnymi urządzeniami, ponieważ baterie te nie są przeznaczone do tego rodzaju użytkowania.

Baterie o wysokim zużyciu energii, takie jak te znajdujące się na tej stronie, są przeznaczone do zasilania samochodów RC, latarek i laptopów, a używanie ich w jakikolwiek inny sposób jest niebezpieczne, ponieważ składają się z lotnych i łatwopalnych elementów. Baterie mają być używane zgodnie z zalecanymi parametrami i nie możemy ponosić odpowiedzialności, jeśli zostaną użyte w inny sposób.

Urządzenia elektroniczne, które wystawiamy na sprzedaż, służą wyłącznie celom dekoracyjnym. Nie należy wkładać baterii ani zasilać tych produktów dekoracyjnych, ponieważ może to spowodować pożar lub wybuch.

Używaj na własne ryzyko! Firma nie składa żadnych roszczeń, oświadczeń ani gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, dotyczących bezpieczeństwa, niezawodności, trwałości i wydajności produktów któregokolwiek z naszych firm.

Ponadto nasza firma nie ponosi żadnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo, niezawodność, trwałość i wydajność jakichkolwiek produktów lub treści znajdujących się na tej stronie.

W żadnym wypadku nasza firma nie będzie odpowiedzialna za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, karne, przypadkowe, szczególne szkody następcze, majątkowe lub życiowe, wynikające w jakikolwiek sposób z użytkowania lub niewłaściwego użytkowania naszych produktów.

Kupując dowolny produkt znajdujący się w treści naszej witryny, zgadzam się niniejszym zwolnić i na zawsze zwolnić naszą firmę, jej dyrektorów, kierowników, agentów, pracowników, przedstawicieli, wolontariuszy, prawników, cesjonariuszy, oraz podmioty powiązane z wszelkimi roszczeniami i żądaniami dowolnego rodzaju, znanymi lub nieznanymi, które powstają lub są w jakikolwiek sposób powiązane z jakąkolwiek pierwszą pomocą, leczeniem lub usługami świadczonymi mi z powodu mojego używania produktu.

Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek obrażenia, uszkodzenia lub wady, trwałe lub tymczasowe, które mogą być spowodowane niewłaściwym użytkowaniem jakiegokolwiek przedmiotu znalezionego na naszej stronie.

Zapoznaj się z podstawową wiedzą na temat baterii i / lub wszelkich przedmiotów znalezionych na tej stronie oraz sposobu ich prawidłowej pielęgnacji."
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość