Problem z domykaniem klapki w Tesli Punk 85W

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Problem z domykaniem klapki w Tesli Punk 85W

Postautor: Tommy Black » wt lip 07, 2020 2:20 pm

Deerion pisze:Wiem, że to brzmi głupio, ale pierwszy raz mam taki problem przy boxie.


Tu już brzmi dużo lepiej niż na czacie...i wcale nie tak głupio. Też miałem przez pierwsze kilka dni problemy z tą klapką. Zniknęły kiedy przestałem patrzeć jak ją wsuwam.
Po prostu nie patrzyłem na to co robię, wyczuwałem jak ma wchodzić samym dotykiem i wszystko działało idealnie. Kiedy patrzyłem, coś zawsze nie zagrało. :D
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Problem z domykaniem klapki w Tesli Punk 85W

Postautor: Azgar » wt lip 07, 2020 1:54 pm

Kolego, w ciemno nic nie powiemy. :)

Zrób proszę zdjęcie akumulatora oraz klapki przed i po włożeniu ogniwa.
Zamieść zdjęcia na jakimś hostingu (ja używam Imgur, jest świetny), a tutaj zamieść link do zdjęć używając: [img]...[/img]

W miejscu kropek ma być link, oczywiście.
Deerion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 19, 2020 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Problem z domykaniem klapki w Tesli Punk 85W

Postautor: Deerion » wt lip 07, 2020 1:46 pm

Jak w tytule. Mam nowy sprzęt, Tesla Punk 85W. Po włożeniu akumulatora pojawia się problem przy ponownym wsunięciu tej klapki. Mam wrażenie, że końcówka została fabrycznie zrobiona zbyt wysoko. Minęło około pół godziny zanim udało mi się ją wsunąć.
Jak wsuwam od początku to magnes wyciąga akusa, a tamte dwa piny blokują dalszy ruch.
Jak od połowy to klapka sporo odstaje i trzeba ją na siłę pchać w dół, czego się boję, że coś uszkodzę.
Oglądałem kilka recenzji tego moda, m.in. Edymek nie miał tego problemu i płynnie ją zamykał.
Macie jakieś inne filmiki (mogą być po angielsku) gdzie jest pokazane dokładnie jak ją wsuwać lub macie na to jakieś "sposoby"?
Wiem, że to brzmi głupio, ale pierwszy raz mam taki problem przy boxie. :facepalm1:

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości