Vaporesso grzałki GTX mocno niedopracowane

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
KaroloBC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: wt lut 09, 2021 7:16 am
Lokalizacja: okolice Jaworzna
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso grzałki GTX mocno niedopracowane

Postautor: KaroloBC » sob cze 25, 2022 6:55 am

Jakich proporcji liquidu używasz? 70/30? 50/50?

K45
Joyetech Cuboid 150 + Centaurus sub-ohm + 2x Samsung 25R 2500mAh
Irenka
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 24, 2022 5:48 pm
Lokalizacja:
Płeć: Kobieta

Vaporesso grzałki GTX mocno niedopracowane

Postautor: Irenka » pt cze 24, 2022 5:57 pm

Hej, mam pytanko co do Vaporesso GTX GO 40, dlaczego za każdym razem gdy go zaleję, on się wylewa.
Nawet jeśli wymieniłam grzałkę, bo myślałam że jest zepsuta, on się nadal wylewał.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso grzałki GTX mocno niedopracowane

Postautor: fistaszek » pn sie 30, 2021 8:04 pm

ToYz pisze:@fistaszek poczytaj o grzałkach SMRT od Wotofo.


Nie pasują. Otwór grzałki nad meshem z bawełną jest mniejszy, niż nasadka w kartridżu Luxe, na którą lub w którą wsuwa się grzałkę w zależności, jaki to typ grzałki.

Obrazek

Trzeba delikatnie powiększyć otwór w obudowie grzałek i te od VooPooVooPoo można wcisnąć i używać.

eD
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso grzałki GTX mocno niedopracowane

Postautor: ToYz » pn sie 30, 2021 6:46 pm

@
Awatar użytkownika
fistaszek
poczytaj o grzałkach SMRT od Wotofo. Podobno są kompatybilne z GTX, nie ogłaszają tego oficjalnie ale niektóre sklepy opisują jako kompatybilne (np. PnP/GTX Coil Compatible). Nie mam jak sprawdzić, ale do atomizerów VooPoo pasują.
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso grzałki GTX mocno niedopracowane

Postautor: fistaszek » pn sie 30, 2021 6:36 pm

ToYz pisze:Na stronie produktu napisali, że atomizer działa ze wszystkimi grzałkami z serii GTX.


Pisali, ale rzeczywistość jest inna. Posiadam Luxe P40, jestem zachwycony tym POD-em, ale nie zmienia to faktu, że z kompatybilnymi grzałkami to ściema choć niby też miały pasować wszystkie GTX-y. Myslę, że na stronie producenta zakradł się chochlik, którego nikt nie poprawia albo im to wisi. Ja dla przebudowy grzałek meshowych musiałem wykorzystać grzałki od VooPoo i lekko zmodyfikować. Teraz przebudowuję je dla zaoszczędzenia paru dudków.
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso grzałki GTX mocno niedopracowane

Postautor: ToYz » pn sie 30, 2021 6:16 pm

Na stronie produktu napisali, że atomizer działa ze wszystkimi grzałkami z serii GTX.
Próbowałeś wsadzać ją obróconą tymi płaskimi częściami w stronę otworów? Może po prostu uszczelki są twarde i ciężko wchodzą do końca.
Jeśli nie pasuje to może faktycznie atomizer jest kompatybilny tylko z grzałkami GTX V2.
Zerknij jeszcze do pudełka, czasem dodawali kartę informacyjną ze wspieranymi grzałkami.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso grzałki GTX mocno niedopracowane

Postautor: iron64 » pn sie 30, 2021 5:43 pm

Bardzo fajnie zaprezentowałeś problem, to się chwali.
Niestety nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, choć sensowne i pewnie istotne nie tylko dla ciebie. Niestety tu większość userów jedzie na RTA i myślę, że na odpowiedź musisz poczekać znacznie dłużej niż sądzisz. Raz, że RTA różnorakiego autoramentu tutaj wśród nas króluje, a dwa Vaporesso nie jest zbytnio popularne.
Ale w zasadzie to zamiast kupować gotowe grzałki po 15 zł/szt, (które i tak nie pasują), może sam też zechcesz do grona RTA dołączyć? MTLi dostatek panuje, a i tańsze znacząco są, hmm?
Obrazek

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości