GRZAŁKI GRZAŁKI czyli czego to ludzie...

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

GRZAŁKI GRZAŁKI czyli czego to ludzie...

Postautor: Tommy Black » ndz cze 18, 2017 8:55 am

Haze pisze:Z alienami tak już jest, że jak sztuka wyjdzie udana to właściwie stawia pod znakiem zapytania sens kręcenia bardziej skomplikowanych układów bo trudno sobie wyobrazić co można poprawić.


Może to sobie też trudno wyobrazić, ale ten Alien z każdym wychmurzonym baniaczkiem smakuje lepiej. Od wczoraj to już 4 tankowanie Serpenta 25.
Nawet zacząłem to notować, bo chcę zobaczyć, poczuć, kiedy już Alien będzie wymagał jakiejś reanimacji. Da się prawda?
Ale wpadłem na genialny pomysł.Mogę czegoś nie zapisać, zapomnieć. Więc opisalem jedną 100 ml buteleczkę bazy - For Alien Only - i już nie muszę nic zapisywać.
Będę go tankował tylko z tej buteleczki. Natomiast zapiszę sobie ten pomysł w zeszycie ze swoimi genialnymi pomysłami, zaraz jak tylko go znajdę.To cienki zeszyt... :-P
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

GRZAŁKI GRZAŁKI czyli czego to ludzie...

Postautor: sikor » ndz cze 18, 2017 8:46 am

Haze pisze:Nie musisz mi tego mówić :smile: 2-latki absorbują, i z wiekiem niewiele się zmienia :? Na szczęście ostatnie badania amerykańskich naukowców :mrgreen: wykazują, że takie maluchy dość wcześnie chodzą spać, więc całe wieczory przed Tobą! Oczywiście o ile nie dałeś się wrobić w 2-godzinne usypianie wieczorne :smile: bo po tym to już niewiele się chce...

22:30 jak się kładzie to nie powiedział bym, że to wczesną pora :)
1-2 godzinnym usypianiem zajmuje się żoncia choć nie podoba jej się to bo ja w tym czasie czytam i oglądam "o drucikach" jak ona to mówi (grzalkach) :)
A młody udając, że patrzy jak grzałkę kręcę czycha tylko na okazje żeby jak najwięcej ukraść fantów przy chwili mojej nieuwagi. Gdy się skupię żeby nie złapał za wyzarzana grzałkę albo nie ukradł moda z wkręcona baza bo zna się już na tym i wie co wcisnąć żeby był ogień to podkradanie ostra pęsetę i ucieka z nią... :)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

GRZAŁKI GRZAŁKI czyli czego to ludzie...

Postautor: Haze » sob cze 17, 2017 9:54 pm

Nie musisz mi tego mówić :smile: 2-latki absorbują, i z wiekiem niewiele się zmienia :? Na szczęście ostatnie badania amerykańskich naukowców :mrgreen: wykazują, że takie maluchy dość wcześnie chodzą spać, więc całe wieczory przed Tobą! Oczywiście o ile nie dałeś się wrobić w 2-godzinne usypianie wieczorne :smile: bo po tym to już niewiele się chce...
Obrazek
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GRZAŁKI GRZAŁKI czyli czego to ludzie...

Postautor: sikor » sob cze 17, 2017 8:58 pm

Najbardziej się obawiam, że u mnie największą przeszkodą przy jakimkolwiek kręceniu grzałek będzie 2 letni synuś, przy którym mam problem ze znalezieniem 10 minut spokoju dla skręcenia najprostszej grzałki :)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GRZAŁKI GRZAŁKI czyli czego to ludzie...

Postautor: Haze » sob cze 17, 2017 5:45 pm

@
Awatar użytkownika
sikor
<- ja teraz jadę na krótkie wakacje i akurat większość tego co pokręciłem pozakładałem do parowników, ale jak wrócę to znowu biorę się do roboty, więc pewnie coś tam dla Ciebie, na zachętę do samodzielnego kręcenia, się znajdzie - zgadamy się za tydzień.
Obrazek
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

GRZAŁKI GRZAŁKI czyli czego to ludzie...

Postautor: sikor » sob cze 17, 2017 3:01 pm

Bubu007 pisze:Napisz do TooCruel a na pewno coś Ci dobierze dla Ciebie.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

W sumie to myślałem, że nie jestem godzien rozwiązać rzemyka u sandałów jego... ale spróbuję :)
Bubu007
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: ndz cze 11, 2017 8:44 pm
Lokalizacja: Sieradz
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GRZAŁKI GRZAŁKI czyli czego to ludzie...

Postautor: Bubu007 » sob cze 17, 2017 2:06 pm

Napisz do TooCruel a na pewno coś Ci dobierze dla Ciebie.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GRZAŁKI GRZAŁKI czyli czego to ludzie...

Postautor: sikor » sob cze 17, 2017 12:31 pm

A więc tak... dosyć czytania i podziwiania, trzeba zabrać głos.... Od jakiś 3 miesięcy śledzę ten wątek oraz wątek TooCruela i już nie wytrzymuje... chcę takie grzałki... umieć robić :)
Ale zanim co to kto mi sprzeda jedną albo najlepiej 3 sztuki? Jedna do Govada RDA, a dwie np do engine'a...
Muszę posmakować żeby jeszcze bardziej się nakręcić na własnoręczne kręcenie takich wynalazków :)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

GRZAŁKI GRZAŁKI czyli czego to ludzie...

Postautor: Haze » sob cze 17, 2017 11:56 am

No to bardzo mi miło :smile: Z alienami tak już jest, że jak sztuka wyjdzie udana to właściwie stawia pod znakiem zapytania sens kręcenia bardziej skomplikowanych układów bo trudno sobie wyobrazić co można poprawić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

GRZAŁKI GRZAŁKI czyli czego to ludzie...

Postautor: Tommy Black » sob cze 17, 2017 11:36 am

Tommy Black pisze:Skoro umieściłem to zdjęcie na wszystkich ważniejszych zagranicznych forach waperskich, wysłałem wszystkim znajomym na FaceBookach, wyslalem do 6 fabryk w Shenzhen,
to trudno abym go nie zamieścił w Salonie. :)

Obrazek

A o samym groźnym stworze Hazego *wino* napiszę kiedy już mnie zaatakuje...co nastąpi zapewne niebawem.


No i stało się...
Po trzech dniach nudnego chmurzenia na nudnych RDTA Limitlessa, na przeciętnych plecionkach maszynowej chińskiej produkcji, z rozkoszą wróciłem na swoje biurko.
Alien od Hazego już się nie mógł doczekać...ja też.
Zapakowałem go tym razem do czegoś co ostatnio rzadko używałem a mianowicie do Serpenta Mini 25. Alien po uformowaniu wyświetlił opór 0,24 oma.
Nakręciłem na Aliena, ale zasilanie od Smoka, z mocą 24 W.
I tyle faktów.
Jeśli chodzi o relację, to muszę ochłonąć, rozgonić chmury i spróbować się oderwać na chwilę od sprzętu.
Nie chmurzylem jeszcze na lepszej grzałce, nigdy tak nie smakowała mi moja czysta baza....

Haze, jesteś wielki! *wino*

Wróć do „Akcesoria i akumulatory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości