Problem z wyświetlaczem w Siriusie 200W

Hadess
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 09, 2018 7:33 pm
Lokalizacja: Kielce
Płeć: Mężczyzna

Problem z wyświetlaczem w siriusie 200w

Postautor: Hadess » czw maja 10, 2018 4:46 pm

Tommy Black pisze:Nie mam jak sprawdzić na swoim teraz, bo pożyczylem koledze na wyjazd jako zapas awaryjny ale ostatni obraz z niego jaki pamiętam, był taki:

Obrazek

Ale jeśli jest gwaracja jeszcze to ja bym nie czekał. No i może właśnie upgrade coś sknocił...



Problem już przed updatem był ale poszło na gwarancję dziś wolę nie ryzykować
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Problem z wyświetlaczem w siriusie 200w

Postautor: Tommy Black » czw maja 10, 2018 6:57 am

Nie mam jak sprawdzić na swoim teraz, bo pożyczylem koledze na wyjazd jako zapas awaryjny ale ostatni obraz z niego jaki pamiętam, był taki:

Obrazek

Ale jeśli jest gwaracja jeszcze to ja bym nie czekał. No i może właśnie upgrade coś sknocił...
Hadess
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 09, 2018 7:33 pm
Lokalizacja: Kielce
Płeć: Mężczyzna

Problem z wyświetlaczem w Siriusie 200W

Postautor: Hadess » śr maja 09, 2018 7:43 pm

Szybkie pytanie do osób które posiadają owego boxa Sirius 200W.
Mam go około miesiąca i zauważyłem ostatnio że wyświetlacz zrobił się ciemniejszy zwłaszcza w okolicy ikony baterii aż czasami ciężko dojrzeć cokolwiek na nim (nawet jak stoję gdzieś w cieniu z dala od słońca) i moje pytanie jest następujące
Czy to możliwe że coś w elektronice złego się dzieje czy przez akumulatory? (VTC5 kupione razem z boxem w sklepie nowe ładowane wyłącznie ładowarką kanałową) czy może to normalne?
Od razu powiem że instalowałem update z myślą że pomoże ale nic to nie dało, oddawać na gwarancję?

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość