[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Dział przeznaczony na sprawy techniczne związane z e-papierosami
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Tomba » śr lip 31, 2019 7:15 pm

Jeżeli Kolega @
Awatar użytkownika
Azgar
pozostawi swoje grzałki ;), to chętnie przetestowałbym parowniki w terminie zaraz po nim.
Zasilanie mam swoje, więc nie będę używał, by nie popsuć ;)
Preferuję dostawę i wysyłkę paczkomatem, ale oczywiście dostosuję się do innych.
Ze swojej strony dorzucę jakieś próbki samogonów i bawełnę Kendo Vape Cotton z instrukcją jej zastosowania.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Haze » śr lip 31, 2019 5:39 pm

Azgar pisze:Zgłaszam zatem siebie i zdaję się na opinię prowadzącego.

Nie ma się na co zdawać, wszystkie wymagania regulaminowe spełnione.

1. 06-11.08: @
Awatar użytkownika
Azgar
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Haze » śr lip 31, 2019 4:16 pm

Bardzo fajnie że mamy kolejnego chętnego do organizacji takiej akcji! Tylko załóż proszę osobny wątek, bo ten dotyczy konkretnej akcji z ustalonymi już zasadami. Panowie Zieloni, przenieście gdzieś Kolegę...


 ! Wiadomość od: 8A5HUD4
Przeniesiono.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Azgar » śr lip 31, 2019 2:18 pm

Ja chętnie bym skorzystał, mogę być nawet jako pierwszy i od razu dorzucę coś od siebie do C4.
Zgłaszam zatem siebie i zdaję się na opinię prowadzącego. :mrgreen:

1. 06-11.08: @
Awatar użytkownika
Azgar
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Haze » śr lip 31, 2019 7:52 am

No to ruszamy z akcją PSP, i to od razu z grubej rury :mrgreen: Co tu dużo gadać, od razu pokazuję sprzęt do PSP1:

Obrazek

Obrazek

Czyli:
* topowy (nomen-omen) box pod squonk Dovpo Topside, a co się będziemy szczypać :mrgreen: ,
* topowy jeśli chodzi o smak dripper Asmodus C4,
* topowy jesli chodzi o możliwości konfigu dripper Dead Rabbit (gdyby ktoś chciał dać czadu z duala, ale nie tylko, na jednej grzałce też potrafi zadziwić).
Oczywiście parowniki w wersji z pinem BF.

Osoby, które chciałyby się tym pobawić przez JEDEN WEEKEND proszone są o utworzenie listy wg poniższych widełek czasowych - na początek przewiduję blok pięciu uczestników w pięciu kolejnych tygodniach począwszy od 6 sierpnia. Tak więc tak to ma wyglądać:

1. 06-11.08: pierwszy uczestnik
2. 13-18.08: drugi
3. 20-25.08: trzeci
4. 27.08-01.09: czwarty
5. 03-08.09: piąty

Oczywiście jeśli będzie więcej chętnych to będzie można przedłużyć akcję - only the sky is the limit tylko wytrzymałość sprzętu nas ogranicza.
Przy wpisywaniu NIE obowiązuje zasada zajmowania pierwszego wolnego terminu, można zostawić "dziurę" wybierając dalszy termin, który lepiej pasuje.

No i jeszcze WARUNKI UCZESTNICTWA - wiadomo że Tommy już je przedstawił TUTAJ, ale nie zaszkodzi powtórzyć:

1. Chętni MUSZĄ mieć co najmniej 3-miesięczny staż na forum, kilkanaście postów, choć kilka lajków. Aczkolwiek ostateczna decyzja o zakwalifikowaniu na listę i tak należeć będzie do mnie i moderatorów - i to MY STWORZYMY OSTATECZNY KSZTAŁT LISTY.
2. Chętni muszą zaakceptować i przestrzegać reżimu obiegu: sprzęt dociera do mnie w okolicach środy/czwartku danego tygodnia, przez weekend intensywnie ćwiczę, w poniedziałek posyłam dalej Pocztą albo Paczkomatem (15 zł). (tutaj na etapie zapisywania się warto zastanowić się trochę czy np. w weekend, który nam przypadnie nie jedziemy na 3-dniowe góralskie wesele :mrgreen: ).
3. Chętni zobowiązują się również do ogólnego opisania na Forum swoich wrażeń z używania otrzymanego sprzęt w jego temacie [PSP1].
4. Ostatni uczestnik odsyła sprzęt (albo to co z niego zostało) do mnie.

I jeszcze dwie sugestie, które naszły mnie w międzyczasie:
a) myślę, że nie muszę tego mówić ale O SPRZĘT PSP DBAMY JAK O SWÓJ,
b) w żadnym wypadku nie będzie to wymagane, ale miło widziane jeśli ktoś dołoży coś od siebie do puli. Np. jeśli ktoś stwierdzi, że C4 genialnie śmiga na jego plecionkach to niech poświęci paręnaście minut na wyploty i dołoży parę sztuk dla kolejnych PSP-owiczów.

Uff, to chyba tyle, reszta jak zwykle, wyjdzie w praniu.

----------------------------
Aktualna lista:
1. 06-11.08: @
Awatar użytkownika
Azgar

2. 13-18.08: @
Awatar użytkownika
Tomba

3. 20-25.08: @
Awatar użytkownika
lukiboss

4. 27.08-01.09: @
Awatar użytkownika
iron64

5. 03-08.09: @
Awatar użytkownika
snerta
Obrazek

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości