[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Dział przeznaczony na sprawy techniczne związane z e-papierosami
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: [PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Tomba » wt sie 13, 2019 4:47 pm

Melduję, że paczka jest już u mnie. Bardzo dziękuję Koledze @
Awatar użytkownika
Azgar
za zamontowanie grzałek i bawełny.
Zabieram się za testowania parowników i grzałeczek. Topside nawet nie wyciągam z pudełka, bo mam swojego.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Walerianek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: sob cze 01, 2019 5:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Walerianek » ndz sie 11, 2019 8:26 am

Czytam i czytam aż w końcu się przełamałem i zamówiłem od kolegi Azgara te jego słynne grzałkocuda , ciekawe co pokaże C4 i czy martwy królik ożyje :ed:
Obrazek
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: [PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Azgar » ndz sie 11, 2019 8:23 am

Jeśli chcesz mogę wysłać parowniki z zamontowanymi już grzałkami . :)
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Tomba » ndz sie 11, 2019 8:14 am

@
Awatar użytkownika
Azgar
- jak jeszcze nie czyściłeś, to czy mógłbyś zrobić i zapodać fotki zamontowanych grzałek bez bawełny?
Chciałbym zobaczyć jak to zamontować, by nie popełnić jakiegoś błędu. Nigdy nie bawiłem się z takimi grzałkami.
A najbardziej bym się cieszył, jakbyś mi od razu zamontował. Please *yes* Zwłaszcza, że będe miał tylko 2 dni na testy, bo potem muszę wyjechać.

Edit: Jakbyś też chciał próbki moich liqudów i bawełny Kendo, które załączę dla pozostałych, to proszę o informację na PW.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Azgar » sob sie 10, 2019 7:19 pm

Powoli dobiega koniec mojej kadencji w obiegu sprzętu.

Czas na mikro recenzję. :smile:


Z racji tego że Dead Rabbit RDA posiadam i testowanie czegoś co już znam nie ma sensu to nie został nawet wyjęty z pudełka.

Nie przeszkadza to w napisaniu o nim paru słów.

Królik potrafi pokazać pazur i to nawet drapieżny niczym biały królik o czerwonych oczach przedstawiony w opowieści "święty grall". :lol:

Dual prawie zawsze będzie dobry, jednak na single coil potrzebuje sporej powierzchni grzewczej

To w sumie tyle, przyjemny parownik raczej na dwie grzałki.



Co do C4 jestem miło zaskoczony parownikiem i lekko zawiedziony gustem salonowiczów.

C4 świetnie oddaje smak a przepływ powietrza nawet po zamontowaniu grzałki średnicy 3,5 mm nie jest wcale taki ciasny.

Obawiałem się że z powodu niskiej/płytkiej studni będą wycieki ale....
NIC, nawet kropelki przez trzy dni!

Przerobiłem na nim dokładnie 9 setupów i najlepiej sprawował się Splot celtycki 2x7x0,15mm 5 zwoi (4+nogi) 3,5mm średnicy.

Wbrew temu co zostało powiedziane w temacie o C4, jeśli zamontujemy tam Stunner 2x9x0,15 to.... Jest trochę za ciepło po 2-3 sztachach nawet przy ustawionej "mocy" 30W.
Dlatego też dołączę do paczki nie "Devil's nine" tylko splot Celtycki 2x7x0,15.

Tutaj przepraszam za jakość zdjęcia ale zgubiłem soczewkę do makro.... :oops:

Obrazek

Setup pracuje wspaniale już na 30W pracuje pięknie chociaż w trybie bypass też idealnie sobie radzi.

Podsumowując, C4 jest świetny, prawie przysłowiowy "grall" jednak wolę coś z większym przepływem powietrza i już zasiadł na Dovpo mój świeżo obdarty z farby Obelisk. :mrgreen:

Obrazek

Tam też pozostanie do jutra a jutro czyszczenie sprzętu przed wysyłką. :beer:


A teraz gwiazda wieczoru czyli... Topside.

Topside to uosobienie geniuszu i mistrzostwa!
Napełnianie butelki jest po prostu Genialne!
Nie wspomnę już o pojemności butelki. :mrgreen:

I mógłbym tak wymieniać długo, długo...
Szczerze mówiąc nie dopatrzyłem się ani jednej wady w wykonaniu. :mrgreen:
No i jestem lekko zaskoczony bo przy nastawie na 30W udało mi się odparować na jednym ogniwie (18650 Molicel P26) prawie półtorej butelki. :wow:

Szczerze mówiąc tak się przez tego boxa napaliłem na squonk że nawet Wismec RX200S ciągle ściskam w poszukiwaniu butelki i nawet sprawię sobie squonka. :mrgreen:


Gdybym miał wszystkie 3 sprzęty ocenić w skali od 1 do 10 to dałbym:

Dead Rabbit- 7
C4- 9
Topside- Oczywiście 10


Dziękuję za możliwość skorzystania ze sprzętów i mam nadzieję że kolejnym uczestnikom i uczestniczkom również spodobają się w takim stopniu jak mi. :jupi:

P.S. do paczki dorzucam grzałki plecione własnego wyrobu dla każdego uczestnika + dla @
Awatar użytkownika
Haze
.

Do królika - Splot Celtycki 2x5x0,15mm średnicy 3mm 6 zwoi - 1 para na osobę
Do C4 - Splot Celtycki 2x7x0,15mm średnicy 3,5mm 5zwoi -1 sztuka na osobę.

Życzę pozostałym miłego użytkowania! :beer:
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: 8A5HUD4 » pt sie 09, 2019 11:09 am

Ta grzałka to istne cudo do Asmodusa C4, ale coś czuję, że Horus na plecionce nie będzie odstępował C4 ani na krok.
Tak czy siak, czekam niecierpliwie na Twoją recenzję @
Awatar użytkownika
Azgar
jak i pozostałych użytkowników PSP1.
Choć posiadam prawie wszystkie sprzęty z tej akcji (poza Królikiem, który poszedł w barter, bo jednak jego braciszek RTA mi bardziej podpadł) to zawsze chętnie poczytam o odczuciach innych, doświadczonych waperów :cool:
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Azgar » pt sie 09, 2019 11:03 am

Wczoraj odebrałem paczkę i już nie mogłem wytrzymać bo ciekawość podgryzała mi żyły.

Na parkingu zrobiłem setup, jako że królik jest mi znany to uzbroiłem C4 w grzałkę opisywaną tu: viewtopic.php?f=82&t=3799&start=60

Jeden dzień to za mało żeby dobrze przetestować ale już coś czuję że wypowiem się w samych superlatywach. :mrgreen: :beer:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Haze » wt sie 06, 2019 4:58 pm

Paczka wyleciała do @
Awatar użytkownika
Azgar
a, a właściwie to leży w Paczkomaszynie i czeka na kuriera. Załączam zdjęcie, żebyście mogli brać światły przykład przed swoimi wysyłkami :mrgreen: :

psp1-inside.jpg

Co jest w żółtych baniaczkach nie muszę chyba mówić, dołączyłem też oryginalne sparesy, opisane na woreczkach - najważniejsze są w nich odpowiednie imbusy, ale również "normalne" piny plusowe, gdyby ktoś obawiał się, że pin BF zaleje mu gwint w zwykłym modzie. W sumie to odradzam jednak ich wymienianie bo łatwo przy tej okazji przesadzić z siłą dokręcenia i rozwalić izolator.

Dobrze byłoby ostrożnie obchodzić się z kartonem, żeby wystarczył jak najdłużej, bo dobrze pasuje do piórnika:

psp1-paka.jpg

Na koniec, dla osób nie posiadających w swoim wyposażeniu dziecka do lat 7, instrukcja otwierania pojemnika z Jaja Niespodzianki:

psp1-jajo.jpg

Czyli:
a) dokonujemy lokalizacji wizualnej spawu łączącego czaszę górną z zasobnikiem właściwym,
b) chwytamy oburącz w odległości kątowej 90 stopni pod i nad spawem, po obydwu stronach obwiedni łączeniowej i ściskamy. :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: iron64 » czw sie 01, 2019 1:52 pm

No myślę, że kolega Tomba może się już kontaktować z Azgarem, ja z lukiboss będę kontaktował się w okolicy 20.08 znaczy pewnie przed 20tym, ale to jeszcze trochę czasu.
Tak czy siak, jestem bardzo ciekaw tego sprzętu i grzałki Azgara również. Taki dwa w jednym, nie dość że squonk to jeszcze na osławionych Azgarach ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Tomba » czw sie 01, 2019 10:47 am

Czyli teraz kontaktujemy się poprzez PW z nadawcą i odbiorcą i uzgadniamy pomiędzy sobą formę wysyłki?
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości