[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Dział przeznaczony na sprawy techniczne związane z e-papierosami
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Tomba » ndz wrz 08, 2019 12:29 pm

iron64 pisze:EDIT: Żonie bardzo smakowała kawa i kazała podziękować. Przy okazji podaj na PW przepis na tą kawę, planuję zakupy w najbliższym czasie więc kupię również składniki do Tombowej kawy :)

Najpierw robię dwa 5% liquidy (dwa, bo wapuję też każdy osobno) z następujących aromatów:
1. Decadent Vapours - New York 60 - https://vapelab.pl/decadent-vapours/769 ... rk-60.html
2. Cappucino- https://www.a-sense.pl/?that-rings-a-bell!,31

Mieszanka, którą Wam wysłałem to było 2:1 New York / Cappucino. Tą mieszankę można sobie komponować do woli - w zależności co ma się wybijać na pierwszy plan.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: iron64 » sob wrz 07, 2019 7:37 pm

lukiboss pisze:
Z jednego zestawu trzech liquidow, wziąłem tylko jedna sztukę, bo reszta nie była w moich klimatach. Myślałem że to lepiej jak je zostawię dla kogoś innego, niż jakby miały u mnie stać bezczynnie.


Co prawda to prawda, ale mogłeś napisać tutaj, że bierzesz tylko jedną. Nie jest to obowiązek oczywiście, ale nie zastanawiałbym się nad tym wtedy ;)

EDIT: Żonie bardzo smakowała kawa i kazała podziękować. Przy okazji podaj na PW przepis na tą kawę, planuję zakupy w najbliższym czasie więc kupię również składniki do Tombowej kawy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Tomba » sob wrz 07, 2019 10:16 am

snerta pisze:Przy okazji, odniosłam wrażenie, że flaszeczki od @
Awatar użytkownika
Tomba
miały być dla każdego - ot tak, coby wszyscy skosztowali jego pyszności. :mrgreen:

No ja wsadziłem do paczki 3 x po 3 flaszki.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
snerta
Waperka
Waperka
Posty: 62
Rejestracja: pt wrz 28, 2018 7:45 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podzięk.: 79 razy
Płeć: Kobieta

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: snerta » sob wrz 07, 2019 9:19 am

Bardzo często wymieniam prywatne wiadomości z innymi użytkownikami forum i nie było żadnych kłopotów. Najwyraźniej twoja skrzynka poważnie szwankuje, bo już z @
Awatar użytkownika
iron64
miałeś jakieś problemy, których ja, ustalając z nim kwestie wysyłki, nie odczułam. Nie mam od ciebie żadnej wiadomości.
Przy okazji, odniosłam wrażenie, że flaszeczki od @
Awatar użytkownika
Tomba
miały być dla każdego - ot tak, coby wszyscy skosztowali jego pyszności. :mrgreen:
@
Awatar użytkownika
Haze
, kosmos to nie moje klimaty, zawsze muszę zażyć kilka głębszych przed wejściem do samolotu, a co dopiero Pas Asteroid. :lol:
"Najłatwiej zaprzyjaźnić się z mężczyznami, gdy od początku twierdzą, że kochają inne kobiety. Można wtedy z nimi - nazwijmy to - bezpiecznie porozmawiać."
Awatar użytkownika
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 11:08 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: [PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: lukiboss » sob wrz 07, 2019 8:02 am

A ja mam pytanie czy jest problem z wiadomościami prywatnymi czy koleżanka snerta nie czyta moich wiadomości ;) bo miałem dosłać te sparesy ale nie otrzymałem odpowiedzi z danymi do wysyłki.

Z jednego zestawu trzech liquidow, wziąłem tylko jedna sztukę, bo reszta nie była w moich klimatach. Myślałem że to lepiej jak je zostawię dla kogoś innego, niż jakby miały u mnie stać bezczynnie.
SX Mini G Class + Kylin M PRO
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: [PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: iron64 » sob wrz 07, 2019 1:27 am

Sam zastanawiałem się gdzie są grzałki, poza tym w jednym woreczku były 2 liqudy od kolegi Tomba...
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Haze » pt wrz 06, 2019 10:31 pm

Mną się specjalnie nie przejmujcie, grzałki Azgara znam dosyć dobrze tak że jakoś przeżyję :smile:
Na Bali to nasze oddziały specjalne znalazłyby Cię w czasie krótszym niż ładowanie bateryjki 18650, musiałabyś uciec gdzieś dalej, np. do Pasa Asteroid :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
snerta
Waperka
Waperka
Posty: 62
Rejestracja: pt wrz 28, 2018 7:45 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podzięk.: 79 razy
Płeć: Kobieta

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: snerta » pt wrz 06, 2019 8:46 pm

Hm, rzecz dziwna się zadziała (sorry za posta pod postem). Dzisiaj zawijałam sobie C4 i wróciłam do posta Azgara, bo kojarzyło mi się, że wrzucał zdjęcia setupa... Tak czytam... Azgar zrobił grzałki dla każdego z nas, miał je dostać także Haze, a ja w dwóch pięknie opisanych woreczkach miałam tylko jednego braida do C4 i dwa do Królika. Przyznać się, kto zajumał resztę?

Przy okazji, @
Awatar użytkownika
Haze
, ten Topside tak mi się podoba, że przemknęło mi przez myśl, żeby uciec z nim na Bali. :D
"Najłatwiej zaprzyjaźnić się z mężczyznami, gdy od początku twierdzą, że kochają inne kobiety. Można wtedy z nimi - nazwijmy to - bezpiecznie porozmawiać."
Awatar użytkownika
snerta
Waperka
Waperka
Posty: 62
Rejestracja: pt wrz 28, 2018 7:45 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podzięk.: 79 razy
Płeć: Kobieta

[PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: snerta » śr wrz 04, 2019 5:25 pm

Paka u mnie, zabieram się za testy. Swoją drogą przy otwarciu najpierw uderzył mnie w nozdrza zapach orzeszków, a chwilę potem coś, co zawsze wisi w powietrzu, kiedy wchodzę do edymu. ^^
"Najłatwiej zaprzyjaźnić się z mężczyznami, gdy od początku twierdzą, że kochają inne kobiety. Można wtedy z nimi - nazwijmy to - bezpiecznie porozmawiać."
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: [PSP1] To SQUONK or not to SQUONK?

Postautor: Haze » ndz wrz 01, 2019 11:18 am

W sumie cenny głos - przypominający nam, że do wszelkich entuzjastycznych opinii należy podchodzić z ostrożnością.
Obrazek

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości