[PSP2] Cały ten MESH

Dział przeznaczony na sprawy techniczne związane z e-papierosami
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP2] Cały ten MESH

Postautor: Tomba » wt sie 20, 2019 7:46 pm

Widzę, że jest trend by pojechać po meshu, a ja powiem tak. Są liquidy, które smakują tylko na MTL-u, są takie, które smakują wyłącznie na DTL-u i są takie, które smakują na meshu.
Osobiście dobieram sobie liquidy do parowników i nie mam problemu z oceną, czy to 15 czy 50% smaku. Smaczy albo nie.
Np. na meshu uwielbiam moją mieszankę arbuz, trawa cytrynowa i zielone jabłko, która nie smakuje mi na żadnym z innych parowników. Podobnie mam z mieszanką kawową. Do 3 parowników meshowych mam dobranych 6 liquidów i jest gucio.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP2] Cały ten MESH

Postautor: Haze » wt sie 20, 2019 7:22 pm

slaviop pisze:... z owijką ss 0.15. Maleństwo. Dużo przy tym się nawkurzałem.

Spróbuj z 0,08 - poznasz nowy wymiar wkurzania :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP2] Cały ten MESH

Postautor: Azgar » wt sie 20, 2019 6:54 pm

Zrobić coś od siebie na MTL ? :>:
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: [PSP2] Cały ten MESH

Postautor: slaviop » wt sie 20, 2019 6:43 pm

Haze pisze:
Tommy Black pisze:Sam osobiście i czynnie dopilnuję abyś doznał tego czego przyzwoity waper doznać powinien i grzałki tych trzech muszkieterów drutów trafią do Ciebie niebawem! *yes*

Ale @
Awatar użytkownika
Vukotich
nie będzie miał w co ich włożyć :mrgreen: Przecież napisał, że ma tylko K5, a to dupa a nie DTL :D
Haze zacząłem robić bardzo cieniutkie Claptony z ss. Ostatnio zrobiłem 1 rdzeń ss 0.4 z owijką ss 0.15. Maleństwo. Dużo przy tym się nawkurzałem. Wcisnąłem do Atheny. Na 30 watach zrywa skalp razem z uszami...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Vukotich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:23 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP2] Cały ten MESH

Postautor: Vukotich » wt sie 20, 2019 6:30 pm

Tommy Black pisze:
Vukotich pisze:Możesz mieć rację, zważywszy, że nigdy nie używałem grzałek wspomnianych i znamienitych wymienionych.


Sam osobiście i czynnie dopilnuję abyś doznał tego czego przyzwoity waper doznać powinien i grzałki tych trzech muszkieterów drutów trafią do Ciebie niebawem! *yes*


Hehe, wielkie dzięki, chętnie dam im szansę - parownik do grzały zawsze mogę pożyczyć od jakiegoś kolegi, a nawet w pracy kilku wapujących mam. Tak więc spoko :)
natomiast i tak muszę się w końcu spotkać z Haze'm, bo od tygodnia jeżdzę do pracy z wydrukowanymi dla Was pudełkami (na 18650) w plecaku ;D Tyle, że ciągle w biegu ostatnio jestem i jakos nie mogę sie wyłamać z tej kołomyi. :/
Stop głupocie. Stop PiS. Reboot the system.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP2] Cały ten MESH

Postautor: Tommy Black » wt sie 20, 2019 6:28 pm

Haze pisze:
Tommy Black pisze:Sam osobiście i czynnie dopilnuję abyś doznał tego czego przyzwoity waper doznać powinien i grzałki tych trzech muszkieterów drutów trafią do Ciebie niebawem! *yes*

Ale @
Awatar użytkownika
Vukotich
nie będzie miał w co ich włożyć :mrgreen: Przecież napisał, że ma tylko K5, a to dupa a nie DTL :D



No to będzie miał, cholera, problem... :P
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP2] Cały ten MESH

Postautor: Haze » wt sie 20, 2019 6:22 pm

Tommy Black pisze:Sam osobiście i czynnie dopilnuję abyś doznał tego czego przyzwoity waper doznać powinien i grzałki tych trzech muszkieterów drutów trafią do Ciebie niebawem! *yes*

Ale @
Awatar użytkownika
Vukotich
nie będzie miał w co ich włożyć :mrgreen: Przecież napisał, że ma tylko K5, a to dupa a nie DTL :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP2] Cały ten MESH

Postautor: Tommy Black » wt sie 20, 2019 6:18 pm

Vukotich pisze:Możesz mieć rację, zważywszy, że nigdy nie używałem grzałek wspomnianych i znamienitych wymienionych.


Sam osobiście i czynnie dopilnuję abyś doznał tego czego przyzwoity waper doznać powinien i grzałki tych trzech muszkieterów drutów trafią do Ciebie niebawem! *yes*
Awatar użytkownika
Vukotich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:23 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP2] Cały ten MESH

Postautor: Vukotich » wt sie 20, 2019 6:13 pm

Tommy Black pisze:
Vukotich pisze:A mesh? Wszystkie meshowce trzymają się u mnie świetnie nawet przez 5-7 dni! Tymczasem smak jest imho tylko o ok 15-20% gorszy od NAJLEPSZYCH setupów jakie udało mi się zrobić na druciakach.


Ja się z tym ochoczo zgodzę z jednym wyjątkiem. Nie jest u mnie dobrze z matematyką ( trzy upadki po drodze do tablicy średnio). Mnie się wydaje że ten smak jest gorszy o ok. 40%.
Po "podbiciu" liquidu ( więcej aromatu i PG ) trochę zyskuje ale nie potrafię określić o ile. W każdym razie nie odważyłbym się porównać tych meshowców do grzałek @
Awatar użytkownika
Haze
go, @
Awatar użytkownika
slaviop
czy @
Awatar użytkownika
Azgar
a.


Możesz mieć rację, zważywszy, że nigdy nie używałem grzałek wspomnianych i znamienitych wymienionych. Natomiast robiłem własne (raczej mizerne) plecionki, jak również używałem wszelkiej maści claptonów i podobnych dziwadeł dostępnych w sklepach branżowych. Także mój punkt odniesienia jest zapewne mocno przesunięty w stosunku do Twojego Tommy. Poza tym... moja chamska morda z natury nie wyłapuje zbyt wielu niuansów smakowych ;P
Stop głupocie. Stop PiS. Reboot the system.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

[PSP2] Cały ten MESH

Postautor: Tommy Black » wt sie 20, 2019 6:07 pm

Vukotich pisze:A mesh? Wszystkie meshowce trzymają się u mnie świetnie nawet przez 5-7 dni! Tymczasem smak jest imho tylko o ok 15-20% gorszy od NAJLEPSZYCH setupów jakie udało mi się zrobić na druciakach.


Ja się z tym ochoczo zgodzę z jednym wyjątkiem. Nie jest u mnie dobrze z matematyką ( trzy upadki po drodze do tablicy średnio). Mnie się wydaje że ten smak jest gorszy o ok. 40%.
Po "podbiciu" liquidu ( więcej aromatu i PG ) trochę zyskuje ale nie potrafię określić o ile. W każdym razie nie odważyłbym się porównać tych meshowców do grzałek @
Awatar użytkownika
Haze
go, @
Awatar użytkownika
slaviop
czy @
Awatar użytkownika
Azgar
a.

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość