Przetestujmy go razem! - asMODus Anani MTL RTA

Dział przeznaczony na sprawy techniczne związane z e-papierosami
Awatar użytkownika
Darek1966
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: pt paź 14, 2016 3:35 pm
Lokalizacja: Jawor
Podziękował: 122 razy
Otrzymał podzięk.: 87 razy
Płeć: Mężczyzna

asMODus Anani MTL RTA - przetestujmy go razem!

Postautor: Darek1966 » pn mar 23, 2020 5:20 pm

Chętnie bym go wypróbował. :D
Zasilania. SX mini SL,ijoy shogun, ehpro cold, ehpro cold steel,wismec, ijoy lux
Parowniki. Kayfun lite 19, millenium,i wiele innych
***** **

Obrazek
kangaroo
Płeć: nieokreślona

asMODus Anani MTL RTA - przetestujmy go razem!

Postautor: kangaroo » pn mar 23, 2020 5:12 pm

Proponuję Pana Krasnala dopisać do listy.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Przetestujmy go razem! - asMODus Anani MTL RTA

Postautor: Metall » pn mar 23, 2020 5:02 pm

Obrazek


Z racji tego, iż popełniłem bardzo nieprzychylną recenzję w stosunku do tego atomizera, z której prawie że lały się na ten sprzęt wiadra niewybrednych pomyj, straciłem spokój sumienia. Tak, moderatorzy Salonu też mają sumienie, a na pewno w przypadku złego potraktowania sprzętu do wapowania.

Nie ukrywam, że być może Asmodusowi Anani nie poświęciłem należytej uwagi, coś przeoczyłem, brakuje mi doświadczenia, wiedzy itp. Jednakże opisałem go bardzo nieprzychylnie, a może ten atomizer na to nie zasługuje? Może przez własne błędy zdyskredytowałem całkiem fajny sprzęt i odstraszyłem od zakupu potencjalnych waperów, którzy mogliby być z niego naprawdę zadowoleni? Nie wiem. Ale jest sposób, żeby się tego dowiedzieć. Asmodus idzie w obieg. Niech przetestują go starsi, mądrzejsi, jakieś stare wygi MTL-a, którzy atomizery zjadają na śniadanie, a konfigi układają jedną ręką przez sen.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych przetestowaniem tego parownika, ale tylko tych, którzy spełniają warunki, czyli m.in. znają się na parownikach MTL, tzn. używają ich już od dawna i zjedli na nich zęby.

Kogo na pewno nie zapraszam? Kogoś, kto nie stosuje MTL-a, a korzystając z okazji chciałby spróbować wapowania metodą MTL - niestety, ale nie o to w tym chodzi.

Poza tym konieczne jest posiadanie co najmniej trzymiesięcznego stażu na Forum i wykazywanie się jakąś rozsądną aktywnością. Aczkolwiek o ostatecznym kształcie listy i tak decyduję ja.

Proszę wpisywać się na listę. Dwa pierwsze miejsca są już zajęte. Paczka będzie przemieszczać się między paczkomatami (uważam, że to najlepsza metoda transportu biorąc pod uwagę obecną sytuację). Po odbiorze paczki każdy tester ma 3-4 dni na zbadanie Anani, a potem wysyła go do następnego testera wg listy. Ostatni na liście zwraca atomizer do mnie.
Parownik wysyłam goły (tylko w pudełku), tzn. bawełnę i grzałki/druty i paliwo trzeba swoje mieć.

Lista uczestników:

1. Maciejko,
2. DooshPastesh,
3. ...

Zapraszam (ale im mniej tym lepiej :hihi: ).

PS
Oczywiście każdy, kto wpisuje się na listę i bierze udział w tym teście, zobowiązuje się jednocześnie do opisania swoich wrażeń z używania Anani w Salonie, choćby w kilku zdaniach (rozprawek egzystencjonalno-filozoficznych oczywiście nie wymagam).

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości