Kayfun v5 - MTL Adapter

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
3znaki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 08, 2018 7:50 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 74 razy
Płeć: Mężczyzna

Kayfun v5 - MTL Adapter

Postautor: 3znaki » czw maja 21, 2020 12:29 pm

https://youtu.be/T2J2MpPnEAo
Potrzebny zespół grzewczy od Vivi Nova.

M.
''Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia.''
Awatar użytkownika
Darek1966
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: pt paź 14, 2016 3:35 pm
Lokalizacja: Jawor
Podziękował: 122 razy
Otrzymał podzięk.: 87 razy
Płeć: Mężczyzna

Kayfun v5 - MTL Adapter

Postautor: Darek1966 » czw maja 21, 2020 12:09 pm

:bry: Są różne sposoby - weź końcówkę wkładu od długopisu i zobacz może podejdzie. Ja kombinuję z różnymi ogranicznikami od innych parowników lub weź jakąś malutką tulejkę itp. Potrzeba matką wynalazków. :D
Zasilania. SX mini SL,ijoy shogun, ehpro cold, ehpro cold steel,wismec, ijoy lux
Parowniki. Kayfun lite 19, millenium,i wiele innych
***** **

Obrazek
Awatar użytkownika
wiktorreferee
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 21, 2020 10:39 am
Lokalizacja: Żory
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Kayfun v5 - MTL Adapter

Postautor: wiktorreferee » czw maja 21, 2020 11:44 am

Witam serdecznie wszystkich Rozchmurzonych. :)

Od początku przygody z chmurzeniem jestem wierny parownikom typu MTL. Wierzcie (lub nie), ale nigdy nie było mi po drodze z Kayfunami... aż do wczoraj :)
W moje ręce wpadł Kayfun wersji piątej. Złożyłem mój zestaw, szybkie rozgryzienie jak działa airflow i... szczerze się zawiodłem. Przepływ powietrza na najmniejszym ustawieniu jest dla mnie o dużo za duży... Po przełknięciu ziarna goryczy (przecież wszyscy tak zachwalają te parowniki, ich magię oddania smaku), zabrałem się za googlowanie problemu.
Na początku pomyślałem, że posiałem gdzieś oring lub coś z tych rzeczy, ale wszystko było na miejscu. Trafiłem w internecie na adaptery MTL do piąteczki (link wrzucam pod postem). Oczywiście w Polsce to ze święcą szukać.
Pytanie do Szanownych; czy ktoś z Was posiada takowe adaptery lub zna domowy sposób na zmniejszenie pędu powietrza?

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0193/ ... 1549251089

Pozdrawiam serdecznie i czekam na wasze odpowiedzi.
Wiktor

 ! Wiadomość od: Ramses
Witaj @
Awatar użytkownika
wiktorreferee

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości