Chemnovatic

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Chemnovatic

Postautor: inawera » czw wrz 03, 2015 1:09 pm

Chemnovatic pisze:DamianGR, w 100% się z Tobą zgadzam nie powinno się wyciągać takich spraw na forum i wszystkich odwiedzających ten wątek przepraszam, że muszą to czytać. Nie będę się tutaj wdawał w dyskusje w tym zakresie, ale po takiej liście publicznych zarzutów jeden (ostatni !) post ze sprostowaniem.
1. inawerashop.com, molinshop.com – to nie są firmy, sklepy, ani znak handlowy, w których Chemnovatic ma lub miał jakiekolwiek udziały. Chemnovatic również nie ma i nigdy nie miał żadnej sprawy w sądzie. Na targach we Francji Chemnovatic też nie brał udziału jako wystawca. Dlatego niezrozumiałe i nieprawdziwe są te wszystkie zarzuty wobec naszej Firmy. Prosimy zatem nie mieszać nas w spory, których nie jesteśmy stroną.
To, że sklep który kiedyś zaopatrywał się w produkty Inawery przerzucił się na produkty innego producenta (Chemnovatic) to chyba normalna rzecz na wolnym rynku.

2. Sprawy i powiązania rodzinne nie powinny być wywlekane na forum publicznym, więc nie ma tu wujków, sióstr itd. tylko firmy i użytkownicy forum.

I tyle w temacie rodzinno-prywatnym, który uważamy za zamknięty. Więcej nie będziemy się na temat wypowiadać.

3. Merytorycznie nie rodzinnie – odnośnie badań naszych baz, jeżeli takie są w Waszym posiadaniu to chętnie je zobaczymy. My również badamy nasze produkty, ale za wiarygodne uznajemy tylko wyniki laboratorium, które ma akredytacje na to co bada (nikotyna, metale ciężkie, mikrobiologia itd.). Nie wynika to z wrodzonej polskiej nieufności, a z doświadczeń jakie mamy z badaniami i różnicami w wynikach na tych samych próbkach w laboratorium akredytowanym i nie.
Jeżeli dysponujecie badaniami z akredytowanych laboratoriów to proszę je opublikować. Nie boimy się tego bo dbamy o jakość naszych produktów.


1. ??
Bartek sklep się nie przerzucił. Sklep został wyrzucony z InaweraGroup. Został pozbawiony upustów i prawa korzystania z nazwy Inawera.
I nie pisz że przerzucił się na produkty Chemnovatic bo użyję nazwy firmy która sprzedaje Ci aromaty. Wydaje ci się że jak rozlejesz do butelek i oetykietujesz to jesteś właścicielem receptury? Proszę Cię o zachowwnie umiaru i rozważenia pkt. nr. 2.
2. Masz racje. Proponuje Ci spotkanie, będziesz mógł mi przynieść zamówione przeze mnie aromaty a przy okazji będziemy mogli porozmawiać.
Możemy przy kawie załatwić wielkie rzeczy.
3. Tym bardziej zapraszam. Pokażę ci że dysponujemy analizami wszystkich obecnych na polskim rynku baz.
Chemnovatica także. Ale zaproszę Roberta (znasz) on jako były kierownik CLA, fachowiec wytłumaczy Ci kilka spraw.
Bartek laboratorium Inawery nigdy nie będzie miało akredytacji ponieważ jest laboratorium fabrycznym. Na badania naszych produktów akredytacji nie otrzymamy, więc nam trudno się jest pochwalić badaniami w akredytowanym laboratorium.
I żeby nie było niedomówień nic nie pisze o jakości produktów.
Znam Cię o dziecka i wiem że dysponujesz odwagą aby stawić mi czoła w merytorycznej dyskusji twarz w twarz.
Odpowiedź może być na PW.
Pozdrawiam.
Jak wolisz
Wujek Irek
Inawera.
Awatar użytkownika
Chemnovatic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 19, 2015 6:02 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 147 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Chemnovatic

Postautor: Chemnovatic » czw wrz 03, 2015 11:33 am

DamianGR, w 100% się z Tobą zgadzam nie powinno się wyciągać takich spraw na forum i wszystkich odwiedzających ten wątek przepraszam, że muszą to czytać. Nie będę się tutaj wdawał w dyskusje w tym zakresie, ale po takiej liście publicznych zarzutów jeden (ostatni !) post ze sprostowaniem.
1. inawerashop.com, molinshop.com – to nie są firmy, sklepy, ani znak handlowy, w których Chemnovatic ma lub miał jakiekolwiek udziały. Chemnovatic również nie ma i nigdy nie miał żadnej sprawy w sądzie. Na targach we Francji Chemnovatic też nie brał udziału jako wystawca. Dlatego niezrozumiałe i nieprawdziwe są te wszystkie zarzuty wobec naszej Firmy. Prosimy zatem nie mieszać nas w spory, których nie jesteśmy stroną.
To, że sklep który kiedyś zaopatrywał się w produkty Inawery przerzucił się na produkty innego producenta (Chemnovatic) to chyba normalna rzecz na wolnym rynku.

2. Sprawy i powiązania rodzinne nie powinny być wywlekane na forum publicznym, więc nie ma tu wujków, sióstr itd. tylko firmy i użytkownicy forum.

I tyle w temacie rodzinno-prywatnym, który uważamy za zamknięty. Więcej nie będziemy się na temat wypowiadać.

3. Merytorycznie nie rodzinnie – odnośnie badań naszych baz, jeżeli takie są w Waszym posiadaniu to chętnie je zobaczymy. My również badamy nasze produkty, ale za wiarygodne uznajemy tylko wyniki laboratorium, które ma akredytacje na to co bada (nikotyna, metale ciężkie, mikrobiologia itd.). Nie wynika to z wrodzonej polskiej nieufności, a z doświadczeń jakie mamy z badaniami i różnicami w wynikach na tych samych próbkach w laboratorium akredytowanym i nie.
Jeżeli dysponujecie badaniami z akredytowanych laboratoriów to proszę je opublikować. Nie boimy się tego bo dbamy o jakość naszych produktów.
Obrazek
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Chemnovatic

Postautor: matatiti » śr wrz 02, 2015 11:59 pm

Wątek wydzieliłem, aby druga strona mogła ustosunkować się do zamieszczonych tu treści.
Przypominam, że jesteście w Salonie, obowiązują Was dżentelmeńskie zasady i bardzo proszę o utrzymywanie kultury wypowiedzi, wzajemne poszanowanie oraz unikanie publicznego prania brudów.
:budda:
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Stanowiska zgłoszone w ramach konsultacji publicznych

Postautor: DamianGR » śr wrz 02, 2015 7:33 pm

Też uważam że takie sprawy trzeba sobie pozałatwiać mniej publicznie - a rozlały się nawet w komentarzach na blogu Starego Chemika.
Więcej taktu i umiaru życzę obu stronom . I każda jest mile widziana w świecie waperskim.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Stanowiska zgłoszone w ramach konsultacji publicznych

Postautor: Tommy Black » śr wrz 02, 2015 7:25 pm

Cieszymy się że poznaliśmy nową firmę ChemNovatic, cieszymy się że od dawna znamy firmę Inawera,która dla nas jest...
Dużo mniej,albo wcale nie cieszymy się z Waszego konfliktu.Jest nam po prostu przykro,wiemy że konflikty się zdarzają. Wiemy jednak że trudno nam aspirować do roli sędziów na tym Forum. Nawet nie chcielibyśmy tego robić. My mamy teraz inne problemy,w naszych waperskich sprawach,które dotykają nas wszystkich. Bardzo byśmy nie chcieli,a wszystko ku temu zmierza ,aby Wasz spór okazał się bezprzedmiotowy.
Te ,Wasze sprawy na pewno potraficie załatwić,rozwiązać we własnym zakresie. Z pożytkiem dla Was i dla nas przy okazji.
Ja mam dla Was propozycję. Bardzo interesującą, taką która może nie rozstrzyga konfliktu,ale moze przyczynić się dobrze naszej wspólnej sprawie.
Jesli jesteście zainteresowani,proszę o PW.
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Stanowiska zgłoszone w ramach konsultacji publicznych

Postautor: inawera » śr wrz 02, 2015 7:10 pm

Chemnovatic pisze:
matatiti pisze:Jest jeszcze mało nam znany Chemnovatic, który mogę się mylić, jest powiązany z Inawerą. To tyle.


Dzień dobry

Nazywam się Bartłomiej Gęca i reprezentuję Firmę Chemnovatic Ławecki Gęca Spółka Jawna.

Chciałbym odpowiedzieć na komentarz Pana matatiti:
1. Mało znany Chemnovatic - Polska społeczność Vaperów nie zna naszej Firmy, ponieważ nie prowadzimy sprzedaży na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z firmą Inawera. W niektórych obszarach jest to nasza konkurencja.

Mam ogromną nadzieję, że moje wyjaśnienia będą dla Państwa wystarczające.

Pozostaję z poważaniem
Bartłomiej Gęca


Bartuś jeżeli nie jesteś w żaden sposób powiązany z firmą Inawera (nie ma takiej firmy) to dlaczego wpisując w internecie http://www.inawerashop.com trafiamy na stronę MolinShop stronę twojej siostry a mojej bratanicy (chrzestnej córki), sklepu w którym Ty i Twój wspólnik jesteście głównym dostawcą?
Dlaczego spotkamy się w sądzie za używanie zastrzeżonego znaku handlowego "Inawera"?
Jako główny dostawca wręcz filia zachodniej firmy w Polsce odpowiedz mi dlaczego klienci robiący zakupy w sklepie Inawera.com przelewają pieniądze na konto InaweraShop?
Dlaczego organizatorzy targów w Paryżu koniecznie chcą nam (Inawerze) zrobić takie samo stoisko jak w zeszłym roku. Przecież nas w zeszłym roku na tragach w Paryżu nie było.
I jeszcze jedno - Wujku przysięgam że nigdy nie zrobię bazy poniżej 36 mg/ml. Pamiętasz kiedy to mówiłeś. Przypomnę Ci - wtedy jak wujek Irek wysyłał do zaopiniowania do Starego Chemika wyniki badań Twojej nikotyny.
Nie powinieneś publicznie tykać Inawery tak jak ja dotychczas nie wspominałem publicznie o InaweraShop sp. z o.o. czy InaweraShop sp z o.o. spółka komandytowa. Przypomnij wujkowi w której to spółce firma Chemnovatic była jednym ze wspólników.
Odnośnie baz Chemnovatic. Chcesz zobaczyć wyniki badań każdej z nich?
Awatar użytkownika
Chemnovatic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 19, 2015 6:02 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 147 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Stanowiska zgłoszone w ramach konsultacji publicznych

Postautor: Chemnovatic » śr sie 19, 2015 8:24 pm

Jak najbardziej możemy przestać sobie "Panować" :)

Bazę VPG Optima wprowadziliśmy niedawno, własnie ze względu na zapotrzebowanie klientów :) Baza idealnie nadaje się do "drippowania" :)

Jeżeli chodzi o sprzedaż do Polski, to w skrócie napiszę, że przebadaliśmy dość dogłębnie rynek i niestety na dzień dzisiejszy nie "wstrzelimy" się w nasz Kraj.
Tutaj głównie liczy się cena, a my nie jesteśmy w stanie konkurować z produktami produkowanymi w Chinach i sprzedawanymi pod markami polskimi.
Dla nas liczy się głównie jakość, która niestety kosztuje :/ Klienci z zagranicy wiedzą o tym i są w stanie zapłacić za jakość. W Polsce niestety na dzień dzisiejszy tak nie jest.
Trochę czasu temu, próbowaliśmy zachęcić jeden z większych sklepów internetowych w Polsce do sprzedaży naszych produktów, ale od dłuższego czasu jest cisza. Jeżeli Polacy będą w stanie płacić więcej za produkty lepsze jakościowo to wtedy będziemy próbowali "wkręcić" się w rynek :)
Patrząc jednak po wielu znajomych, ich znajomy i tak dalej, dla nich ważna jest cena i pewnie długo to się nie zmieni.

PS. Co do sklepu molinshop oni też nie sprzedają do Polski, napisane jest to w regulaminie.

Bez najmniejszego problemu można kupić nasze produkty za granicą z wysyłką do Polski. Wiem, że jest to spore utrudnienie dla Vaperów z PL, który chcieliby spróbować czegoś nowego :/ Ale niestety tak na razie musi zostać... ESW ma wysepki, inni sprzedają wszędzie, a my wszędzie oprócz PL :)
Jeżeli jednak chcielibyście spróbować naszych produktów, to na fanpage jednego z dystrybutorów http://www.facebook.com/mmolinshop znajdziecie sklepy, gdzie można nabyć nasze produkty :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Stanowiska zgłoszone w ramach konsultacji publicznych

Postautor: Tommy Black » śr sie 19, 2015 8:20 pm

tunajerzy pisze:Tomy mozesz zamówić w molinshop.com. Wysyłka 7,70 zł.


Tak Jerzy, wiem że mogę, ale jakoś wolę kupować w Polsce, jeśli jestem akurat w Polsce...
Ja myślałem o kupnie, w tym konkretnym wypadku, 1 litra bazy, ale wcześniej chciałbym ją wypróbować.
Ściąganie najpierw próbki z zagranicznego sklepu jest dla mnie trochę kłopotliwe,no jakoś dziwne, ale ja czasem mam też i dziwne zyczaje... :)
Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: sob cze 20, 2015 2:30 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Stanowiska zgłoszone w ramach konsultacji publicznych

Postautor: tunajerzy » śr sie 19, 2015 8:00 pm

Tomy mozesz zamówić w molinshop.com. Wysyłka 7,70 zł.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Stanowiska zgłoszone w ramach konsultacji publicznych

Postautor: Tommy Black » śr sie 19, 2015 7:21 pm

Chemnovatic pisze:Co najważniejsze, jesteśmy bardzo elastyczną firmą (rynek tego wymaga). W skrócie, naszą zasadą jest: klient chce, to klient ma Więc robimy wszystko to, co tylko klient potrzebuje i jest zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.


A jeśli klient zechce żebyście jednak sprzedawali też w Polsce? :)

Bardzo zachęcająco wyglada ta baza:
Obrazek

Bardzo dziękujemy za to krótkie opisanie nieznanej nam do tej pory,interesującej Firmy!

Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości